Örme elbisenin uzunluğu, ince bacakları kaplayarak uylukları kaplar

Örme elbisenin uzunluğu, ince bacakları hizalayarak sadece uylukları kaplar Sonbahar ve kış örme kazak uzun kollu iki parçalı takım Sade ve atmosferik renkler, kendi kendini yetiştirme tarzı, kadınların zarif duruşunu ve her harekette tam kadınlığı ana hatlarıyla belirtir. İnce gövde daha ince görünür ve yaşlanmayı çok azaltır.

boş Sonbahar ve kış örme kazak uzun kollu iki parçalı takım Yumuşaktır ve yıkandıktan sonra solmaz.Sonbaharda giymek doğru, kışın da güzeldir.Kaliteli ve dokunuşu rahattır.Çok kendi kendini yetiştirir ve satın almaya değerdir.

boş Sonbahar ve kış çitleri orta uzunlukta yüksek yaka Olgun, istikrarlı ve entelektüel kadınlar bu şekilde giyinir. Zarafet ve zarafet dolusun. Yaratıcılık, moda ve yaş azaltma ile dolu. Bir çift topuklu ayakkabı ile güzel ve hareketlidir.

boş Sonbahar ve kış çitleri orta uzunlukta yüksek yaka Geniş ve gevşek versiyonun vücut sınırı yoktur, giymesi rahattır ve zarif ve tatlı bir atmosferle kolayca çarpışır Eteğin dikey dokusu, ince ve uzun olan vücut kıvrımını vurgular.

boş Kazak kadın kazak orta uzunlukta örgü Sezon döneminde örme eteklerin moda yuvasıdır.İyi giyim ve dayanıklılığın avantajlarından ayrılamaz.Doğal olarak dokuda bir değişim duygusu vardır ve detayları daha az monoton hale getirir. Zarif ve mizaç.

boş Kazak kadın kazak orta uzunlukta örgü Etekler kış sahnesinin ana öğelerinden biri ... Tabii ara sıra içbükey şekillerde geliyorlar, bu nedenle bu örgü elbise sadece sıcak tutmakla kalmıyor, aynı zamanda şık ve güzel bir eşleştirme ürünü.

boş Sonbahar ve kış tabanı düz renk cepli kazak Bir bakışta kalbime gel, bu set çok mu çekici? Tipik yuvarlak yaka, yüz şeklini çok iyi değiştirebilir ve gevşek versiyon, beldeki yağı sıkıca kapatabilir!

boş Sonbahar ve kış tabanı düz renk cepli kazak Bu, beş iğneli ince iplik örme yöntemine sahip çok ağır bir kazak! İyi sıcaklık! Versiyon çok olumlu! Derinin yanına takmayın! Yumuşak ve rahattır! Güzel ve cömert! Topun küçülmemesi, küçülmemesi veya deforme olmaması garantilidir!

boş Orta uzunlukta yün örme elbise Örme kazak, kışın sıcak tutmak için olmazsa olmaz bir üründür, ancak sadece iç giyimde kullanılmaz ~ Örgü elbiseler zaten bilgili modacılar tarafından giyilir ve tek başına giyildiğinde çok güzel görünürler.

boş Orta uzunlukta yün örme elbise Güçlü işyeri stili, klasik siyah-beyaz çarpışma + şık fiyonk, küçük bir kadının feminen tarzını anında ekledi, bu uzunluk ince bacakları göstererek sadece uylukları kapatıyor.

boş Örgü elbise uzun kollu düz renk kazak İnce etek, bu size tavsiye edilir ~ Basit versiyon, elbise basit tasarım, çok fazla dekorasyon, cömert ve sade, zarif ve çekici detaylar, daha çekici.

boş Örgü elbise uzun kollu düz renk kazak Düzgün olmasının yanı sıra yaşı da azaltır, daha özel görünür, daha çok yönlü ve daha da önemlisi ince bacaklar oluşturur.Yürürken beyaz bacaklar hafifçe ortaya çıkar!

boş
|
To Top