Doktorun karşısında, Doktorlar Lingfeng: Üç parçalı kontrol yedi bölümü, ülke genelinde 690.000 köyde "sağlık evleri" olduğunu umuyor.

Bu yılın iki seansı olan Çin Halkının Siyasi Danışma Konferansı Ulusal Komitesi'nin Baş Uzmanları, Xuanwu Hastanesi Baş Uzmanları "Köy Sağlığı Köyü'nü" Rehabilitasyon Sağlık Köyü'nü "koymak için önerileri getirdi.

Yedi bölüm için üç nokta "yükseltme" "rehabilitasyon" ancak rehabilitasyon öğretmeni çok büyük

Video yükü ...

70 yaşında Lingfeng, sadece en iyi nöroşirürji uzmanı değil, aynı zamanda Çin Tıp Birliği'nin başkan yardımcısı ve Çin Nöroşirürji Derneği Başkanı. Herkes iyi bilinmektedir. Yıllar geçtikçe, nörolisörlerin çalışmaları onu rehabilitasyon tedavisinin önemini açıkça anlamıştır.

Ling Feng, Çin Halkının Siyasi Danışma Konferansı Ulusal Komitesi üyesi olan Ling Feng, Xuanwu Hastanesi'nin bir nörosüreci başlığı: Aslında, rehabilitasyon tıp ile paraleldir. Bazı insanlar üç kürlü yedi bölünmeyi söyler. Aslında, bunun genellikle yatakta yatarken olmadığını düşünmeliyiz, rehabilitasyondur. Öyleyse, bu, yani yedi puan rehabilitasyonunun üç parçalı bir kuralı, bu, klinik tıptan büyük önem taşımaktadır.

muhabir: Bir veri gördüm ve muhtemelen engelli insanların% 70'i rehabilitasyona ihtiyaç duyuyorum ancak zaman içinde rehabilize edilemeyebilir. Neden bu kadar büyük bir oran var?

Ling Feng, Çin Halkının Siyasi Danışma Konferansı Ulusal Komitesi üyesi olan Ling Feng, Xuanwu Hastanesi'nin bir nörosüreci başlığı: Doğru, çünkü rehabilitasyon küçük olduğundan, rehabilitasyon disiplini çok geç gelişti. Rehabilitasyon aslında hayat ve ölümden sonra, daha iyi yaşamaya izin ver. Sebep nedeniyle, Klinisyen 100 kişi, rehabilitasyon personeli 700 kişi olmalı, en azından durum, ama sadece dört kişimiz var, rehabilitasyon öğretmeni çok büyük.

Hastanın kapıda rehinleğini yapmak için köyde "sağlık kabinini" önermek

Son yıllarda, Lingfeng, kamu refahı yolunda acele ediyor. Pekin Üniversitesi Halk Hastanesi tarafından ortaklaşa kurulan Hu Da tarafından ortaklaşa kurulan Çinli Gönüllü Ekibi tarafından ortaklaşa kuruldu. 10.000'den fazla insan.

Lingfeng'in tıbbi yoksulluk azalması sırasında bilgisi ile ilgili olan "sağlık yazlık" önermesinin nedeni. Ling Feng, kırsal kesimde, özellikle de yer değiştirme yeniden yerleşim noktalarının, birçok yaşlı insan, engelli ve kronik hasta var ve rehabilitasyon hizmetleri talebinin çok büyük olduğunu öğrendi. Çoğu köy tıbbi seviyelere tabidir ve köy toleransında rehabilitasyon ekipmanı yoktur, bu da hastalara rehabilitasyon eğitimi yapmak için rehberlik etmek zordur.

Ling Feng, Çin Halkının Siyasi Danışma Konferansı Ulusal Komitesi üyesi olan Ling Feng, Xuanwu Hastanesi'nin bir nörosüreci başlığı: Geçen yıl Ekim ayında, bir hastayı görmek için Nujiang County Hastanesi'ne gittim ve 20 yaşında bir çocukla birlikte tekerlekli sandalyeye oturdu ve sekiz yılda dört tekerlekli sandalye taktı. Çalışmak için bir kömür fırın olduğunu söyledi, filmi o zamanın tamamen omuriliğine zarar vermediğini gördüm. O zaman, şok oldu. İyi bir rehabilitasyon varsa, yürümesi gerekiyorsa, tamamen parapleji olmayacak. Onu okuduktan sonra, binden fazla insanın köyüne gittim. Altı ya da yetmiş engelli kişi vardı. Köyde serebral kanamalı bir hasta vardı. Eve döndükten sonra, kapıdan geçmedi, çünkü orada Kurtarmanın yolu yok. Evde ayağa kalkabileceğini ve birlikte durabileceğini gördüm. İyi bir rehabilitasyon varsa, daha iyisini geri yükleyebilir.

