Han Hongwear bir çift ince bacak göstermek için yedi bin kazak! Çay içmek 40 kilo, çocukları rahatsız etmeye cesaret etmedim.

2 Mart'ta havaalanında çıkan netizens vardı ve havaalanında çalışmayı bitiren Han Hong'u vardı. Çok iyi görünen Han Hong, moda giymiş, çok yer, tamamen süperstar yok.

Fakat Han Hong'daki büyük bluzdan sonra, herkesi biraz beklenmedik bir şey yaptı. Bu sefer, Han Hong'taki gri bir kazak, uluslararası büyük bir marka, resmi fiyatı kamuoyu için 7.000'den fazla.

Bu sefer Gevşek Han Hong giyen, ince ve çok açık görünüyor, özellikle bacaklar lens içinde çok ince görünüyor, gerçekten 40 kilo ince görünüyor.

27 Şubat'ta Han Hong da dört Zhuang Han Bao Dart ile çevrili yakışıklı deri kıyafetler giymeye, çok güçlü görünüyor ve o zamanlar, birçok insanın dikkatine neden oluyor.

11 Şubat'ta Bahar Festivali Akşam Programları arasında Han Hong çok ince ve çok açık gibi görünüyor ve takım birinin görünümü çok ruhsal.

Daha sonra, canlı bir yayın şovuna katıldığında, Han Hong'un son zamanlarda, çay içme ile bile ciddi bir kilo kaybı olduğunu, ince göründüğü ve gerçekten kıskanıyor.

49 yaşındaki Han Hong artık küçük değil, ama özel tarzında, herkes hala çocukluk dolu olduğunu hissedebiliyor ve daha önce orta yaşta girmiş bir his yok.

2015 yılında, bir görüşme şovuna katıldığımda Han Hong, bir anne olmaktan korktuğunu ortaya koydu ve hala bir çocuk olduğunu hissetti, bir annenin rolünü oynamanın bir yolu yoktu.

Hiçbir çocuk olmamasına rağmen, ancak hevesli kariyerden beri Han Hong, Zavallı Dağlarda Zavallı Dağlarda çok sayıda çocuk, ve kendi çocuklarından bağımsız olarak, bu Han Hong'u herkese hayran gibi görünüyor.

>

Son yıllarda Han Hong'un ticari performansı sık değil, ama yardımları hiç durmadı, bu daire içinde böyle iyi bir ün kazanabilir.

|
To Top