Liu Shishi, siyah ve uzun düz saçlara meydan okudu, sessiz ve nazik tarafı, esas olarak iyi temelden dolayı hala çok çekici.

Liu Shishi, "ELLE", siyah uzun düz saç, önceki kahramanlık stilinden bir değişiklik, yumuşak bir mizaç yaratıyor

Mei Sister için, Liu Shishi'nin yarattığı tarz ve aura ne olursa olsun, kendimi yabancı hissetmeyeceğim. Orada, ama nerede çirkin olabilir? Dolayısıyla bu sefer "ELLE" ile işbirliği yaptığında, nazik veya sessiz, seksi veya retro bir görünüm yaratmak için yalnızca uzun, siyah bir saç kullandı.

Zencefil rengi her zaman sadece açık tenli kızlara yakın olacaktır. Bu kolsuz elbisenin üst kısmı oyuktur, beyaz astarlıdır, özellikle yumuşak ve taze görünür. Sadece bu tür omuzsuz kolsuz tedavi, Liu Shishi için harika olan kalın kollu kızlar için uygun değildir.

Siyah beyaz bir doku ile vizyonumuzda göründüğünde, üç boyutlu duyunun getirdiği üst düzey görsel duyu gerçekten dokunaklı. Bu kabarık kol işlemeli siyah etek, özellikle belirgin bir kort stiline sahiptir. Ve belli ki, Liu Shishi bu tarz için çok uygun.

Ancak kendi rengini geri kazandığınızda, cazibeli mizacını tekrar hissedeceksiniz. Gövdenin alt kısmındaki etek, kırmızı ve siyahın birleşimidir ve eteğin görünürlüğü çeşitli detayların işlenmesiyle daha iyi hale getirilir ve retro his oldukça güçlüdür.

Bu aslında retro bir mahkeme tarzıdır, içte beyaz kabarık kollu gömlek ve dışta siyah deri kayışlı dar bir elbise. Bu eteğin tasarımı çok şık, üst gövde son derece ince ve alt gövde tamamen dalgalı, bu nedenle kontrast daha iyi bir görsel etki yaratıyor.

Elbette bu tarz herkesin kontrol edebileceği bir şey değil Liu Shishi gibi peri mizacına sahip insanlar dışında herkesin çok tuhaf bir görsel algısı olacak. Aslında, genel olarak tasarımında bazı klişeler var ve 70'lerin podyum stilinde.

Ancak bu parlak renkli model farklıdır, insanlara çok parlak bir görsel efekt verir. Genel renk çok taze, çeşitli basit renklerle birleştirildi ve daha sonra özellikle iyi bir küçük koku oluşturmak için klasik tüvit malzemeyle eşleştirildi. Eteğin abartılı tarzı da onun mizacını daha iyi yansıtıyor.

Aslında, bu sefer, Liu Shishi'nin ELLE stili temelde retro duygusuna yöneldi ve ardından diğer bazı mizaçları çeşitli malzeme ve tasarımlarla karıştırdı. Bu gömleğin yarım etekle eşleştirilmesi gibi, üst gövde ten rengi yakalı bir gömlek ve bel elastik bandının işlenmesi onun en büyük özelliği haline geliyor.

Alt gövdenin eteğine gelince, klasik dikey çizgilerdir. Basit bir renk karıştırma işlemi yapmak için beyaz ve bej kullanılan bu geniş şerit stili çok incedir ve figürün daha ince görünmesini sağlayabilir ve üst gövdenin gömlek rengiyle çok iyi eşleşir.

Liu Shishi tarafından giyildikten sonra bu görünüm daha onurlu ve nazik. Saç modeli dalgalı veya başka stillerse, etkisi o kadar iyi olmayabilir, çünkü düz, siyah uzun bir düzdür, bu nedenle klasik çekicilik daha güçlü olacaktır.

Bu sefer Liu Shishinin genel görünümü hala çok iyi, kendi tarzıyla belirli bir füzyonu var ve sizi özellikle ani veya uyumsuz hissettirmeyecek, bu yüzden aynı saç stilindeyseniz deneyebilirsiniz. Bu stile bak.

|
To Top