Wu Mengda, 90 yaşındaki anneye ölmeden önce anlattı ve filial dindarlığı övgüye değer.

Wu Mengda'nın ölümü, birçok insanın gençliğini, bir nesil "Gold Madaly", bizi sonsuza dek bıraktı. Bazı insanlar üzgünüz, bazı insanlar üzgün, bazı insanlar yaşamın kırılganlığını çeker.

Son zamanlarda, Wu Mengda'nın arkadaşları Tian Lie, Wu Mengda'nın özel programını özlüyor. Şovda, Wu Mengda'nın beklenmedik bir şekilde kansere sahip olduğu tespit edildiğini ortaya koydu.

Aslında, Wu Menda 14 Ocak'ta Macau'da 14 Ocak'ta kardiyak cerrahi yapmak ve beden beklenmedik bir şekilde bir tümör olması için keşfedilir. Ne yazık ki, kanser hücrelerinin o zaman yaymaya başladığı bulunmuştur.

Wu Mengda sadece bir hastaneye yatış seçebilir, ancak hastanenin haberini gizler, amacı 90 yaşındaki eski annesi için endişelenmektir. Çünkü 2015 yılında Wu Mengda'nın sürüsü kanser yüzündendir. Annemin annemini kaybettim ve Wu Mengda'nın başka bir çocuk için endişelenmesini sağlamak zorunda kaldı, bu yüzden bunu annesi için gizliyor.

Ve Wu Mengda'nın annesi, Wu Mengda'dan önceki son andır ve sadece Wu Mengda'nın Datiles açısından olduğunu biliyor. 27 Şubat'ta Wu Mengda'nın durumu, geri dönemediği noktaya ulaştı. Ailesi, annesinin hastaneye gitmesine izin verecek, oğlunun son tarafını görüyor. Oğlumu ziyaret etmek için ilk kez hastaneye gittim. Oğlumun ölmek üzere olduğu gerçeği. Bu haber, 90 yaşındaki bir anne için doygun bir şey!

Wu Menda, 1952'de Xiamen'de doğdu ve daha sonra Hong Kong'un gelişimine gitti. Bu dönemde Wu Mu, Wu Mengda'yı takip etti. Wu Mengda annesinin çok dili dindarlığını yaptı. Kız kardeşi öldükten sonra, Wu Mengda annenin kalp ayağı haline geldi, annenin sağlıklı ve mutlu olabileceğini, Wu Mengda her zaman bildirildi. Bu nedenle, Wu MU'nun gövdesi çok sağlıklı ve uzun zamandır.

Esmer'i göndermek için ikinci beyaz saçlı adamın karşısında, Dr. Wu üzgün, ancak bunun bir tür rahatlama olduğunu da hissediyor. Umarım yaşlı adamın iyi olabileceğini umuyorum!

Wu Mengda'nın deneyimine ek olarak, Tian Qi Wen, Wu Mengda'nın gelecekteki düzenlemelerinden bazılarını da ortaya koydu. Salgının nedeni nedeniyle, geceleri sıraya girmeleri için hayranlardan korkuyor, bu yüzden Wu Mengda'nın aramasını iptal ettim. Wu Mengda'nın veda töreni 7 Mart'ta Hong Kong Hung Hung World Cenaze Salonunda bulunduğunuz yerlerde yapılacak.

Herkes için en çok endişelenen Wen Xingchi, Mourn Wu Mengda'nın sorusuna gelmeyecek Tian Qi Wen, Zhou Xingchi'nin şu anda Hong Kong'da olduğunu, Wu Mengda'yı takmak istiyorsa, sahneye çok rahatsızlık verebilir. Etkinlikte ya da değil, dış dünyadaki makaleler olacak. Ancak Tian Qiwen'in tutumu da çok azalmaktadır. Bunun sadece bir karar vermek için yapabileceğini söyledi, ancak bunu incelemek için uygun değil.

Buna ek olarak, Wu Mengda Miras Dağılımı, Tian Qi Wen, Wu Mengda'nın 200 milyon Hong Kong paralarının, şu anda eşin yarısını ve kalan bilgilerin yanlış bir mesaj olduğunu söyledi. Tian Qi Wen, Wu Mengda'nın varlıklarının ne kadar olduğunu ortaya çıkarmak istemediğini, Wu Mengda'nın çocuklarının miras için savaşmadığını söyledi. Varsa, sahte bir haber.

>

Ayrıca Wu Mengda'nın karısının bir mirası olduğu, ancak sadece eski annenin ayrılmadığı haberi olduğu söylendi ve şimdi Ziwu meselesi gibi görünüyor. Wu Menda çok adil olan bir çocuk ve annemin endişelenmesine izin vermeye istekli değilim. Neden anneni düşünmüyorsun?

Bununla birlikte, eğer mirasın etkisi tahsis edilirse, görevlinin ortaya çıkması için istekli olmadığından, o zaman tahmin etmek istemiyoruz! Ölüler zaten garip, yaşayan, sadece insanların iyi olabileceğini umuyorum ve umarım cennette bir hastalık olmadığını umuyorum, her zaman amcamı özleyeceğiz!

|
To Top