Başka bir olay! Kırım Köprüsü yılda iki kez saldırıya uğradı

Rusya bir kez daha Ukrayna'yı bir terör saldırısı başlatmaya mahkum etti. Ukrayna, Kırım Köprüsü'nün ekstra bir tesis olduğunu yineledi.

Pazartesi günü erken saatlerde, Rusya ve Kırım'ı bağlayan köprünün -Kırım Köprüsü'nün patladığı ve kısmi çöküşünü ve ardından Rusya'nın köprüdeki trafiği askıya aldığını bildirdi. Ukrayna'nın Kırım Köprüsü'ne bir saldırı başlattığı ve ikisinin ölmesine neden olduğu söylendi.

Saldırıdan sonra Rus Anti -Terörizm Komisyonu Kırım Köprüsü, iki Ukrayna Denizi insansız tekne tarafından saldırıya uğradı Öz Köprünün bölümü hasar gördü ve iki yetişkini öldürdü. Yerel medya tarafından yayınlanan video, Kırım Köprüsü'nün bir kısmının hasar gördüğünü ve yıkıldığını gösterdi.

Rus yetkililer, Ukrayna'nın bu "korku" saldırısının perde arkasında olduğunu söyledi. Savunma Bakanlığı arasındaki genel istihbarat yönetimi bu sefer yorum yapmadı.

Kiefu Post'a göre, Ukrayna Savunma Bakanlığı İstihbarat Ajansı sözcüsü Andre Yusov, Kırım Köprüsü olayı için, istihbarat ajansı direktörü Budhovv'un sadece bir cümleyi alıntı yapabileceğini söyledi. Kırım Köprüsü ekstra bir tesistir Öz

Geçen yıl Ekim ayında Kırım Köprüsü saldırıya uğradı. O zaman Rusya, saldırının Ukrayna İstihbarat Ajansı Direktörü tarafından düzenlendiğini söyleyerek Ukrayna'yı kınadı. Bir kaç ay sonra, Ukrayna sadece saldırının lansmanını dolaylı olarak kabul etti ve bu operasyonu 2022'de Ukrayna ordusunun "zaferinden" biri olarak listeledi.

Kırım Köprüsü 19 kilometre uzunluğundadır ve Kırmızı Boğazı'yı kapsar. Rus ve Kırım Yarımadası arasındaki tek doğrudan bağlantıdır. Bu köprü Kırım'a yakıt, yiyecek ve diğer ürünler sağlamak için gereklidir. Rus -Ukrayna çatışmasından sonra, Rus ordusunun ana tedarik hattı oldu.

Bu saldırının Karadeniz Gıda Girişimi'nde ne olduğu belli değil. Ukrayna ve Rusya dünyanın dünyanın en büyük gıda ihracatçısı. Yabancı medya, anlaşmanın Pazartesi günü sona ereceğini ve anlaşmaya göre son geminin Odeza'yı Pazar günü erken saatlerde bıraktığını söyledi.

Bir yıl önce Rusya, Ukrayna'nın çatışma sırasında güney limanından yiyecekleri geri yüklemesine izin vermek için Karadeniz Gıda Girişimi'ni imzalamayı kabul etti. Rus Parlamentosu Fuarı Rus Partisi lideri, Rusya'nın Ukrayna'nın altyapısını yok ederek yanıt vermesi gerektiğini söyledi. Dedi ki:

Diyerek şöyle devam etti: "Yapmamız gereken şey bu, Kiev ve Batılı ustalarına yardım eden tahıl anlaşmasını tartışmamak. Başka bir terörist saldırıdan sonra bir gıda anlaşması yapmak imkansız."

Buna ek olarak, köprüye ciddi hasar Rusya'nın tedarik hattını yok edecek ve aynı zamanda Kırım ile kalan on binlerce Rus turiste yol açabilir.

Harika bir oolong! Bir "sahte haber" petrol piyasasını patlatır
önceki
Kör ikmal pazarı patlatıyor! Hedge fonları kısa ABD stok bahisini reddetmek için endişeli
Sonraki
Gümüş paralar yok, kayboluyor kripto para birimleri, nikel cevheri taşlara! Yatırım dolandırıcılığı gittikçe daha çirkin hale geliyor
Ekonomistler beklenen ekonomik durgunluğu kesiyor! Federal Rezerv'in faiz oranı kesildi mi?
Dağ Dan bölümünde Lianhuo yüksek hızının trafik kazası vardı ve 8 kişi öldü ve 6 kişi ciddi şekilde yaralandı.
Turuncu uyarı! Typhoon "Teli" giriş yapmak üzere
Yancheng, Jiangsu'da bir barbekü restoranı patladı ve 1 ölüm ve 1 yaralanmaya neden oldu
Yılın ilk yarısında GSYİH% 5,5 artışla
Birden fazla dişi çapa yakalandı
Hangzhou üzerinde "bilinmeyen uçan nesneler" üzerinden mi uçuyorsunuz? Uzmanlar bunun Musk'ın [üç -Minute News erken] ile ilgili olduğunu doğrulamaktadır.
Sokaklarda ve sokaklarda neden daha fazla eczane var? Eczane ne para kazanıyor? Gerçeği söylemek
Hatırlatma: Kaşıntı periferik kaşıntı mutlaka hemoroid değildir, belki kanser hücreleri belada, kontrol etmek için utanmayın
Peking Üniversitesi'nin 22 yıllık çalışması, uzun süre sarımsak yerken, mide kanseri ölümü riskinin%34 azaldığını buldu. Doğru mu?
Çocuk sahibi olmak için bir kadına ihtiyacım yok mu? Yapay uterusu tekrar kırıyor muyuz?
To Top