Lin Li Ni: Fujian kızı, Filipinler'in bir başkan yardımcısıdır, neden Çin'e güvenmiyor, ama çılgın bir Çin karşıtı mı?

Politika asla erkekler için bir patent değildir Özellikle modern toplumda, kadınlar politika oranından daha yüksek ve daha yüksekti. Örneğin, Myanmar'ın Aneshan mevsimi, kapana kısılmış, ancak aynı zamanda ülkeyi ülkenin bir hükmüyle sürükledi; örneğin, birkaç kez, insanlar tarafından derinden sevilen Alman Şansölye Merkel; O Jinli, ABD, bir ayak izi başlıyor alt, Amerika Birleşik Devletleri'nin ilk kadın başkan yardımcısı oldu.

(1), anormal nedir?

Filipinler'in şu anki Başkan Yardımcısı Lenny Robreo Aynı zamanda havlunun temsilcilerinden biridir ve kaşlara izin vermeyin. Bu isimde yabancı olabilir. Çinli İsim Li Ni'den bahseder Ancak, bir ev adıdır ve hatta köklerden nefret eder. Lin Li Ni 1964 yılında doğdu, NASA Cáceres Üniversitesi'nden mezun olan kocası, Binası Bingzhi, Filipinler'deki en büyük ikinci Çinlilerdir. İlk yıllarda, anakara savaşı hala, Filipinler'e gel O zamandan beri buraya dayanır. Lin Lii'nin Lin Bingzhi ile birleştirilmesinden sonra, siyasi faaliyetlere katılmadı, kocanın kocasına yoğunlaştı ve Fujun'un bilgisiyle birlikte çalıştı. Dokuz yıldan önce hava kazasında işler değişti ve şehrin uçuşu olan, İshant olan Lin Bingzhi'nin öngörülememesidir. Lin Lii ayrıca kocasının mirasını devralmaya karar verdi ve siyasi çalışmaya ayırdı. .

Lin Bingzhi'nin Vakfı ile Lin Ri Ni bir balık gibidir. İkinci yıl, Temsilcilerin evini başarıyla seçti Dünya için ünlüdür. Üç yıl sonra, Filipinler'in liberal demokrat partisini, Cumhurbaşkanlığı Seçimine ve Yarışmacı Marcos'a katılmak için temsil ediyor. Sonun başında, Lin Li Ni, Lin Bingzhi'nin atalarında "Fujian kızı" olduğunu iddia etti ve aynı zamanda Lin Lisi için büyük bir tören verdi. Çinlilerin çoğu, Lin Li Ni'nin Çin arasındaki dostane işbirliğinde iyi çalışması için çok çalışacağına inanıyor. Sonuçta, bu bağlantı var. Diğer politikacıların Filipinleri gibi olmayacak. Gerçeklik herkesin ortadan kalkmasına izin verdi, Li Li Ni'nin karısının Çiçek Başkanı Duttel'in nehri bile.

Duttert, Çin ile dostane bir anlaşma imzaladığında, iki ülkede uzun zamandır. Lin Lii atları caydırmak için tükenecek. . Aynı zamanda, ikisinin bir su olduğu noktaya ulaştığı içindir. Stubborn Lin Lisi, memnuniyetsizliğini ifade etmek için dolap pozisyonundan bile istifa etti. Birkaç örnek alın, Lin Li, bir kez muhabirlerle röportajda, açıkça şöyle dedi: " Başkanıysam, Çin ile savaşacağım. Çünkü Çin, Dünya Savaşı'na bakan en ciddi dış tehdit. "Dutter Çin ile imzalandığında, Lin Lisi güçlü bir muhalefet ifade etmek için göze çarpıyordu ve ayrıca Dutelt'in" ülke eylemlerini sattığını "kınadı. İki yıl önce, Çin'in çalışma öğrencisi köylü sıçraması Filipinler polisi, Lin Li Ni'ye çarptı, bu harika makale. Bunu yapmak Filipinler'e karşı ayrımcılık, Ayrıca, Çinlilerin Filipinler'in ayrıcalıklarını iptal etmeleri gerektiği de söylenir. Ancak, Filipinler'deki Çin'in imtiyazı nedir? Lin Lisi, nefreti teşvik etmek için, Filipin halkını yerel Çinlilere saldırmaya başlamak için savunuyor.

