Çatışma yükseltme! ABD İngiliz uçak gemisi ateş dolu, Rus kuvveti oldukça İran, Pakistan Standardı

Aniden yükseltilmiş Orta Doğu çatışmaları yine bir gerçek gösterdi: Ülke arasında, en önemli şey her zaman ilgi. Tabii ki, ülkenin çıkarlarını korumak temelinde, aynı zamanda önemlidir.

Yıllar boyunca, Pakistanlı Pakistan oldukça Azerbaycan, Rusya, ABD-İngiliz Hindistan Hukuku İran'ı destekliyor, şüpheli olmadığı ve aynı zamanda birbirlerine de yardımcı oluyor.

Roket bombayı bombaladı, kimse açıkça temizlenmiyordu ve masum insanlar kalıntıların önünde ağlıyorlardı. Amerikan askerler, petrol taşımakla meşguldü ... Benzer resimler, Ortadoğu'da, Suçlu olmadığını söyledi. 15 Şubat'ta, BIDOU savaş mücadelesi yapmadı, ABD ordusu Suriye'den sonra saldırdı, Orta Doğu Yangın Tıbbı Kovası tamamen ateşlendi.

Son birkaç gün içinde Orta Doğu'da beş büyük olay meydana geldi.

1, Putin cesur ve Moskova çok müttefiktir ve Rus ordusu bir füze başlattı. 5 Mart'taki akşamları, hiçbir tabela durumunda, Rus savaş gemisi çok füze başlattı ve hedef doğrudan Suriye isyancılarında Halep'leri ifade ediyor. Bundan sonra, Rus ordusu, Amerikan Müttefiklerinin kibirli alevini parçaladı ve noktada dört militanı öldürdü.

Daha önce, Rus Hava Kuvvetleri de güzelliğe karşı çılgınca bombalamayı başlattı, o zaman, Rus ordusu "Behead" 100'den fazla insana sahip. Rus ordusunun fakir kovalamadığı militanların kolun gücüne sahip değildi.

2, belirsiz bir durumu reddetti, Rus Dışişleri Bakanlığı Suriye'nin sesidir. Rus Dışişleri Bakanı Ravov, ABD ordusunun Suriye'nin hava saldırılarını hedeflediğini söyledi. Bu rakip.

Rusya bir zamanlar vurguladı Ne zaman, şimdi iyidir ve Rusya Suriye'yi desteklemeye devam edecektir.

Suriye ile eklem askeri performansına ek olarak, Putin ayrıca Uzak Doğu'da Japonya'ya basan Wei Wei Zhao'nun stratejisini de aldı.

3, İran, zayıflığı göstermek istemiyor ve Hu Sai Arms Suudi'yi bombaladı. 7 Mart'ta Hosi, Suudi'ye 8 füze başlatıldı ve bir savaşta 14 dron vardı. 15. Suudi'nin ilk gününe sahip olmak, rakibin grevi kapsamında belirli bir fiyat ödeyerek.

Öfkeli olan Suudi, Hu Sui'nin sivilleri bombaladığı için silahlı olduğunu söyledi, Suudi oturmayacak ve HU'yu tersine çevirmek için bir dizi önlem alacak.

Ama aslında, Lei Suudi bir diş değil.

4, ABD İngiliz ve Fransız uçak gemisi Posmers, Hedef İran Suriye'yi yönlendirir. ABD ordusu böyle bir paragraf söylemiştir: ABD askeri üç deniz annesi bir bölümdeyken, Japon askeridir, Saldırı'nın birleşimini darbeler.

Trump, Amerika Birleşik Devletleri'nde tutulduğunda, İngiliz tutumu "Amerika Birleşik Devletleri'nde kim var", ancak Forte, Ortadoğu'daki beyaz evi takip etmek istemedi, ancak Bunde'den sonra AB tutumu 180 derece döndü. Fransa, İran'ın silahlı hava saldırısı ABD'nin askeri üssünün, vurduktan sonra retalted'in retalted olduğunu açıkça belirtti, bu uygun değil, Fransa Amerika Birleşik Devletleri'ni destekliyor.

Ancak sorun, Beyaz Saray'ın desteklenmesi seçeneğinin de hesaplandığı, Markon, bu anda Orta Doğu'ya uçak gemisini gönderdi, bu nedir? Çok büyük değil mi?

5, Amerika Birleşik Devletleri, Kuzey Arabistan Denizi'nde ortak bir askeri performans düzenledi ve Pakistan da katıldı. Askerler bir keresinde, Suudi'nin İran ile birçok çatışması vardı. 2019'da, Hint şarkı ve yanma için Pakistan sınırında 100.000 ordu tutacağım.

Son sonuç, İran'ın Pakistan Bambu Barını vurma fırsatı bulduğu. Şu anda, iki tarafın her ikisi de tamamen tamamlandı.

İran, Pakistan nasıl olabilir? Pakistan nasıl?

Nasıl görülür? Üç kalınlık manzarası.

ilk, ABD Avrupa gibi dört ana potansiyelin durumunda, Hindistan da iyidir ve İran daha iyidir ve sadece sınırı seçmek zorunda kalır. Ancak, uyluk, İran da kendi abaküsleri var.

İran, Pakistan'ın girişinde yer almaktadır ve ayrıca diğer ülkelerdeki nispeten güçlü bir askeri güç ve istenmeyen hırslar zenginliğine sahiptir. Pakistan için, İran her zaman büyük bir kalp olmuştur. Eğer " ,, " yapamazsanız, İran yavaş bir zamanlar, Pakistan yemeyecek.

Önlemler de planlanmaktadır ve ayrılmanın daha fazla yolu vardır, Pakistan, Amerika Birleşik Devletleri'ne İran'a basmasına yardımcı olacaktır.

İkincisi, Amerika Birleşik Devletleri İran kazanırsa, Pakistan takip edilmesi muhtemeldir. Afganistan'dan olduğumuzda, Beyaz Saray bir zamanlar Pakistan'ın boşluğunu açtı, ama sonunda Amerika Birleşik Devletleri Amerika Birleşik Devletleri'ndeydi ve şimdi ABD'nin bir teknisyeni var, ancak baofeng'i tekrar aldatmak için. Sonunda, İran kuvveti Pakistan'ı geçebilir.

Ayrıca, Pakistan ve İran da "dudaklar ve mustekler" ile bir ilişkidir. İran'dan sonra, Amerika Birleşik Devletleri doğuda genişletmek için kuzeye gidebilir, Pakistan nasıl?

üçüncü, Orta Doğu istikrarlı olabilir, İran uzun zamandır olabilir mi? Gururun arkasında, Rusya'nın arkasında, Rusya'nın arkasında, Rusya'nın arkasında, Rusya'da 6.000'den fazla nükleer savaş başlığının yanı sıra, Putin'in "NATO sekizinin başkentini uzadığı beş gün" olan güveninin yanı sıra 6.000'den fazla nükleer savaş başlığı. Puthen atları gizlemeyi seçtiği sürece, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Orta Doğu'nun düzeni başarılı olamaz.

Atış vurulduğunda, kriz müttefikler için ayağa kalkar ve Putin gerçekten otoriter.

|
To Top