Bir deneme! Bu şirket sözleşmelerle dolandırıldı ve iki önemli hissedar ciddi bir cezaya mahkum edildi.

Uzun yıllar sonra, listelenen şirketin su kaynağı ile bağlı ortaklığın orijinal yöneticileri arasındaki dava ilk örneğinin kararı nihayet çözüldü ve dış cümlelere mahkum edildi.

İktidar orak, bağlı ortaklığın orijinal yöneticisine düştü ve sözleşme sahtekarlığı ve işgal suçu kuruldu. Şarkı Yingbiao, Zhong Sheng ve diğerleri cezalandırıldı ve cezalandırıldı. On yıldan fazla hapis cezasına çarptırıldı ve listelenen şirketlerde 300 milyondan fazla yuan telafi edildi.

İlk deneme kararı yayınlandı

16 Temmuz akşamı Qingshuiyuan, yakın zamanda Henan Eyaleti Jiyuan Orta Halk Mahkemesi tarafından ceza kararının alındığına dair bir duyuru yayınladı.

İşler dört yıl önce başlamalı.

Temmuz 2019'da, Qingshui kaynağının tamamen sahip olduğu iştiraklerin çevresi üzerindeki günlük denetim süreci sırasında, yaşam ortamının aynı ortamının orijinal yönetiminin, şirketin çıkarlarının yasadışı işgalini kolaylaştırma eylemini kullandığı bulunmuştur ve Daha sonra davayı kamu güvenlik organlarına bildirdi.

2021'de Qingshuiyuan, Henan Eyaleti Jiyuan Şehri Kamu Güvenlik Bürosu tarafından verilen "Transfer Savcılık Bildirimi" ni aldı. Henan İl Halkının İcradesi'nin Jiyuan Şubesi, davalıyı sözleşme sahtekarlığı, meslek ve listelenen şirketlerin çıkarlarına güven hasarına inanmak gibi suçlarla suçladı ve Jiyuan Orta Halk Mahkemesi'ne kamu yargılaması yaptı.

Bu güne kadar, ilk duruşma nihayet çözüldü.

Sanık şarkısı Ying'in cezai sahtekarlığı on beş yıl hapis cezasına çarptırıldı ve 5 milyon yuan para cezası; cezai işgal suçu sekiz yıl hapse mahk wasm edildi; listelenen şirketin çıkarlarına zarar verdi bir mektup işleme suçu altı ay hapis cezası ve cezalandırdı. Altın 500.000 yuan. Birleşme 18 yıl hapis ve para cezası 5.5 milyon yuan.

Sanık Zhong Sheng bir sözleşme sahtekarlığı yaptı ve on dört yıl hapis cezasına çarptırıldı ve 4 milyon yuan para cezasına çarptırıldı. 16 yıl hapis cezasına çarptırıldı ve 4 milyon yuan para cezasına çarptırıldı.

Sanık Zhang Yongxin'in cezai işgal suçu üç yıl hapis cezasına çarptırıldı ve beş yıl denetimli serbestlik yaptı.

Aynı zamanda, sanık şarkısı Yingbiao ve Zhong Sheng'in sözleşme sahtekarlığı için 299 milyon yuan suç gelirini kurtardı ve kurbanlar su kaynağına iade edildi; sınırlı (Qingshui kaynak iştiraki). Listelenen şirketlerin çıkarlarına zarar veren ve kurbanları Henan Tongxian Çevre Mühendislik A.Ş., Ltd.

M&A Çekmece Anlaşması Anlaşmazlığı

Verilere göre, yukarıda belirtilen sanıklar şarkısı Yingbiao ve Zhong Sheng, Qingshui kaynağının aynı ortamının orijinal hissedarlarıdır. Şu andan itibaren, hala listelenen şirketlerin ikinci ve üçüncü büyük hissedarlarıdır. Toplam 11.86'ya sahiptirler. Milyon hisse. 170 milyon yuan.

Daha önce, Song Yingbiao aynı ortamın başkan yardımcısıydı. 2016 yılında Qingshui Source, hisse ihraç etmek için aynı ortamı birleştirdi ve edindi. Şarkı Yingbiao ve Zhong Sheng, Qingshui kaynağının hisselerini aldı ve ilk on hissedar arasında yer aldı.

Qingshui kaynak birleşme ve satın alımlar, Song Yingbiao ve diğerleri, 2016, 2017 ve 2018'de aynı ortamın net kâr sayısını (geri çekilmeyen kar ve zarar düştükten sonra) vaat ettiler. sırasıyla milyon yuan.

2018 raporunda Qingshui kaynağı, performans taahhüdünde performans taahhüdünün performans taahhüdünü aştığını belirtti.

