Liu Shishi'nin yeni yıl için yeni görünümü, şeffaf bir elbise giymiş, saf küçük bir kız kadar güzel

Liu Shishi'nin yıldız elbisesi zarif bir şekilde ortaya çıktı ve gelişmiş auralı bir Çin Yeni Yılı sınırlı sayıda elbise giydi.

Eğlence endüstrisinin "büyük ailesi" nde, birçok aktris ilk çıkış yaptıkları zaman bilinmiyordu, ancak geçen yıl Liu Shishi gibi mizaçları belli bir düzeye ulaşan bazı aktrisler de var. Bir anneye terfi ettikten sonra, mizacı hâlâ o kadar dolu ki, özellikle de bu yeni görünümde, mizaç tamamen kusursuz.

Pek çok arkadaşın Liu Shishi'yi çocukken fantastik kostümlü fantastik dram "The Legend of Sword and Fairy III" nedeniyle ilk kez tanıştığına inanıyorum. Bu dizide "Dragon Kwai" köşesini mükemmel bir şekilde sunarak popülerliğini kazandı. Daha geniş bir alana yayıldı, ama aslında bu onun ilk film ve televizyon çalışması değil.

2004'te çıkış yapmış olan Liu Shishi, herkese onu tanımadan önce şov dünyasında beş yıl mücadele etti. Liu Shishi'nin mizacında herkesin kusursuz olması gerektiğine inanıyorum ve aynısı Mei Sister için de geçerli. Son bakışında görüyorsunuz, Şeftali pembesi bir elbise ve omuzları düşen kısa saçlar giyen görünüm özellikle güzel görünüyor.

Liu Shishi'nin giydiği elbise tüm etek tasarımında çok basit ve abartılı bir tasarım yok.Belki tasarımcı Liu Shishi'nin saf tarafını daha fazla göstermek istiyor, ancak tasarımcı etek yakasına ekledi Dokuma kumaşın üzerinde minik pembe yıldızlar bulunan şeffaf tasarımı daha zarif görünüyor.

Nazik ve zarif yönünüzü ortaya çıkarmak için bu tarz süveteri kullanmak istiyorsanız, Mei Jie, kendiniz için ince bir stil seçmenizi önerir.Örneğin, Liu Shishi'nin stilde olduğu stil çok iyi. Beyaz dar kesim bir süveter giyen pembe yıldızlar da dekorasyon olarak vücuduna eklenerek onu daha taze ve sevimli kılıyor.

Liu Shishinin alt gövdesi yarım uzunlukta bir kalça eteği ile uyumludur. Bu kalça eteğinin arka plan rengi, daha önce giydiği elbiseyle aynıdır. Her ikisi de şeftali pembesi renktedir. Etek boyu daha kısadır ve zayıflığını göstermesine olanak tanır Bacaklarında, ayaklarında bir çift beyaz düz ayakkabı giydi ve yan taraftaki çok saf bir kıza benziyordu.

Liu Shishinin mizacı asla sadece sözde bir hizmet değildir. Örneğin, bu şekilde, sadece bir elbise giymesine rağmen, bu elbisenin tarzı kendi kendini yetiştirme tarzıdır. Ona giyildiğinde, Kadınlığınızı ince şekil eğrisiyle gösterin ve eteğin üzerine noktalı üç boyutlu çiçekler de mizacınızı başka bir seviyeye yükseltebilir.

Liu Shishi genellikle dar kesim elbiselerle eşleşmeyi seviyor.Bu görünümde hala dar kesim bir elbise giyiyor ve etek de beyaz renkte ama bu elbise üç boyutlu bir çiçek tasarımı eklemiyor, her iki koluna da ekliyor. İki büyük "büzgülü kumaş çiçek" son bakışta ondan daha kötü görünmüyor.

Günümüzde pek çok aktris etkinliklere katıldığında o çok "abartılı" elbiseleri seçecekler, bu çok dikkat çekici olmasına rağmen ama çok tatsız görüneceklerini bilmiyorlar ama Liu Shishi farklı. Etkinliğe her katıldığında onları giyiyor. Elbiseler size çok uygun.

Ve parlak renkleri pek de sevmiyor gibi. Aktivitelerinin birçoğunda, açık renkli birkaç elbise dışında geri kalanın neredeyse tamamı beyaz elbiselerle. O da bu formda. Böylelikle bu elbisenin dış tarafındaki tesettür, insanları puslu ve çok kadınsı gösteriyor.

Liu Shishi'yi eski zamanlara koyarsanız, Liu Shishi'nin Xi Shi ile karşılaştırılabilir olması gerektiğine inanıyorum.Ne de olsa görünüşü, mizacı ve bedeni açısından mükemmel.Elbette o bir oyuncu. , Oyunculuk becerileri de çok çevrimiçi, seyirci veya hayranlar için olsun, bu tür bir kişilik çok takdir ediliyor.

|
To Top