Zhang Yimou 31 yaşındaki karısı parlıyor, küçük bir bel gibi bir şey yoktur ve bir bebeğin doğumu hala zayıf.

3 Mart'ta Zhang Yimou'nun 31 yaşındaki karısı Chen Ting, sosyal platformda yeni bir fotoğrafı paylaştı ve sıcak bir tartışma tetikledi.

Fotoğrafta, Chen Ting sıkı bir yoga kıyafeti giyer, ultra kısa ceket tasarımı seksi beline maruz kalır ve böyle bir göz çıkarma yoktur. Bir çift büyük bacaklar düz, canlılık dolu ve ince vücut üç çocuğun annesini göremez.

Netizen'in Chen Ting'in son fotoğrafını gördükten sonra, Netizen vücudunu övdü ve çok iyi kalmayı beklemiyordu. Ayrıca ondan öğrenmek için öz disiplin fitness alışkanlığı gibi netizenks var.

1999'da, 18 yaşındaki Chen Ting, Zhang Yimou ile bir araya geldi ve ikisi, ilişkiyi belirlemek için iki hızla aşk nehrine düştü. Sessizce Zhang Yimou'dan bekledi ve 20 yaşında oğlunu doğurdu ve daha sonra bir kadını doğurdu. Chen Ting bir keresinde bir aile nimetini aldı. Üç çocuk büyüdü ve duvarın arkasındaki duvar fotoğraflarla dolu ve bir aile çok mutlu.

Zhang Yimou şu anda 70 yaşında, ancak yine de yüksek verim verimliliğini korur. "Cliff'te" filmini Zhang tarafından yönetti, Ho Wei'de, Qin Haihao'nun kuzeydoğusundaki Japon anti-Japon savaşının hikayesini anlatan, 2021'de ve izleyicinin buluşması bekleniyor.

Uzun zaman önce, Zhang Yimou'nun yeni filmi "Sniper", önyükleme töreni yaptı. Film, Zhang Yimou ve kızı tarafından, Amerikan karşıtı yardımıyla, gönüllülerin kahraman hikayesini anlatıyor. Ana aktörler henüz açıklanmadı ve 2021'de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Zhang Yimou, iyi bilinen bir mükemmel direktör olabilir. O ve Bayan Chen 22 yıla aşık. Günümüzde çocuklar ikisi de, gerçekten bir erkek. Onlara mutlu bir aile diliyorum ve umarım Zhang Yimou'nun yeni oyununun pürüzsüz olduğunu, dört gözle bekliyorum.

|
To Top