Ancak yakında Qingshui ve aynı ortam, Song Yingbiao ve Zhong Sheng arasındaki çatışma arttı ve sonunda mahkemeyi paketledi.

Aynı ortam için çevrenin denetim çalışmaları sırasında, aynı ortamdaki orijinal hissedarların, listelenen şirketlerin çıkarlarına şüpheli bir zarar verebilir ve daha sonra davayı kamu güvenlik organlarına bildirebilir.

Bu dönemde de küçük bir bölüm var.

Eylül 2020'de, Nisan 2016'da, aynı yaşam ortamının orijinal hissedarı Zhong Sheng ve Song Ying'in "değer garantisi anlaşması" nın orijinal hissedarı olan Qingshui Kaynağının kontrol sahibi ve gerçek denetleyicisi Wang Zhiqing'in medya raporları vardı ve Piyasa fiyatı, fiyatı garanti eden kısımdan daha düşüktür.

O zaman, ilgili anlaşma açıklanmadı. Zhong Sheng ve Song Yingbiao'nun Wang Zhiqing ile fiyatlar konusunda anlaşmazlıkları vardı ve mahkemeden davalar istedi.

Su kaynağının duyurulmasına göre, o zaman şirket, değer koruma anlaşmasının gerçekliğini yargılayamadı. İlgili anlaşmazlıkların ve dava konularının Zhong Sheng, Song Yingbiao ve Wang Zhiqing arasındaki kişisel anlaşmazlıklardan kaynaklandığına inanılıyordu. ve şirketle doğrudan bir ilişkisi yoktu.

Daha sonra Qingshui kaynağı, şirketin şirketinin şirketinin Qingshui kaynağı davranışının satın alınmasının ayrıca Wang Zhiqing'in Zhong Sheng ve Song Yingbiao tarafından elde edilen hisseler için fiyat garantisini sağlama yükümlülüğü olmadığını söyledi.

Durumda yansıtılan belirli içeriği öğrendikten sonra Wang Zhiqing, davanın kişisel bir anlaşmazlık olduğunu ve şirketle hiçbir ilgisi olmadığını açıkça belirtti ve avukatından "yansımayı" geri çekmesini istedi. Avukatı belgeyi 13 Ağustos 2020'de geri çekti ve dosyayı mahkemeye girmedi.

Editör -in -chief: Peng Bo

Okul Çifti: Liao Shengchao

18 milyar! Fotovoltaik pist şu anda büyük miktarda yatırım yapıyor.
önceki
"İl Hükümeti Ofisi" Wechat Grubu, uygunsuz bilgiler verilen virüs istilası mı? Bu şirket acilen cevap verdi!
Sonraki
"Şimdi Çin Hidrojen Enerji Piyasasını uygulamak için en iyi zaman": Fransa neden Çin'e yatırım yapmalı?
Northbound Fund bu hafta yaklaşık 20 milyar'a geri dönüyor. Yabancı sermaye AI ve düşük değerleme endüstrileri konusunda iyimser
Merkezi işletme stratejik gelişmekte olan endüstrilerini hızlandırdı ve devlete ait varlık denetim komisyonu yeni konuşlandırma yaptı
Yıldızlar AI tarafından bir pirinç kasesi kapmak istiyor mu? Hollywood'un 60 yılı aşkın bir süredir en büyük grevi!
Diyalog Temasek: Küresel ekonomi konusunda dikkatli olun ve hisse senetlerine girmek için daha uzun vadeli sermayeyi dört gözle bekleyin
IPO Haftalık: Finansal durumu yansıtmak adil değil, Ding Magnezyum teknolojisi kapsamlı kayıt sistemi altındaki ilk anakart haline geldi
70 yıl vesilesiyle Çin Faw ve Volkswagen, Toyota ve Audi bir İşbirliği Çerçevesi Anlaşması imzaladı
Harbin Shuangcheng Bölge Mahkemesi, trafik güvenliği yasası tanıtım faaliyetlerini başlattı
Heilongjiang Liangzhi Hukuk Bürosu ve Harbin Polis Derneği Shuangcheng Şubesi Polis İşbirliği Anlaşması imzaladı
Shangzhou kamu kovuşturma yasasının ortak çalışma toplantısı bir trafik kazası davası düzenledi
Wugong County Kamu Güvenlik Bürosu, yaz kamu güvenliği savaşı düzeltme operasyonları için bir promosyon toplantısı düzenledi
Tüm Polis Saldırısı | Guardian Dang "Xia" Yintai Kamu Güvenlik Şubesi Devriyesi Özel Polis Tugayı Bir Gece -Gecelik Kartı Teftiş İşleri YAPILMAK İÇİN DÜZELTME
To Top