Amazon donanım konferansı tek seferde 15 ses ürünü yayınlıyor

(Gözlemci Ağı Haberleri) 26'sında Pekin saatiyle 01.00'de Amazon, Seattle, ABD'de yıllık donanım konferansını düzenledi. 15 Alexa ses ürünü çıktı , Akıllı kapı zilleri, ev yönlendiricileri, akıllı hoparlörlerden akıllı fırınlara kadar, ilk kez aile hayatı sahnelerinin kapsamlı bir şekilde kapsanmasını sağlıyor.

Temmuz ayında Amazon, ikinci çeyrek mali raporunu yayınladı, net satışlar geçen yılın aynı dönemine göre yaklaşık% 20 artışla 63.4 milyar ABD dolarına ulaştı ve net kar yaklaşık% 4 daha uzun olan 2.6 milyar ABD doları oldu. Bunların arasında, çevrimiçi mağazalardan net satışlar bir önceki yıla göre% 14 artışla 31.05 milyar ABD doları; fiziksel mağazalardan net satışlar, temelde aynı yıla göre 4.33 milyar ABD doları; üçüncü taraf satıcı hizmetlerinden net satışlar ise 11.962 milyar ABD doları olmuştur. , Bir önceki yıla göre% 23 artış; reklam ve diğer satışlardan elde edilen gelir, bir önceki yıla göre% 37 artışla 3 milyar ABD dolarına ulaştı.

Amazonun kıdemli başkan yardımcısı Dave Limp medyaya, şirketin bu ürünleri kâr merkezleri olarak değil, müşterileri elde tutmak ve onların Amazon ekosisteminde kalmalarına izin vermek için uzun vadeli bir strateji olarak gördüğünü söyledi. Ürünleri satın almaya devam edin.

Lin Pu şunları söyledi: "Ürünlerimizin fiyatını üretim maliyetiyle karşılaştırmalı hale getirmeye çalışıyoruz. Yapmamız gereken şey, Amazon ve harici geliştiricilerin müşteriler bu ürünleri kullandıklarında para kazanmalarına yardımcı olmak, sadece tüketiciler ürün satın aldığında para kazanmak değil. . "

Çeşitli donanım aygıtları, Apple'ı kıyaslamak için tam ateş gücü

Echo Studio Yeni akıllı hoparlör Önceki ürünle karşılaştırıldığında ses kalitesi daha yüksek, 3D ses çalabiliyor ve Dolby Atmos teknik desteğine sahip. Fiyat 199 ABD dolarıdır. Bu cihaz kavramsal olarak Apple'ın ses kalitesine odaklanan HomePod'una benzer .

Echo Glow, sesle etkinleştirilen bir "başucu arkadaşı" olarak konumlandırılmıştır. , Çocuklar için özel olarak tasarlanmış 30 ABD doları fiyatla. Elinizle bir çekim yapın ve bir dizi parlak renk arasında geçiş yapabilir. Alexa ile eşleştirilir, kullanıcılar zamanlayıcılar ayarlayabilir, müzik çalabilir ve uyumanıza yardımcı olmak için geceleri yavaşça kararan "Kamp Ateşi Modu" nu açabilir.

Alexa, evinizin her odasında kullanabilmeniz için bu ucuz yeni cihazı geliştirdi. Echo Flex . Bu 25 dolarlık cihaz, cep telefonlarını şarj etmek için bir USB portu, Alexa'yı sessize almak için bir anahtar ve bir hareket sensörü ve bir gece lambası içeren minyatür bir hoparlördür. Amazon Echo Flex herhangi bir sokete takılabilir ve Echo işlevleri neredeyse her yerde kullanılabilir.

Düşük fiyatlı ürün Echo Dot Başlangıç fiyatı 59 dolardır, yüzey kumaş malzemeden yapılmıştır ve saati göstermek için yerleşik bir LED ekran kullanılabilir. Amazon bu sefer buna çalar saat fonksiyonunu ekledi. Saati görüntülemenin yanı sıra, sıcaklık bilgisi de sağlayabilir ve çeşitli sorularınızı yanıtlayabilir.

Kablosuz cihaz

Amazon bu yılın başlarında satın aldı Eero Daha sonra gelecek Örgü yönlendirici , Ve şimdi de ikinci nesil güncellemeleri başlattı. Eero'nun yeni sürümünün boyutu geçmişe göre daha büyük, çift bantlı Wi-Fi'yi destekliyor ve ayarın tamamlanması için sadece 10 dakika sürdüğü söyleniyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu aynı zamanda Alexa'yı destekleyen bir ürün, ancak Amazon henüz performansla ilgili belirli ayrıntılar vermedi. Yeni Eero'nun fiyatı tek bir birim için 99 dolar ve üç birim için sadece 249 dolar.

Şirket ayrıca bir Sidewalk'un yeni kablosuz teknolojisi , Bu teknoloji, 900mHz kablosuz frekans bandını kullanarak, kullanıcıların evdeki cihazları kontrol etmesine olanak tanır ve kapsama alanı, kullanıcılar gibi geleneksel Wi-Fi ve Bluetooth'tan daha fazladır. Evin içindeki ekipman evin dışında kontrol edilebilir.

Mutfak aletleri

Geçen yıl Amazon Basics Mikrodalga fırlatıldı Mikrodalga fırın Gelecekte, Amazon bu yıl bu ürün serisinin yeni makinesine konveksiyonlu fırın, havalı fritöz ve yiyecek ısıtıcısı işlevlerini eklemek için ısrarlı çaba gösterdi. Bu yeni ürün doğal olarak Alexa'yı destekler ve ayrıca önceden ayarlanmış birçok pişirme seçeneğine sahiptir. Ancak, cihazın kendisinde yerleşik bir mikrofon ve hoparlör bulunmadığından, onu 249,99 dolara satın alan kullanıcılar bir Echo Dot alacak.

Giyilebilir cihaz

Yankı Tomurcukları Alexa'yı evinizin dışında kullanmanıza izin verir, Appleın AirPods kulaklıklarını hedef alıyor . Echo Buds 129 dolar, yerleşik Alexa, pil ömrü 5 saat ve ayrıca ünlü akustik üreticisi Bose tarafından sağlanan gürültü azaltma teknolojisini kullanıyor.

Yeni Echo Frames ve Echo Loop, sırasıyla akıllı gözlük ve yüzük alanına girdi. , Eski gövdenin gövdesi yalnızca 31 gramdır ve kullanıcı, yönlü bir mikrofon aracılığıyla Alexa ile etkileşime girebilir. İkincisi, kullanıcıya bir sonraki Alexa ile konuşmasını hatırlatmak için titreşimi ve dokunmayı kullanabilen titanyum malzeme kullanır.Eğer onun tepkisini dinlemek istiyorsanız, parmağınızı kulağınıza koymanız gerekir. Yankı Çerçevelerinin fiyatı 179,99 ABD doları ve Yankı Döngüsü 129,99 ABD dolarıdır.

|
To Top