Weibo Gece Sıralaması, Yırtılma Eğlence Dairesinin Utangını Açın

Herkes, eğlence dairesinin her zaman yüzeyde olduğunu biliyor, ancak aslında kırmızı tepeye sahip bir yer ve yıllık kutlama, gözün ruhu olan eğlence dairesinin kırmızı süettir. Damlama yeri. Bu durum, Weibo Gece Festivali budur ve yıldızlar düz olma durumunda.

Weibo Gecesi'nin sıralanan haritalarının bazı fotoğraflarından, bu tören çoğunlukla on satıra ayrılır. İlk satırın yanı sıra, voungerin önleyici, yoksulluk azaltma kadroları, diğer dokuz satırın tüm yıldızları.

Kahve grafiğine göre katılan yıldızlar, anlayış eksikliğinde düzenlenmiş nitelikler. Güzel sahneyle, bazı insanlar ikinci sırada oturabilir ve bazı insanlar nihai insansız olarak oturmak zorundadır. Böyle bir trajik kontrast çok gerçek ve küçük 8, son sırada oturup yıldız için üzülmeli.

Eğlence çemberinin en çok vurgulandığı, ancak küçük 8'in söylemesi, bu, eğlence endüstrisinde kaldığınız anlamına gelmez, kahve seviyeniz o kadar yüksek olur. Eğlence endüstrisinin genellikle daha sonra daha sonra düştüğünü bilmek. Örneğin, "Li Huanying" Dişi Xiaofei'yi iddia ediyor, bu filmden önce görünmeyen bir komedyendir.

Şimdi Zhang Xiaofei, dört milyar kutu oda tutarak, anakara kutusunun tarihinde üçüncü sırada. Bu nedenle, Zhang Xiaofei'nin koltuğu aniden ikinci sıraya düştü ve aynı zamanda yıldızların ayrılabileceği en iyi konumdur.

Zhang Xiaofei'nin koltuğu da Zhao Liying'den daha yüksektir. Tang Yan gibi diğer 85 çiçek, aynı zamanda Zhang Xiaofei'nin doğrudan geçtiği ve Xiao 8 gerçekten iç çekiyor!

En popülerlik, yüksek nitelikli aktrisler ikinci sırada oturuyor, ancak aynı satırın koltukları da düşük değil. Bugünün mikrobloglama gecesi, aynı satırda iki koltuğa ayrılır, bu da A'nın koltuğunun B sayısının koltuğundan daha iyi olduğu açıktır.

Son birkaç yılda, Yang Zi'nin TV dramaları sıcaktı, Yang Zi'nin oldukça yüksek olmasına rağmen, kahvesi hala büyük değildi. Koltuk haritasından Yang Zi'nin koltuğu 5. sırada, Yang Ying'in koltuğu, Yang Zi'nin iyi bir santraline sahip gibi görünen 4 No'lu 4. sıra ya da Yang Ying'in esasen temsili değil.

Tıpkı daha önce de söylediğim gibi, birisi Forefront'ta sıralandılar, sonra doğal olarak arkasında biri. Bu, dişi aktöre geri dönün, 'nın oturması alt. Yan yu'dan en kötüsünden bahsetmişken, herkes çok yapboz olmalı, Jutang, makyaj nedeniyle, Weibo'nun temelde üç gündür, çünkü saç, bel sıcaklığın sıcak olduğu için, dedikodu sürekli olmuştur.

>

Ancak açıkçası, eğlence dairesinde, popülerlik ve internetteki tartışma ve kasalar doğrudan ilgili değildir. Yan Yizhen sıcak, ama en kötü koltuk en iyi kanıt.

Bu sefer, ikinci sıradaki ikinci sırada oturdum, yukarıda belirtilen Zhang Xiaofei hariç, Jia Ling ve Shen Teng'de "Li Huanying" ekibinde. Xiao 8 "Li Huanying" ekibinin gerçekten bu etkinliğin en büyük kazananlarından biri olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca, bazı eski film kahveleri ve nitelikleri de ikinci sıraya çok dayanıyor. Örneğin, Sun Hao, Deng Chao Çift, Zhongsheng Huang Xiaoming ve Büyük Çiçek Li Binging.

Ayrıca bir aktör ve bir koltukta bir aktris var, yani, Li Yuchun. Li Yuchun Şarkıcı olarak, konumu, A2'nin 5'inci, sabahından daha fazlası, iş ve ödüller de daha fazla aktöründen daha iyidir Huang Xiaoming.

Bu açıdan bu açıdan, Li Yuchun hiç iyi bir iş olmamasına rağmen, halk yakındaki diğer yıllara göre halkın çok yüksek değil, ancak Li Yuchun hala eğlence dairesinin konumunda çok iyi. Yüksek.

Birçok netizens, Li Yuchun'un neden önceki pozisyonda oturabileceğini anlamadığımı da söylemiştim, ancak Xiao 8, Li Yuchun'un kafayı kafayı kırmızı topa doğru çekebileceğinden, insanlara sahip olmak doğaldır.

Weibo gecesi, eğlence endüstrisindeki büyük ünlülerden biri olarak ve mekanın adının eğilimini göstermesi gerçekten bekleniyor. Yıldızlar bugün bir Benn olabilir, ancak dün sarı bir çiçek olacaklar.

Gerçekten, bu, eğlence dairesinin bu kitabını açmanız, yüzeyindeki tam sayfalara, niteliklere, nesiller, kelime gibi gücü, ancak utanç tabakasını çekmenize rağmen, daha sonra doğru çekin. Yüksek ibadet ve üstüne, kırmızı üstte!

|
To Top