Kendi kendine sürüş stratejisi | Lijiang aşkı, Yangshuo evi, sizi Guilin harikalar diyarında oynamaya davet ediyor!

Sebep sürmeli

Dağ kemerleri suyu çevreliyor, su dağları yansıtıyor, gökyüzü puslu, dağlarda yeşil ağaçlar ve kırmızı çiçekler, nehirdeki balıkçı, ak balıkçıl ve bambu sal. "Guilin'in manzarasının dünyanın en iyisi olduğu" övgüsü haklı görülüyor .. Manzara hiçbir yerde Guilin kadar mükemmel değil. Lijiang aşkı, Yangshuo sakin bir yerde yaşıyor, dağların ve nehirlerin yolculuğuna başlıyor.

Gösterim anahtar kelimeleri

Mağara harikaları

Karst mağaralarının kendine özgü doğal peyzajı olağanüstü işçilik olarak adlandırılabilir.Renkli ve farklı sarkıt sütunlar, taş kuleler, taş mantolar ve taş şelaleler dünyanın karstik sanat harikalarını oluşturur.

küresel köy

West Street, Çin ve Batı kültürlerinin harmanlandığı "yabancı bir cadde", bir bölgeyi aşan "küresel bir köy" ve büyük ölçekli bir "yabancı dil köşesi". Sokak restoranlarının tarifleri hem Çin hem de Batı'dır. Birçok yabancı, etrafta oturup bira içer, lezzetlerin tadına bakar ve ilgilendikleri zaman kişisel olarak yemek yapar. Bu, West Street'i küçük Yangshuo kasabasına güzel bir manzara katan gerçek bir yabancı cadde yapar.

Baili Lijiang

Lijiang Nehri, on binlerce tuhaf tepe arasında dolanan bir Qingluo kuşağını andırıyor. Nehir boyunca manzara güzel, mavi su kalıyor, garip tepelerin yansıması, derin havuzlar, çeşmeler ve şelaleler pürüzlü. Li Galerisi ".

Teraslı sahne

Longji teraslı tarlaların hatları akan bulutlar ve akan su, şık ve pürüzsüz; ölçek görkemli ve görkemli ve "dünyadaki teraslı tarlaların tacı" ününe sahip.

Xanadu

Yanzi Gölü'nün huzuru, berraklığı ve derinliği; Lusheng Dağı, coşkulu "Bame" sizi birlikte dans etmeye davet edecek; Taoyuan, "Kokulu çimen taze, güzel ve renkli" sanat anlayışını yeniden üretecek; Asırlık kırmızı akçaağaç ve Dongxiang da var. Gulou ve Bijiashan'daki ilkel kabilelerin genç erkek ve kadınlarının şarkı söylemesi ve dans etmesi. Tao Yuanming'in Şeftali Çiçeği Baharında tasvir edilen sanatsal anlayışın izini sürmek için buraya gidin.

"İzlenim: Üçüncü Kız Kardeş Liu"

Dünyanın en büyük peyzaj tiyatrosu, dünyanın en çekici yönetmeni, en eski halk şarkılarını ve benzeri görülmemiş Guilin Lijiang tarzı bir performansı söylüyor.

Kendi kendine sürüş stratejisi

1.GÜN

Güzergah: Yangshuo Yinziyan 25 km West Street

Önemli Noktalar: Rahibe Liu'nun İzlenimi

Kalkış ve öğle yemeği için Huaiji İlçesini geçerek Yangshuo'ya git. Öğleden sonra "dünyanın karstik mağara harikaları" olarak bilinen Yinziyan'ı ziyaret etmek için Yangshuo'ya varacağız Doğanın büyülü işçiliği burada tamamen sergileniyor. Otelde akşam yemeğinden sonra "Global Village" -West Street çevresinde özgürce dolaşın. Geceleri, Zhang Yimou'nun yönettiği büyük ölçekli bir manzara performansını - "Üçüncü Kız Kardeş Liu'nun İzlenimi" ni izleyebilir ve ardından West Street'te klüplere gidebilirsiniz.

2. GÜN

Seyahat planı: West Street 35km Xingping Li Nehri 45km Xanadu 20km West Street

Önemli Noktalar: Guilin manzarası, kırsal manzara

Xingping Li Nehri'ne gidin, Xingping Li Nehri'nin özünün motorlu bir turuna çıkın, 20 yuan arka planın güzel manzarasının, sarı kumaş yansımasının, horoz dağı, karpuz kucaklayan maymun, kaplumbağa dağ tırmanışı, Halong üç zirvesi vb. Öğle yemeğinden sonra, pastoral manzara, halk gelenekleri ve köy manzaralarının organik olarak sıralandığı ve güzel doğa manzarasıyla bütünleştiği Xanadu Scenic Area'ya doğru yola çıkın. Dağların ve suların manzarasını ve halk geleneklerini izlerken renkli gelenekleri de takdir edebilirsiniz. Yangshuo'ya döndükten sonra, ilgilenen arkadaşlar West Street'te alışverişe devam edebilir ve arkadaşlarına bazı hediyelik eşyalar getirebilirler.

