Zevkli bir kadın, çok küçük pantolonlar, notu yok! Anladığınız Yuan Quan'a bak

Soğuk ilkbaharın ilkbaharında, Windbat kesinlikle bu sezonun temellerinden biridir. Rüzgarlık, mükemmel sıcak performans ve şık görünümüyle kızın gardırobunu sıkıca işgal ediyor. Sokakta, rüzgar kırıcısının giyildiğini umuyorum ve tek bir madde var.

Ama aslında, zevkli bir kadın, zevkli bir kadın, sınıfta değil, inanmıyorsanız, büyük yıldız Yuan Quan'a bakabilirsiniz, bizim için iyi bir gösteri yaptım.

TV dizisinden sonra, "benim, ben", "Yuan Quan olarak, kadın bir saniye olarak, sadece aktif tartışma değil, aynı zamanda herkesin konusu, profesyonellik, kayıp, nazik bir aşınma, oybirliğiyle herkesin övgüyü alındı. Bugün, bir göz atalım, Yuan Quan'ın rüzgarlıkçı, nasıl giyileceğini, nasıl alacağımı.

İlk önce, Windbackets için ipuçları

Bir parça kıyafet çekmek istiyorum, önce bir parça kıyafet seçin. Bugün, bir göz atalım, Yuan Quan, bir rüzgarlıkçı, üst düzey bir hisle nasıl seçeceğiniz.

1, renk seçimi

Hayatımızın bu dünyasında, ışığın varlığı nedeniyle, estetik nesnemizin rengi gibi bir renk vardır ve bireyin genel görüntüsü, rengin seçiminden ve eşleştirilmesinden ayrılmaz. Bu yüzden iyi bir hendek seçmek istiyorum, esastır, sadece rengiyle başlayın. Rüzgar kırıcısının rengi de aynıdır.

Genel olarak, bir fırlatma kabaca aşağıdaki renklere ayrılabilir. Kahverengi, gri, siyah, beyaz . Herkes rüzgar kırıcısının rengini, o zaman farklı tarza ve ruh halinize göre seçebilir.

Haki en yaygın olanıdır ve çok şık, Daha fazla beyazsanız, derin kart seçebilirsiniz ve sığ kartları seçebilirsiniz, cildin daha beyaz olmasına izin verebilirsiniz.

Gri, beyaz son yıllarda popüler bir renktir, Haki'den daha şık, renk şu anda daha az, bu yüzden özellikle kişilik var.

Siyah rüzgarlıkçı bir profesyonellik duygusu yapacak. Her günün bir elbisesi varsa, her gün bir takım elbise giymek istemiyorsanız, siyah rüzgarlık en iyi seçiminiz olacaktır.

2, detay işleme

Bir tackswain daha iyidir, genellikle sürümün dışında, detayların tedavisi de çok önemlidir, kullanıcının mizacını belirler. Bu nedenle, buna özel önem vermeliyim, Yuan Quan ayrıca bizim için iyi bir gösteri yaptı.

Yuan Quan'ın genellikle bir rüzgar giyerken genellikle sevdiğini görebiliriz. Kemer tarzı , Bu sadece rüzgar kırıcısına bakmaz, aynı zamanda hafif şişmiş aşınmayı hafifletebilir, kendi zarif figürünüzü vurgulayabilir.

Ancak, kemer tarzını seçmek için uygun olmayan bir tür kız var. Çok ince kız kardeşi değil. Su davul, bir kemer yüzünden vazgeçmeyecek, eğer bir bel yoksa hala zor değilse, insanlara görsel bir his verin, ters çevrilmiş olan akrepin etrafına sarılmış gibi görünüyor.

Örneğin, rüzgar kırıcının cebinde, yatay ve portre var, küçük bonus rüzgar kırıcısını satın aldığınızda bu soruna dikkat edecektir.

Yatay cep gerçek pratiktir, bir şey tasarımı saklamak için kullanılabilir, ancak yatay cep tasarımı daha düzgün görünecek ve sırt çantasını beğenmeyen kız kardeşi seçebilir. Portre cebi, eklemek, sıcak ve içbükey yapmak için kullanılabilecek çok fazla şey için uygun değildir ve kadınsı tadı ile nispeten daha fazla doldurulur.

>

İkincisi, rüzgar kırıcısının rengi

Rüzgar kırıcısının noktalarını bitirdikten sonra, bir rüzgâr giymek istediğinize bir göz atalım.

1, Kahve Trençkot + Alt Kıyafet Kayıp + Çizmeler Çizmeler

Bu giymek aynı zamanda Yuan Quan'ın en sevdiği kıyafetlerden biridir, bu kadar bütünsel bir durumda, Yuanquan'ın üstünde, seçim çok güzel bir tarzdır. Yaka tasarımı çok iyi ve çok iyi giyimli ve kemer bir yay içine yapılır, bu da biraz negatif, canlı ve güzel gibi görünüyor.

Tüm vücutta, Yuan Qi iç çamaşırı seçimine vurmaz, bacaklar eksik ve bacaklar düz ve incedir ve iyi rakamdır. Bak, sadece kazak kaybolabilir değil ve rüzgarlık aynıdır. Bu tür bir çift bot ile birleştirilir, çok kadın tadı

2, kısa beyaz rüzgarlık

Beyaz rüzgarlıklar, Haki'den daha güçlü ve daha moda var. Bu sette Yuan Quan, biraz abartı olan tüm vücut olarak giysilerle birlikte büyük kontrastlı bir çanta ve ayakkabılar seçti, ancak renk seçildiğinden, çok akıllı olmayacak, çok akıllı. Bir uygulama.

Rüzgar kırıcının içinde, renkli bir kısa etek bir iç olarak seçildi. Kısa rüzgarlık + kısa etek nispeten nadirdir, ancak aydınlatma hissi hissedebilir. Ayrıca, bir çift iyi görünümlü balık ağzı yüksek topuklu, genel olarak genel seksi nötrleştirerek, insan dengesinin etkisine ulaşır.

Tamam, kız kardeşler, bugün rüzgar kırıcı seçimini ve Yuan Quan'sından bazı rüzgarlar tanıttı. Bir rüzgar giymek zor değil, ancak kalbinizle öğrenmemiz gerekiyor. Bugünün eşleşmesi, hala memnunsunuz ~

|
To Top