(2), konumunda, politikasını isteyin

"Tavukla evleniyor, evle evleniyor, köpeğin yürüdüğü", Çinli bir kız çocuğu olarak Lin Lii, Çin'i yapmak için Filipinler ilgi alanlarını satmasını beklemiyorum, ancak arkadaşlık inşaatını engellememelidir. İki taraf ve Çin'in Filipinler'in ölü düşmanını görmemelidir. Sonra Fujian kızı Müdür Yardımcısından sonra, Lin Li Ni, kocanın anavananları neden Çin, ama çok çılgın Çin karşıtı? Her şeyden önce, politikacılar acımasız . Lin Lie, Fujian kızı için sahte değil, atalarının evi Çin değil. Ne de burada yaşamadın, Çin hakkında fazla bir şey yok. Kocası Lin Bingzhi'nin sadece Çince olduğu gibi, büyüdüğü Filipinler'de doğdu, ancak atalarının evi Fujian'da. Lin Bingzhi dünyada olsa bile, Lin Li mutlaka kocanın dostluğuna bakmak için Çin ile ödeme yapmayı amaçlamamaktadır. Sinderite aldığı eğitim, Çin'in nefretidir. . Lin Bingzhi, büyük bir ailede koşan bir kişinin soyundan biri gibidir ve aile ile çok fazla dolaşmaz.

Lin Li Ni, hala ailede olmasına rağmen, Lin Bingzhi geliyor, ancak bu ailenin "nefreti" hala kaçırılıyor. Dahası, Sistist, Olanlar ve Lin Lizhen, çocuğun kabul ettiği nefret eğitimini herhangi birinin yüzünü tartışmadan havalandıracak. İkincisi, umut ne kadar yüksek olursa, hayal kırıklığı arttırır. Lin Bingzhi dünyadaydı. Yangjiang'ın annesine geri döndü ve atalarının taş aslanına ve doğum yerinin dost olarak değişimine de yardım etti. Böylece LiCacy Lin Lisi, Filipinler Başkan Yardımcısı'na bindiğinde, Jinjiang yerel bölgede bir kutlama faaliyeti düzenledi ve birçok Çin medyası da bildirildi. Bir kere, Lynn Lynn, Çin halkının zihninde oldukça yüksek olmasına izin verin. . Ama her türlü, ama aynı zamanda daha güçlü. Eğer insanlar kalbindeki orta phi işbirliği olarak Lin Li Ni'yi koymadıysa, sadece sıradan bir Filipinli politikacıdır ve onunla çok hayal kırıklığına uğramayacaktı.

> Ayrıca, Lin Bingzhi, Çin ile ilişki kurmak için inisiyatif aldı. Açılış, politikacı psikolojisi yüzünden değil . Sonuçta, Çin pazarı Filipinler için çok önemlidir ve Filipinler Çince de önemli bir pozisyona sahiptir. Belki de, karı koca, kendisinden dolayı kırmızı bir yüz ve beyaz bir yüzü söylüyor. bir kere daha, Önlem, erken çalışma . Filipinler uzun zamandır doğal olarak güçlü bir ibadet psikolojisi oluşturan bir yabancı sömürge olmuştur. Çin, dünyanın en büyük ikinci ekonomisidir ve Amerika Birleşik Devletleri hala küresel etkinliğin tahtına oturur. Birçok Filipinler, Dutaryanın iyi Çin'den memnun değil, ABD'nin bacaklarını tutması gerektiğini düşünün.

Bugün, Lin Lisi Cumhurbaşkanı Tahtına sprint yapmak istedi. Dayanan gibi, destek oranı geride olmalı. Sonuçta, Duter'in Pro kurdu, Li Li, bir sırtlık olarak hareket etmenin başka bir yolu var. . Bu şekilde, Dutert Politikasını desteklemeyenler Lin Lifi'ye doğru düşeceklerdir. Dahası, Amerikan Tiantian ağacının yakınında, ama yemeye yetecek kadar yok. Çin, diğer ülkelerin iç işlerine hiç katılmadı ve Amerika Birleşik Devletleri her zaman bu şeyler için el boyamasını parlatmaya istekliydi. Çin karşıtı, Amerika Birleşik Devletleri'ni göstermektir. Seçim geldiğinde, ABD desteğini almak mümkünse, daha etkili olacaktır.

