Oolong maratonları sık sık gerçekleşir! Yerli yıldız bitiş çizgisini önce geçti, ancak sonucun geçersiz olduğuna karar verildi

25 Kasım Pekin saatinde, Zhejiang'da düzenlenen Uluslararası Shaoxing Maratonunda pek çok beklenmedik durum yaşandı. Bunların arasında en utanç verici kaza, yarı maratonda bitiş çizgisini geçen ilk Çinli koşucunun kurallara göre montaj alanından başlamaması nedeniyle iptal edilmesi, yani sürenin 1 saat 07 dakika 58 saniye olmasıydı. Geçersiz olduğuna karar verildi.

Li Zicheng, devre arası yarışına etkinliğin özel konuğu olarak katıldı ve sonunda bitiş çizgisini ilk geçen kişi oldu! Ancak Li Zicheng, maçtan sonra ödül töreninde görünmedi. Daha sonra oyun, Li Zicheng'in denetim bölgesinde, yani tüm bölgeden başlamadığını, bir başlangıç ihlaline neden olduğunu ve sonucun geçersiz olduğunu ortaya çıkardı. "Shaoxing Evening News" un orijinal muhabiri Li Zicheng ile çoktan röportaj yapmıştı, ancak sonuçlar iptal edildiğinden röportaj videosu da silindi!

1990 doğumlu Li Zicheng, yerli amatör maraton alanında lider, ilk Çin Maratonu Grand Slam ve ilk Asya Maratonu Grand Slam çift şampiyonluğunu kazandı. Kısa süre önce sona eren Kuzey Atı'nda Li Zicheng, 2 saat 15 dakika 53 saniye ile son yurt içi şampiyonluğunu kazandı. 2015 yılından bu yana tam maraton, yarı maraton, dağcılık, tırmanma, 5K, 10K, kros, bayrak yarışı ve diğer etkinlikleri kapsayan 100'den fazla yarışmaya katılmış olup, şampiyonluk oranı% 80'e kadar çıkmaktadır.

Oyun ekranından bakıldığında Li Zicheng tüm yarışı neredeyse tek başına yönetti ve Malezya'daki tüm koşuculardan 14 km sonra ayrıldı ve 1 saat, 07 dakika ve 58 saniyede çizgiyi geçti. Arkasındaki Kenyalı oyuncu 1: 09.33 attı. Ama böylesine seçkin bir sporcu için Li Zicheng, bu Shaoxing Maratonunda düşük seviyeli bir "yarı maraton toplanma alanından başlamama" hatası yaptı ki bu gerçekten inanılmaz.

Geçen hafta Suzhou Taihu Gölü Maratonu'nda He Yinli şampiyonayı yenemedi çünkü gönüllüler bitiş çizgisinden önce ulusal bayrağı iki kez teslim ettiler. Ve bu kez Li Zicheng, bitiş çizgisini ilk geçtikten sonra bile şampiyonluğu kaybetti! Yerli maratonun organizatörlerinin, kendilerinin ve oyuncuların benzer düşük seviye hatalarından kaçınmak ve meşgul olmaları için etkinliğin organizasyonuna daha fazla zaman ayırmaları gerektiği söylenmelidir!

En romantik olanı "Dünyadaki Son Gece" de sevgilinizi öpmek.
önceki
Tekrar hızlanın! 401'inci birinci seviye akıllı 4S mağazası açıldı
Sonraki
Çizgiler ne kadar yürek burkan, bir süreliğine bu dünyaya geldik
Titanium Air Cabin'in yüksek değerli fan grubu, sizi saf Barselona tarzını deneyimlemeye götüren çarpıcı bir görünüm yarattı.
2017-Online alışveriş sıcak arama mayo yeni "sıcak stil" güneş gözlüğü
% 78.1! Artık Bian Jordan'a bakmayın. Serbest atışlar Zhan Huang'dan daha isabetli. Doncic'in ona ceza vermesine şaşmamalı.
CES 2018 Rakiplerinizi adım adım bastırın! AMD'nin 2018 yeni ürün planlamasına genel bakış
Ne kadar zamandır bir filmi tamamen izlemedin
Pekin şimdi yağmur yağıyor ve kar yağıyor, manzara çok güzel, dağ gümüş kaplı
CES 2018 | NVIDIA, otonom sürüşe yardımcı olmak için birden fazla yapay zeka ürününü tanıttı
Süper popüler değil! Real Madrid 0-3 Ebar trajik bir yenilgiye uğradı, üst üste 4 galibiyetle sonuçlanan teknik direktör ilk mağlubiyetini yuttu
Ne zamandır böyle bir çizgi görmedin
Chen Tianqiao kardeşlerin "eve dönüşünün" arkasındaki zenginlik değerleri: daha fazla insanın kaderini değiştirmesine yardımcı olmak
Kalbinizdeki okul çiçeğinin fotoğrafını çekin, OnePlus 5T portre çekimi deneyimi işe alma
To Top