China No. 2 Metallurgical Corporation, "Yoksulluğun Azaltılması ve Entelektüel Azaltma" temalı tanıtım etkinliği ve kurumsal açılış günü düzenledi

Çin Net / Çin Geliştirme Portalı Haberleri 31 Mayıs - 2 Haziran tarihleri arasında Çin İkinci Metalurji Grubu, Baotou merkezinde ve Sincan şubesinde "Yoksulluğu Azaltma ve İstihbarat" tanıtım faaliyetleri ve kurumsal açık gün etkinlikleri düzenleyerek, merkezi işletmeleri tüm topluma canlı bir şekilde gösteriyor Reform ve geliştirme, dönüşüm ve iyileştirmede büyük başarılar.

Aktivite sitesi

Katılımcılar, China Second Metallurgical Group'un yeni inşa edilen kurumsal şeref sergi salonunu ziyaret ettiler.Şeref sergi salonu, China Second Metallurgical Group'un sıkı çalışmasının ve güçlü gelişiminin dününü tam olarak sergilemek için 360 derecelik holografik projeksiyon, iç perde, büyük elektronik ekranlar gibi yüksek teknoloji araçlarını benimsedi. Bugün ve umut dolu bir yarın.

Katılımcılar kurumsal onur sergi salonunu ziyaret etti

Katılımcılar ayrıca, yıllık 200.000 ton üretim kapasitesiyle Kuzeybatı Çin'in en büyüğü olan China Second Metallurgical Group'un çelik yapı ekipmanı üretim üssünü ziyaret ederek, toplumun tüm sektörlerinin merkezi işletmelerin modern üst düzey ekipman imalat endüstrisinin üretim sürecini deneyimlemesine olanak tanıdı.

Üst düzey ekipman üretimini deneyimleyin

Çocuklar Günü gününde, Çin İkinci Metalurji Grubu Sincan Şubesi Zhundong Proje Departmanının işletme açılış gününde, Zhundong bölgesinden öğrenci temsilcileri, çevre temizlik işçileri, göçmen işçiler ve aileleri Çin İkinci Metalurji Grubu'nun yapımına katıldı. Doğu Ekonomik ve Teknolojik Gelişim Bölgesi'ndeki ekolojik bahçe ve destek tesisleri projesi bahçe aktiviteleri düzenledi ve interaktif oyunlar geliştirdi. (Yu Chaoqun)

Çocuklar interaktif oyunlar deneyimler

|
To Top