Otuz yıl sonra "Komşum Totoro" ya tekrar bakacağım

Pek çok insan "Komşum Totoro" filmini tamamen izlememiş olabilir, ancak büyük bir etkisi var. Etrafta arkadaşlarınızla animasyon hakkında konuşurken aşağı yukarı "Komşum Totoro" olmalı İki cümle söylenebilen bir konu.

Totoro

14 Aralık 2018'de Çin'de "Komşum Totoro" adlı bir çizgi film yayınlandı.Dosyalar henüz hazırlandığında bu filme çoktan dikkat etmiştim, çünkü 30 yıl önce "Komşum Totoro" çok fazla insandı. Aklımda silinmez bir animasyon şaheseri.

Bu IP tekrar açığa çıktığında, aşırı IP tüketimine neden olup olmayacağını merak ettim. Daha sonra gerçekten yanıldığımı keşfettim. Bu film 1988'de "Komşum Totoro" nun dijital yeniden yapımı. Basitçe söylemek gerekirse, Resim daha net.

Totoro

Bir süre tereddüt ettikten sonra filmi tekrar ziyaret etmeye karar verdim, sonuçta bu Douban Top250 listesinde 19. sırada yer alan bir film ... Çocuklukta film izleme deneyimi çoktan bulanıklaştı.

Tıpkı çocuklukta gömülü, sürekli filizlenen bir tohum gibidir, ona dokunduğunuzda kendinizi sıcak hissedeceksiniz.

Konu uzun süredir unutulmuş olsa da, Komşum Totoro'nun getirdiği fantezi dünyası ve hayaller hala kalbimde.

Çocuklukta rüya gören bir kalbi olmayanlar.

Totoro

Komşum Totoronun hikayesi basit: İki küçük kız, kız kardeşi Xiaoyue ve kız kardeşi Xiaomei, anneleri hasta olduğu için onları kırsalda yaşamaya götürmek zorunda kaldı. Yepyeni bir ortamda, buradaki her şeyi merak ediyorlar ve birçok ilginç şey ve şeyler keşfetmişler, daha da önemlisi şişman bir çinçilla ile iyi arkadaş olmuşlar ...

30 yıldır sinemalarda olan bir film olarak olay örgüsünü anlatmaya gerek yok ... Daha fazla düşünmeniz gerektiğinde, bu kadar uzun zaman sonra size getirilen zamanın izleri, "Komşum Totoro" yu tekrar izlediğinizde ne olacak? Aynı izleme deneyimi.

Totoro

Komşum Totoro filmde dört kez göründü.İlk kez bir kedi şeklindeydi ve tesadüfen Xiaomei ile tanıştım, ikinci kez yağmurda Xiaoyue'ye nilüfer yaprağının altında eşlik etti ve üçüncü kez Xiaomei'yi Xiaoyue ile oynamaya götürdü. Dördüncü kez, Xiaoyue'nin kayıp Mei'yi bulmasına yardım edin ve anneleriyle tanışmalarına yardım etmek için kedi otobüsünü arayın.

Dört görünüm, bir çocuğun rüyasının adım adım açıklaması. Komşum Totoro'nun var olup olmadığını bilmiyorum ama her çocuk Monkey King, Doraemon ve Komşum Totoro gibi her şeye gücü yeten bir partnere sahip olmayı hayal ediyor.

Totoro

Yıllar sonra kalbim zaten çok olgun olmasına rağmen Totoro'yu tekrar izlediğimde masum ve masum çocukluk dönemine döneceğim, yeniden büyüyesem bile çocukluk hayallerim asla yok olmayacak.

Totoro

Miyazaki, bu acımasız dünyaya çok fazla sıcaklık veren, gerçekten yumuşak bir kalbi olan bir dahi.

Komşum Totoro, büyüdükten sonra çeşitli nedenlerle unutulan her çocuğun bir çocukluk hayali gibidir.

Filmi tekrar izledikten sonra, aniden Totoro'nun tüylü bedenini ve bana çocukluğun tüm abartılı umutlarını hatırlatan gülümsemesini gördüm.

Muhtemelen bu yalnız dünyada birbirimizi rahatlatabileceğimiz şey budur.

Ne olursa olsun, olgunluk bir hastalıktır ve onu iyileştirebilecek tek şey muhtemelen bu dünya için en sıcak özlemdir.

Totoro

Ben Guo Congming. Yaşla büyüyeceğim, ama masumiyetim asla yok olmayacak. Olgunluğumun nedeni kalbinize dokunmayan bir şeyin gerçekleşmesidir. 30 yıl sonra "Komşum Totoro" tekrar serbest bırakılacak. İç masumiyetinizi söyler misiniz? , Film izlemek için cesurca tiyatroya gidin, herkesin kalbinde bir Chinchilla var ve çocukluk asla kaybolmayacak.

Bu makale Guo Congming tarafından orijinaldir, okuduğunuz için teşekkürler, dikkat etmenizi bekliyoruz, lütfen yeniden basmak için bir mesaj bırakın.

44 puan düşürdükten sonra Durant bir genci övdü! 17.7 sayı, 7.7 asist, unutma ki o sadece 20 yaşında
önceki
"WANNA ONE" "Haberler" 190301 Park Zhixun, hayran buluşma programı nedeniyle bugün Incheon Havaalanı üzerinden Tayvan'a gidecek
Sonraki
GST ile ilgili olarak bu sefer Avustralya'nın dayattığı tek bir gerçek var!
Pedi al ve fotoğraf çek, utanılacak bir şey yok, sen de ped adam olabilirsin
Bu seçimleri Temmuz ayında yapın ve yılın ikinci yarısının tamamı en yoğun sezon olacak!
Futbol Federasyonu Kupası finalinin komik sahnesi! Guoan hayranları: Shandong XX! Shandong hayranları: bu senin baban
Film bu gerçekleri anlatacak ve senin yalvarışların yüzünden zaman durmayacak
24 Haziran'da sınır ötesi e-ticaret sabah raporu
2018 Görünümü Akıllı telefonlardan ilgi odağını kim çalabilir?
En romantik olanı "Dünyadaki Son Gece" de sevgilinizi öpmek.
Oolong maratonları sık sık gerçekleşir! Yerli yıldız bitiş çizgisini önce geçti, ancak sonucun geçersiz olduğuna karar verildi
Tekrar hızlanın! 401'inci birinci seviye akıllı 4S mağazası açıldı
Çizgiler ne kadar yürek burkan, bir süreliğine bu dünyaya geldik
Titanium Air Cabin'in yüksek değerli fan grubu, sizi saf Barselona tarzını deneyimlemeye götüren çarpıcı bir görünüm yarattı.
To Top