>

Ling Feng, Çin Halkının Siyasi Danışma Konferansı Ulusal Komitesi üyesi olan Ling Feng, Xuanwu Hastanesi'nin bir nörosüreci başlığı: Biri kavram sorunudur ve sonra erişilebilirlik yoktur. Ailesi onun rehabilitasyon yapmasını istiyor. Sorgulamak için yüzlerce kilometre için bir hastane almak zorundadır ve dayanacak başka şeyler var, bu yüzden bu erişilebilirlik çok kötü. Bu yüzden bir köyde bazı temel rehabilitasyon ekipmanları varsa, köy doktorları rehabilitasyon hizmetleri sağlayabilir ve hastalar evde iyileşme yapabilir.

"Sağlık Kabin", "Akıllı Kabin" Uzaktan Kumandası İnsanlara Kurtarma Yapmalarını Öğretin

Sağlık Kulübesi Projesi, Çin Gönüllü Takımı ve Çin Engelliler Derneği Rehabilitasyon Derneği tarafından ortaklaşa başlatılmaktadır. Lingfeng Öneri: 1000'den fazla insanın köyünde, özellikle zayıf ev yer değiştirme noktalarının sağlık odası, 10 çeşit rehabilitasyon ekipmanı, 3 çeşit tedavi enstrümanı, elektrokardiyograf, tansiyon aleti, akıllı yatırım ping renkli TV ve diğer ekipman. Çinli gönüllülerin ulusal işe alımı, özellikle doktorlar, rehabilitasyon ajanları için, her bir rehabilitasyon sağlığı kulübesinde rehabilitasyon sitesi kurdu.

Ling Feng, Çin Halkının Siyasi Danışma Konferansı Ulusal Komitesi üyesi olan Ling Feng, Xuanwu Hastanesi'nin bir nörosüreci başlığı: 50.000 Yuan sağlıklı bir yazlık inşa edebilir. Yan'an'daki bir köyde kilitli bir ev gördüm. Birkaç yatay bar ve diğer cihazları gördüm. Neden kullanılmadığını söyledim? Kullanmayacaklarını ve bıraktıklarını söylediler. Bu şeyleri hastanın rolüne yardımcı olmak için kullanmanız gerekir, rehberlik edilmelidir, bu yüzden bir istasyon inşa etmek istediğimi söylemiştim, rehabilitasyon terapisti ve doktorların köy doktoruna gitmesine izin verdi. Önceden kaydedilen akıllı küçük kitaplarımız var ve yüksek tansiyona gelmiş hastalar, merhaba, ne yapmalı? Hangi eylemlere ihtiyacın var? Bu küçük kitabın bir QR kodu var, bir süpürme telefonunda görebilirsiniz. Ayrıca akıllı bir yaklaşım var, interneti kullanıyoruz, taradığınız sürece, arka plan kaç kez taradığınızı bilecek ve size nasıl bir gözetim ve izleme olduğunu, bu enstrümanları orada kaydetme, paslanma var. orada.

Sağlık yazlıklığının köylülerin sağlığına yardımcı olmasını sağlamak için "Köy Tıbbı" nı çözün

Teklifte, Lingfeng, sosyal kuruluşları ve kamu refahı gruplarının "rehabilitasyon sağlık kabinini" bağladılar. Ayrıca, Bahar Festivali'nden önce, Jiangxi Eyaleti, Shangrang Feng County'nin yapımında beş sağlık kulübesinin ilk partisi tamamlanmıştır. Ancak Lingfeng, sağlık kulübesinin yapımının sadece ilk adım olduğunu, anahtarın gerçekten rol oynamak olduğunu düşünüyor. Bu, yerel yönetimin desteğini gerektirir ve ayrıca köy düzeyinde doktorların uygulanmasını ve uygulanmasını gerektirir.

Ling Feng, Çin Halkının Siyasi Danışma Konferansı Ulusal Komitesi üyesi olan Ling Feng, Xuanwu Hastanesi'nin bir nörosüreci başlığı: Bence anahtar noktanın kontluk hükümeti olduğunu düşünüyorum. İlçe hükümeti aktif olarak çalıştığı sürece, bu sadece dışarı çıkıyor, bu ortaya çıkmayacak, bu, büyük makale köy doktorlarının eğitimi, engellilerin çıkarlarının korunması, Kırsal sağlık popülerliği için, hepsi sağlık kulübelerinde.

