Elbette, Meng Mingzhou etkinliğinde, Trudo Tutum

Şimdi, Amerika Birleşik Devletleri'nin yeni hükümeti ile Başbakan Trutu, Kanada, Kanada Medya Raporlarına göre, 3 gün, Başbakan Trodko'ya göre "Meng Liangzhu olayı" nda kademeli olarak zorlandı. "misilleme olayları. Ve bu iki şeyin esasen bir şey olduğu anlamına geliyor. Ancak Kanada hükümeti, Çin hükümetinin uzun süredir iki şey arasında bir ilişki olmadığını gösteriyor.

2018'de Kanadalı hükümeti Meng Liangzhou'yu "" ile tutukladı, ama büyülü, bu "olması gereken" suçu Kanada Mahkemesi tarafından onaylandı. Bu şekilde, Bayan Mengyuan, Kanada'da "aç", dönem boyunca, Huawei'nin şirketi "kurtarıldı", ancak meyve yok.

Aslında, Kanada'daki bazı yetkililer sabah teknesini ifade etmeye başladı ve Çin ilişkisine yardım, Çin'e ve iki ülkenin gelişmesine elverişlidir. Biden'in Kanada hükümetine gittikten sonra dış politikayı hızla ayarladıklarını biliyoruz. ve Amerika Birleşik Devletleri ayrıca "güçlü yardım" yaptı.

27 Şubat'ın başlarında, ABD Dışişleri Bakanı Brouen, Jelly Mexico ve Kanada yetkililerinde bir video konferansı yürüttü. Bu toplantıda, "Kanada'nın iki üyesi için, her zaman Kanada'yı destekledik." Ve Brinkioun umduğumuzu iddia ediyor Çin hükümetinin yakında Kanadalı üyeleri yayınlayacağını. ABD Başkan Yardımcısı'nın ilk diyalogu da Çin'deki Kanada vatandaşlarının geri döneceğini söyledi.

Bu nedenle, bugünün Trudo tutumu şaşırmadı, batı ülkelerinde bu "ortak".

Aslında, belli bir bakış açısında, Kanada Hükümeti İstasyonu ekibinin çok fazla faydası olmayacak. İlk olarak, ABD hükümeti Kanada hükümetine olan tutumunu dile getirse de, ABD Hükümeti'nin "yardım", daha fazla "sözlü yardım" yapamadım. Bu nedenle, birçok baskı, Kanada hükümetinin kendilerini taşımasını gerektirir.

İkincisi, Meng Liang Zhou yasaları ihlal etmedi. