Zheng Yi Miao Miao, kızı için 100 günlük bir şölen! Basit aile mi? Miao fidanları sadece 10 yuan

2 Mart'ta, kızı için Zheng Yi Miao Miao'yu ortaya çıkarmak için medyanın bir fotoğrafı vardı. Çok basit olabileceklerini görebilirsiniz, belirli bir lüks yoktur ve kamerayla kesilmiş elini kavrayacak iki gülüyor. Çok tatlı ve mutlu görünüyor, devlet çok iyi.

Miao fidanları kızı çok ince sarıldı, çok ince, gülmek için yüz yuan giyiyor, bir kız gibi netizenks bile, Miao Miao'da kucaklayan kızı olduğunu söyledi. Fidelerin doğumdan sonra hala çok iyi olduğu görülüyor. Ve kızı fidelerde yatıyor, biraz etek çok sevimli.

Birçok netizens, Miao fidanlarının çok iyi olduğunu gördü ve birçok netizens, gerçekten mutlu olduklarını söyledi. Görünüşe göre herkes sıcak ve mutlu bir yaşamla yaşamak için çok istekli.

Zheng Qi ve Miao Miao'nun Feng Xiaogang olduğu ve ikisi bir şiş şarkısını söylemek ve daha sonra bir araya getirdiği bildirildi. Geçen yıl 21 Mayıs'ta, iki yetkili evliydi, bu da cesur. Evlendikten sonra, özellikle seven bir kızı var. Uzun zaman önce, iki kişi de "Fanghua" çekim yerini oynadı. İki kişi elinde oynadı ve çok güzeldi. Sadece çok güzeldi. Sadece bir köpek tahılıydı.

Son zamanlarda, Zheng Qi'nin arkadaşı du fu ve karısı şova katıldığında, onu da içmeye davet etti. Zheng Yi ayrıca gösteride du fu öğrendi ve resim çok komikti. İki kişi birbirleriyle tükürür ya da daire tozu Zheng Wei, Du Fu için videoyu iletme konusunda da uzmanlaşmıştır. İkisi arasındaki ilişki çok iyi görünüyor, Zheng Yi'nin halkının çok iyi olduğu görülebilir.

Ve programda, Zheng Kai ayrıca Miao Miao'nun genellikle erken uyuduğunu ve ikisinin şimdi çok mutlu ettiğini de belirtti. Umarım her ikisi de tatlı ve mutlu olabilir, kızlarına ve sağlıklı ve sağlıklı bir şekilde diliyorum.

|
To Top