En güçlü eşleşme! Çinli ve Güney Koreli savunma hattı generallerinin sıfır rakibe cesur bir açıklama yapma zamanı geldi.

Yakışıklı! Yakışıklı! Yakışıklı! Önemli olan üç kez söyleniyor, çünkü bu terim Çin Süper Ligi'nin offseason'unda en popüler anahtar kelime haline geldi.Futbol Birliği'nin ilgili liderleri Çin Süper Ligi'nin yabancıları dışlamadığı ve politikaları olmadığı yönündeki söylentileri çürütse de, yerel liderleri kullanmaları gerekiyor, ancak keskin kulüpler için. Yerel yakışıklı işe alma yolunun zaten durdurulamaz olduğunu söyledi.

Şangay Shenhua'nın kesinlikle bu emsalin öncüsü olmadığını söylemeliyim. Shandong Lunengin kredisi Shandong Lunenge aktarılmalı. Süper Ligde büyük bir dalga yaratan Li Xiaopengi kullanan onlardı. Li Xiaopeng'in geleceği de hayranların dikkatinin odak noktası haline geldi, ancak Luneng hazineyi Li Xiaopeng'e gerçekten koymayacak, en azından koçluk kadrosunda yerli ve yabancıların bir kombinasyonu olacak.

Bugün medyada ağır bir haber vardı ... Jeonbuk Hyundai baş antrenörü Fabio'nun birkaç gün önce Luneng antrenör kadrosuna katıldığı haberinin ardından bugün efsanevi Güney Koreli forvet Li Dong Dongguk'un Luneng antrenör kadrosuna katılacağı ortaya çıktı, hangi pozisyon mevcut değil? Yönün Luneng hücum oyuncularını eğitmek olduğunu söyledi. Ama en azından Luneng'den bir koçluk takımının bir sinyal oluşturduğunu ortaya çıkardı: yerli ve yabancı bir kombinasyon!

Böyle bir partnerde doğru ya da yanlış hiçbir şey yoktur. Kilit nokta, yerel antrenörlerin eğitimi için çağrılırken, Luneng'in en önemli önlemlerinden biri taraftarları şaşırtmaktır. Yani, Kore futbol tarafındaki insanları çılgınca antrenör kadrosuna davet ederler. Artık dayanamıyorum, "Yerel antrenörlerin eğitiminin artık başkaları için genç bir koç haline geldiği söyleniyor." Ve hepsi koçluk takımında önemli pozisyonlar ... Çin futbolu tek bir antrenörle güçlü olabiliyorsa, bu garip olurdu!

Tabii ki bu önemli bir endişe verici faktör değil. Sonuçta futbol sınır tanımıyor Taraftarları asıl endişelendiren, yeni sezonun Luneng koçluk takımının ne olacağı? 2017'de başkalaşım ve yeniden doğuşla geçen bir sezonun ardından, Magath biraz hoşnutsuzluğa sahip olmasına rağmen, her şeye rağmen, eskisinden çok daha fazlasını yaptı ve Luneng durumu bu şekilde devirip yeniden inşa etti. Li Xiaopeng, Magath'tan daha iyi olabilir mi?

Taraftarlar, yeni sezonda Shandong Luneng'in kaderi hakkında endişeli.Bu kış o kadar zor ki, gelecek sezonun 2016 sezonunun küme düşme yolunu tekrar alması ve küme düşme bölgesi yakınında istikrarlı bir şekilde kalması çok muhtemel.Ekip aynı seviyede. Bu, bir dev neslinin sonu. Ahlaksız. Şampiyonadan bahsetme, AFC eleme maçı alma konusunda endişeliyim.

(Daigulong)

Oyun ve LPL ne kadar para harcar? 1 milyar net servete sahip olmayı ve yılda 30 milyon harcamayı göze alamam!
önceki
LOLS8: Çaylak çok gergindi ve dışarı çıktığında herhangi bir ekipman satın almadı. Tianxiu hala yarı finale yükseldi.
Sonraki
Netizenler, devin resimlerinin kalitesinin çok yüksek olduğunu ve hararetli tartışmalara neden olduğunu söylüyor: birçok animasyon tokatlanabilir.
"İnternet Yılı Tebrikler" ve "Hadi Çin Yılı" 2019 Tianjin Bahar Şenliği Galası başarıyla sona erdi. Tianjin Bahar Şenliği Galası hayatın her kesiminden büyük beğeni topladı
Başka bir ortak girişim modeli düştü! Japon ağızdan ağıza söz kralı olduğunda, toplam satış hacmi 600.000'i aştı ve şimdi yılda sadece 15 birim satılıyor
"Shanghai Masters" O'Sullivan, Wilson'ı 10-6 ele geçirerek dört kez finale yükseldi ve üçüncü tacı vurdu
En güçlü eşleşme! Çinli ve Güney Koreli savunma hattı generallerinin sıfır rakibe cesur bir açıklama yapma zamanı geldi.
IGTheshy Sword Princess sadece bir atış evini değiştirdi, ancak ne yazık ki Dalong Xiaobing'e yenildi, KT oyundan sonra rahatladı
Fangsheng Köprüsü'nden geçerken Shenyao İyi Porselen'i kaçırmayın
KZ, Güney Kore'deki KPL'de göründü, Pawn ve Deft katıldı! Netizen: Filmi yeniden yayınlamak ister misiniz?
14.1 Dünya Şampiyonası: Ünlü Homan beş ardışık Mosconi'yi domine ediyor
SIPG, Çin-Japonya ilk yerli topçu hesaplaşmasını karşılamak için ana yarışa ilerliyor. Wu Lei ve Kobayashi Yulu, AFC Şampiyonlar Ligi'nin zirvesi için yarışıyor
IG'nin maç noktasını almak için ikinci çılgın katliamı ... Deft, Kral Ning'in çaresiz olduğunu gördü. KT zihniyeti yok edildi mi?
Fudan'da, tartışma ve şiirden daha baştan çıkarıcı olan şey bu Şangay mutfağı ... Bilgi Şangay
To Top