3 GÜN

Güzergah: Yangshuo 145 km Longji Terasları

Önemli Noktalar: Teraslı Alanlar

Kahvaltıdan sonra Longji Terraces'a ilerleyin. Her yerde teraslar var, ancak Longji terasları gibi büyük ölçekli konsantrasyon gerçekten nadirdir. Hızlı akan suya sahip nehir vadilerinden beyaz bulutlarla çevrili dağ tepelerine, yemyeşil ormanların kenarından uçurumlara, toprak olan her yerde teraslar açıldı. Mavi gökyüzüne bir merdiven gibi kıvrılan dalgalı ve yükselen dağlar, gökyüzü ile yeryüzü arasındaki devasa soyut resimler gibidir. Geceleri dağda yaşayacağım Akşam yemeğinde köylülerin kendileri tarafından demlenmiş pirinç şarabı içebilirsiniz, dayanıklılık dolu, açgözlü olmayın! Akşamları karakteristik ahşap Diaojiaolou Inn'de kalın.

DAY4-5

Yol: Longji Terraces 110km Xiangbi Dağı 25km Lijiang Manzara Alanı 25km Guilin City

Önemli Noktalar: Guilin Manzarası

Sabahları teraslı tarlalarda gün doğumunu izlemek için ücretsiz aktiviteler ve ardından Guilin'e hareket. Elephant Trunk Hill'i ziyaret eden, burnu Lijiang Nehri'ne su içmek için çıkmış dev bir fil gibi görünüyor. Filin gövdesi ile bacakları arasında yaklaşık 150 metrekarelik yuvarlak bir delik var. Nehir, yüzen bir ay gibi delikten akıyor. Ardından Lijiang Scenic Area'ya gidin. Lijiang Nehri, on bin tepe ve tepe arasında dolanan yeşil bir ipek ve yeşil kuşak gibidir; kıyıları sıkıştıran garip tepeler, kalan mavi sular, duvarları kesen ve sarkan nehirler, yeşil dağlar ve yüzen sular, yüzlerce millik bir parşömen gibi güzel manzara. Li Nehri üzerinde bir tekne turu, tuhaf zirvelerin, berrak suların ve yeşil dağların, şarkı söyleyen çoban çocuğun, balık tutan balıkçıların ve şirin kırsal insanlarının yansımasını görebilirsiniz.Her şey çok şiirsel ve pitoresk.

Ertesi gün doğal bir şekilde uyanana ve keyifli dönüş yolculuğunu sonlandırana kadar uykuya daldım.

"Kar fırtınası", "Kar Fırtınası" nın erken izlenmesi için "1 Mayıs'ta görülmesi gereken" olarak övüldü Zhang Zhen, Ni Ni'nin erkek karakteri Liao Fan'ın soğuk ve komik olduğu haberini verdi.
önceki
Tek nefeste 2 milyar yuan kayıp, bu şirketin performansı çok değişti! 180.000 yatırımcı gök gürültüsüne adım attı
Sonraki
Guilin'de pek çok insan unutulmuş "Antik Kentin Gizli Diyarı" nı tatmadı.
Donanmanın yeni sözcüsü ortaya çıkar çıkmaz viral oldu.
"Yenilmezler 4" ün ana yaratıcısı Çin'e geliyor, Küçük Örümcek'in Avrupa'ya yaptığı keşif gezisinin bugüne kadar vakti yok!
Yangshuo'da kışın başlarında nasıl vakit kaybedilir?
"Hong Kong-Zhuhai-Makao Köprüsü" adlı belgesel film, Pekin Uluslararası Film Festivali belgesel ünitesinde görücüye çıktı.
O yıl, Yangshuo'da olduğumuz o günler
Tek kollu korucu 20 yıldır dağlarda.
Chongqing'de "Dönüşüm Grubu" gösterimi: Açmak ve güzel görünmek çok kolay!
Yangshuo Lijiang Nehri Balıkçılık Ateş Festivali'ndeki son gelişmeler! Havai fişekler bu yıl burada gösterilecek, unutmayın!
Erken eğitim IP Qiaohu, Çin'deki ilk etkileşimli filmi yaratıyor. Pekin Film Festivali'nde "popüler kral" olarak eğlenceli şarkı ve dans gösterimi
Guilin bir fotoğraf mı yoksa hile mi? Fotoğrafçı size şunu söylüyor: Bu gerçekten bir hile değil!
Guizhou Dafang geleneksel "Yijia Su Festivali" kurban törenini düzenledi
To Top