(3), pozisyonunda, politikasını isteyin

Sonunda, Lin Lii, Çinli bir kız çocuğudur. Ama ilk önce bir Filipin ve Filipinler Başkan Yardımcısı. . Bu üç arasında, Çinli kız kayınbiradi sadece sonuna kadar yerleştirilebilir. Bedensel karar verdi, ilk önce Filipinler'in çıkarlarına odaklanmalıdır. Duterte, Filipinler için iyi bir yol katmanın iyi bir yoludur. Lin Lii'nin Filipinler için yolu, Amerika Birleşik Devletleri'ne ev sahipliği yapmak ve Amerika Birleşik Devletleri'nde yapmaktır. Herkesin doğuştan gelen kişiliği farklı, deneyim farklıdır ve amaç için alınan araçlar doğal olarak farklıdır. Lin Li Ni, Filipinler'in çıkarlarına paralel olarak Çin ile uyumlu hissetti, bu yüzden iki ülkenin normalleşmesini engellemek için çaba sarf etmeyecek.

Filipinler'in dış politikasını fark eder. Ayrıca ihtiyacı olduğu da çok doğrudur. . Başkanın Pro, Başkan Yardımcısı güzel, böylece Çin'deki iki büyük güç suçu değil. Filipinler için, Çin önemlidir, ancak Amerika Birleşik Devletleri daha önemlidir. Günümüzün Filipinler bir milyardan fazla nüfusa ihtiyaç duyan bir pazardır ve on binlerce Çinli turistin ekonomik gelişimlerini sürecek, bu yüzden Duttert Çin'i göstermeye devam edecek. O zaman, Sino-Filipinli ada anlaşmazlığı mutsuzdu. Çin Dışişleri Bakanlığı Filipin Meyvesi veya bilinmeyen bir biyolojik ve Filipinler'in turist tehlikeli bir ülke olarak bir beyanı verdi ve Filipinler derhal felç bir şekilde düştü. İki ülke normalleşmeye geri döndükten sonra, Filipinler ekonomisi çabucak kurcana girdi Bu, Filipinler'in geliştirilmesinin Çin'den ayrılmaz olduğunu göstermektedir.

Ancak ABD askerleri geniş olacak ve dünyada ikinci olmadığı söyleniyor. Aynı zamanda Filipinler'de bir askeri üs. Filipinler'in güvenliği, Amerika Birleşik Devletleri'nin güvenliğinden ayrılmaz. Şimdi Çin ile durmaya istekli, ama bu sadece ortak bir ilgi. Kendi askeri gücü sınırlıdır ve diğer ülkelerin saldırıya başlayacağı korkuyor, bu yüzden sadece ABD ile ayağa kalkacaklar. Filipinler hala Amerika Birleşik Devletleri'ne bir yürekten Dolayısıyla, Lin Li'nin eylemleri, Filipinler'in Amerika Birleşik Devletleri'ne dostça sinyalleri serbest bıraktığı için de görülebilir, Filipinler'in kapsamlı bir ülke olmadığını ve ABD'nin terk etmemesi gerektiğini umuyorum. Bu strateji geçmişte önceki Aquino III'ya çok benzer ve Aquino III, güçlü bir anti-boşluğa sahip olmaya çalışıyor, ancak tam olarak Lin Bingzhi'yi başlatmayacak, yatıştırıcının sorumluluğunu almasına izin verdi.

Ortak ifade Kalıcı arkadaş yok, sadece kalıcı ilgi alanları . Politikacıların gözünde, siyasi bir çekiciliğe ulaşmak için, satılamayan hiçbir şey yoktur ve kendinizi aşağı indirecek hiçbir şey yoktur. Mo, Lin Li Ni'nin sadece Çince olsa bile, sadece bir Filipin'in Fujian kızı olduğunu söyledi, ama yine de Çin karşıtı ilkelerine yapışacak. Pro, aynı zamanda iyi bir süredir, ancak politika için bir ihtiyaçtır. . Dutelt'in Huali ve Lin Li'nin anti-Çin karşıtı, Filipinlerin Çin ve Amerika Birleşik Devletleri arasında da yüzmesini sağlayan belirgin bir kontrast oluşturdu. Ulus dostluğunda durursanız, Lin Li kritik olmayan bir tecavüzdür. Objektif olarak, davranışı değil Ben kendim için kendimi Filipinler için geliştirdiğim için. Büyük bir hata yok. Bazı insanlar onları kaybolabilecek hain olarak ararlar. Sonuçta, Çin ile bir ilişkisi yoktu, ama kocasının ataları Fujian'dan bir Nanyang'ı aldı.
|
To Top