Ling Feng, Çin Halkının Siyasi Danışma Konferansı Ulusal Komitesi üyesi olan Ling Feng, Xuanwu Hastanesi'nin bir nörosüreci başlığı: Anahtar, köyün tıbbi aktif olması, eğer köy doktoru aktifse, şeylerin seti de bir sürü hurda demirdir, bu yüzden sağlıklı Çin, sağlık personelinin yeteneğini ve coşkusunu elde etmek istiyoruz.

Ling Feng'in çoğu umudu, köy doktoruna etkili bir şekilde yardımcı olmak için rehabilitasyon sağlık yazımını kullanmak ve köy doktorlarını tıbbi eğitim ağı için çevrimiçi aramaya dahil etmek, köyün tıbbi seviyesini geliştirin, insanların halkını koruyun. Bu yıl iki seansta, Lingfeng, teklifte, köy doktorlarının eğitimini güçlendirerek ve köy tıbbı veren.

Ling Feng, Çin Halkının Siyasi Danışma Konferansı Ulusal Komitesi üyesi olan Ling Feng, Xuanwu Hastanesi'nin bir nörosüreci başlığı: Köy Doktorları seviyesi yüksek değilse, 100 milyondan fazla çiftçinin çoğunluğunun sağlığı düşük bir sağlık hizmeti düzeyindedir, sadece iyileşmelerine izin vermezler, ancak gitmelerine izin veremezler. Şimdi bazı köy doktorları ilçe hastanesine gidecek, şimdi "köy tıbbi tıp" dır. Köy doktorunu iyi bir tanıtım alanı ve ekonomik kaynağı verirseniz yaparlar mı?

CPPCC komitesinin sorumluluğu, ülke genelinde 690.000 köyde "sağlık kır evi" olduğunu ummak içindir.

Lingfeng'e göre, önümüzdeki iki ila üç yılda, Ulusal Zavallı Köy, yaklaşık 30.000 "rehabilitasyon sağlığı kulübesi" ve Çin gönüllülerinin iş istasyonunu kurabilir. Burada, ülkeye ilerlemek için ülkeye adım atıp sağlığı rehabilite etmek Kronik Hastalık Önleme ve Tedavisinin Outpostosu, bilim tanıtımı ve eğitiminin taban seviyesi, evde engelli insanlar için rehabilitasyon tedavi noktası, "rehabilitasyon hakkını" gerçekten garanti eder.

Ling Feng, Çin Halkının Siyasi Danışma Konferansı Ulusal Komitesi üyesi olan Ling Feng, Xuanwu Hastanesi'nin bir nörosüreci başlığı: Bastırdığınız sürece, doğru bir yön olduğu sürece, kaçınılmaz olarak selleri bir araya getireceksiniz. Sadece beş kulübe yaptığımı görüyorsun. O Longhua derhal ilçenin bana ilçemizin dokuz kulübe yapması gerektiğini söyledi, tüm tasarım planlanıyor. Bu, Sanjiangyuan'ın su ile aynıdır. Sanjianggyuan'a gidersiniz. Nehri göremezsiniz. Bir sulak alan, bir damla damlasıdır, ancak onu Yangtze Nehri Sarı Nehri'ne dönüştürebilir. Herkes bir enerji olarak kullanılmaya cesaret, bir sorun olup olmadığını görmeniz gerekir, CPPCC'nin komitesinin "kravat" olduğunu, CPPCC komitesinin bir sorun bulmak olduğunu, öğrenmesi gerekir. Hükümetin sorunu, bu soruyu öne sürdü, bu bizim sorumluluğumuz. Gelecekte, ülkemizde 690 köy bulunduğunu umuyorum. Her köyün böyle bir rehabilitasyon sağlığı evi vardır. Tüm köy doktorunun seviyesi sürekli iyileştiriyor, doktorun duyguları sürekli saf, sanırım Çin'de bu sağlık olduğunu düşünüyorum. Beklendiğimiz şey. Özel şeyler.

Üretici Zhang Shifeng Reporter Wang Ning Planlı Mumark Holding Shen Gongfu Editör Zhang HongFei Wang Xiaoyi Kamera Wang Zhongren Yang Fan
|
To Top