Dağ medyası ciddi bir şekilde ihlal edilir, kızı göz kamaştırıcıdır ve çıraklar bir kaza geçirir. Yaşlılıkta, Zhao Benshan iyi değil.

10 Mart'ta, Sky-Eyed Check App, Meshan Media (Hainan) Co, Ltd'in çalışma süresinin sona ermesine dayandığını ve yeni dizüstü bilgisayarın bir çıkış için başvuruda bulunması için şirket kayıt yetkisine eklendiğini gösteriyor. kayıt.

Lin Shan Media (Hainan) Co, Ltd, 13 Temmuz 2020'de ciddi yasadışı listeye dahil edildi. Şirket, 1 Şubat'ta 5 Şubat'ta bir tasfiye grubu kurdu, Şirket'in hissedarları Kutsal Kral ve Zhao Benshan, Zhao'dur. Benshan nihayet Şirket için yararlanıcıdır.

Zhao Benshan ne yaptı? Neden iyi bir şirket ciddi bir yasadışı listeye dahil edilmiyor?

2010 yılında kurulan Zhao Benshan, Hainan Market'i genişletmek için. 2010'da Zhao Benshan, Medyaya Boao Film ve Televizyon üssü inşa etmek için Medyaya 1,3 milyar Hainan'da geçireceğini ve Liu Laogen Great Sahne. Aslında "Film ve televizyon üssü ve Liu laogen'in eski evresi tamir edilmedi." Bugün, o dağ medyası altdereo açıktı.

Bilgilendirilmiş insanlar: film ve televizyon üssü, Liu laogen büyük sahne tamir edilmez

Ünlü küçük ürün aktör Zhao Benshan'ın Laben Media (Hainan) çalışma süresinin sona ermesi nedeniyle sona ermiştir ve yeni not eklenecektir.

Bu aynı zamanda Zhao Benshan'ın 11 yıl önce Hainan'a girdiği anlamına geliyor, Hainan'da bir BOAO filmi ve televizyon üssü inşa etmeye hazırlanıyor ve Liu Laogen'in sahnesinin bir planını inşa ettikleri anlamına geliyor, bugün telaşlı.

Zhao Benshan, sık görülen olaylara ne oldu!

Red Pole, Zhao Benshan, sizin için özel bir uçak satın almak için 200 milyona mal olan bin altın ve Cecilia Cheung ona tapıyor. Her yıl, bu düzlemin bakım ücreti 10.000'dir. Kızı Zhao Yi özel uçağa çarp, hayat abartılıdır; ama iyi bir sahne uzun değil ve kızının bu uçağı satması için yarım fiyatı maruz kalmasından sonra, kimse devralmaya istekli değil.

2009 yılında Zhao Benshan çırak Xiao Shenyang'ı aldı ve CCTV Bahar Festivali Akşamları Shen Shenyang'da yapıldı. Küçük Shenyang çok yönlü gelişiminden sonra, "kahkaha jianghu", "üç fotoğraf şaşırttı", vb. Albüm kaydı birçok çeşitli programa katılır. Bundan sonra, Xiao Shenyang'ın Zhao Benshan'dan ayrılmaya kararlı olduğu söylenti vardı ve Zhao Benshan, "Beni terk ettikten sonra, bir şey var." Dedi. Gerçeklikten sonra, Xia Shenyang ayrıldı, onun figürünü görmek zor, hayır, hayır gelişme pürüzsüz.

>

Ve Zhao Benshan kızının topu bu büyük ağacın içinde iyi bir kaynağa sahiptir. Bir sanatçı olmayı seçmedi, ancak sık sık Zhao Benshan'ın çırak olarak adlandırılan net bir kırmızı olmayı taahhüt etmiştir. Onun canlı yayın odasına girin. Popülerlik biriktirdim. , ama ona süper net bir kırmızı olmasına izin vermedim. Sıcak olmadı ve sadece bir gün, bir gün, 630.000 ve Zhao Benshan özel uçakları yapmak, lüks malları satın alacak,

Zhao Benshan'ın çıraklar da "Kırsal Aşk Hikayesi" nde de ateş etti, ancak yaşam tarzı sorunu dayanılmaz. 2017 yılında, "Zhao Si" Liu Xiaoguang liderliğini oynuyor ve kadının kendi afrodizyaklarını getirmesini istedi.

Çırak Yağ Canlı Satış Sahte Tıp, sadece 19 Yuan'a, 1900 şişeye, 300.000'e mahkum etti, 500.000'e cezalandırılan, tutuklandıktan sonra, kültürün yok, bu bir kültürün olmadığını, bunun sahte bir ilaç olduğunu bilmiyorum. Yasanın tanımı, "Kimseyi tanımıyorum" ortaya çıkabilir.

Yönetmen Cheng Ye, bir canlı yayın, garajda 4 milyon lüks otomobil var ve hatta lisans plakaları bile "8888", 65 milyona değer lüks bir evde yaşayan, yüzme havuzu, spor salonu ile toplam 514 düz ve özel bahçe ..

Aslında, şimdi dağ eğlence şimdi alabiliyor, ancak şarkı Xiaobao, şarkı Xiaobao'nun kendisi tarafından kısıtlıdır, ancak büyük çeşitlilikteki sık görülen bir ziyaretçi olmasına rağmen, genellikle onu TV medyasında görüyor, ancak afişini göze alamaz. Laoshan Entertainment.

Dağların gelişimi çok kötü, sorunun kök içinde çürük olduğu söylenebilir. Master'dan çıraklığa, parayla aşınmış, bu yokuş aşağı gitmesi için kaçınılmaz sebep budur.

Kontrast Zhao Benshan, Guo Degang, De Yunshui'nin rüzgarı dolu!

Zhao Benshan, Guo DeGang'ın karşılaştırılması, Cross Talk hakkında konuşmanın yanı sıra, filmlerin başrol oynadığı, "Happy Comedy", "Happy Comedy", Ying Da'nın "Gold Comedy Sınıfı" ortaklaşa yayınlanmasına ek olarak geliştirmek için geliştirilebilir.

Ve Guo Degag'ın öğrencileri son yıllarda iyi bir şekilde gelişti. Cao Yunjin'ten önce. Cao Yunjin, Guo Dega'yı ihanet etse de, Dermondo ayrıca Red Yun Yunpeng, Bahar Festivali Akşam uydu TV Çeşitli Show, Star, Starring filmi "Atistan 19 Nesil ". Cao Yunjin'den sonra Delungen'in komik karakteri ihanet etti.

Guo Degang'ın oğlu Guo Qilin Master Yu Qian, Partner, Hexiang, 2019'un "Qing Yu Ye" tv dizisine katıldığını, bu yıl "qing yu ye" tv dizisini "", Guo Qilin'in oyunculuk Netizens tarafından övüldü. , ama "tam olarak kaç yıldızın iki nesil yüzün çok yüksek değerlendirildiği söyledi.

Demun toplumunun gelişen gününde, dağ medyasının nehir günü olduğu söylenebilir, düşüş geri dönüşü değil ve neden sadece "kendi kendine aktif" söylenebilir.

|
To Top