"Üç ana problem" "üç ana değişiklik" türetilmiş, piyasada beş yıl "kemikler" aşamasına girdi mi?

Şimdi iyi bir oda bul > > >

Çin Halklarının Siyasi Danışma Konferansı Ulusal Komitesi önerdi: "Satış Satışları" evlerin satış öncesi "yerine

"Ticari konutun satış öncesi sistemi daha dezavantajlıdır ve mevcut satış için ticari konutun ön satışı mevcuttur."

2021 ulusal iki seansta, Anhui İl Avukatları Derneği Başkan Yardımcısı, bir teklif sundu ve alıcılar için iki büyük öneriyi önerdi. İlk olarak, satış sisteminin uygulanması önerilir. inşaat alanı, iki evet Bir dizi inşaat alanında ticari konut satarken, ticari konutların mevcut satış sisteminin uygulanması önerilir. 2018'deki Ulusal İki Oturumdaki Ticari Konut Ön Satışı Sistemini İptal Etme Teklifi önerdiği bildirildi.

2005 yılında, 2005 yılında, Çin Halk Bankası "2004 Çin Gayrimenkul Finansal Raporu" yayınladı ve rapor açıkça önerildi. "Satış öncesi sistemini iptal etmeyi düşünün" .

Zhou Shibao, ticari konutun satış öncesi sistemi altında, geliştiricilerin risk kullanacak ve risk kullanacağına inanıyor Bir ev satın almak için geçmek . aynı zamanda, Ticari konutun satış öncesi sisteminin geçmiş koşulları artık mevcut değil Finansal sistemlerin ve sermaye piyasalarının geliştirilmesi, geliştiricilere çeşitlendirilmiş bir finansman yöntemi sunmaktadır. 30 yıldan fazla bir gelişme, gayrimenkul geliştirme şirketleri, güçlü finansal güç ve pazar rekabet edebilirliğine sahip sermaye birikimini tamamlamıştır.

Kök Kök Anavatan Bu Sıcak Toprak: Çin Halkları Siyasi Danışma Konferansı Zhou Shihong Ulusal Komitesi üyesi!

Dövüş 20192020: En pratik, bina alanı satışları

Pick-up Finansı: Mevcut eve göre satarsanız, geliştiricilerin coşkusu büyük ölçüde azalır ve fiyatı arttırmaya cesaret edemiyorum.

Mamma: Çeşitli fantezi ön satış, tüketici hakları hala zayıf bir konumdadır!

MissZhang003: Mevcut konut satışları, eğer bir ev satın alabilirseniz, nasıl sayarsınız?

Çin emlak piyasası veya önümüzdeki beş yılda "kemikler" sahnesine girmek için "üç ana değişiklik"

"Üç büyük değişiklik" hakkında konuşmadan önce, "üç zorluk" hakkında konuşmama izin verin: Emlak Vergisi başlattı, "Mevcut satış öncesi", iç alana göre fiyatlandırılan "Mevcut satış"

O zaman sorun geliyor: Mülkiyet pazarının üç ana problemini çözüyor, gelecekteki endüstride ne değişecek?

İlk, emlak vergisi mevzuatı. Bu büyük olasılık, 14. Beş Yıllık Plan, en azından bir ön planda veya bazı şehirlerde pilotu meşgul olmak için önemli bir ilerleme kaydetti. Tam kata gelince, daha uzun zaman alıyor.

İkincisi, satış öncesi şimdi değiştirildi. Bu, birleşme elde etmek için "Head Konut Şirketi" ni elverişli olan geliştiricinin sermaye maliyetini artıracak, piyasa büyüklüğünü genişletir, bu da küçük ve orta ölçekli konut işletmelerinin parti alacağı anlamına gelir. Konut fiyatları için, yükselmeye yardımcı olacaktır.

Üçüncüsü, ticari konut satışı, "kamu durak alanını" da iptal eder. Asıl neden, "kamu tezgahlarının" hesaplanmasının çok opak olduğunu ve böylece sahibinin daha fazla ısıtma ücreti, mülk ücreti vb. Ödeme yapmasına neden olmasıdır. İptal iptal edilirse, "zıplama" fiyatı, alanın fiyatında veya faydalı alanda görünecektir.

Çin'in emlak piyasası için, sahne önümüzdeki beş yıl içinde kemiklere girecek.

HAO BAO 218: Halka açık durak alanını iptal et, emlak yönetim ücretini ve ısıtma ücretini iç alana göre şarj et

Ateş DAFAY: Uygulamak ne kadar sürer? Bir ev satın almaya hazır

Bebeğin günlük limit denir: su ayda, ayna çiçekleri!

AA Bai Yang hala şöyle dedi: Bir ev satmak zorundadır, şimdi çok fazla var, geliştiriciden kaçınarak ve çürük, mevcut evi satmak zorundasınız.

Tianfei 2020 dolu kar taneleri: Uygulamayı yapabilirseniz, gayrimenkul için bir iş meselesidir!

Amerika Birleşik Devletleri, kitleleri, büyük enflasyonu veya geleceği sübvanse etmek için 190 milyon dolardan fazla olacak mı?

Reuters gibi bir dizi medyaya göre, 6 Mart'ta yerel saat. ABD Kongresi Senatosu, Biden tarafından önerilen 1.9 trilyon dolarlık kurtarma faturasını geçti. . Fatura bunu öngörüyor % 80'den fazla Amerikalılar bir kerelik alacaklar Bin dolar Yıllık gelir 100.000 ABD dolarından fazla ve iki çocuğun iki çocuğu var. Beş bin altı yüz dolar; Yeni taç nedeniyle işsiz olanlar, orijinal olarak haftada üç yüz dolar alabilirler.

İlk bakışta, bu yasal bir politika, ancak gerçek Amerika Birleşik Devletleri, ABD halkının refahını ödemek için küresel çıkarları feda etmek istiyor. .

ABD'nin bu turu abartılı, ödünç aldığı para ya da baskı makinesinde süper parayla. Enflasyonun neden olduğu süper para biriminin sonuçları ve "190 milyon dolar", Rus GSYİH'nın toplam GSYİH'nın toplam tutarından daha fazla çekilmelidir. Küresel enflasyon .

Amerika Birleşik Devletleri, ABD Doları'nı amortismana uğrayacak, ABD doları olan ABD doları kullanacak kadar büyük miktarda para birimidir. Dünyanın para birimi amortismanının çoğu Bu, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki "yün", insanların refahının bencil hareketine kadar "yün".

Cep telefonu kullanıcıları pirinç: hıza ulaşılmadı, akıllı insanlar boyaymayacak!

Zhanjiang Chen Ge: Kötü! Para yazdırırlar, ancak dünya ödemesine izin verin!

Kullanıcı No. 5: Dollar bile atık kağıda dönüşmez, yüksek pozisyonlar dalgasını keser ve daha sonra bir dalgayı geri kazanırlar

Xue Dongsheng XDS: Amerikalıların neden en uygar olanı olduğunu biliyor musunuz?

Eğlence Küçük Yazar: Büyük dolar nedeniyle güç satın alma, enflasyon konusunda endişelenmeyin, bu nedenle Amerika Birleşik Devletleri dünyayı ödemek için parayı serbest bırakacaklarsa

>
|
To Top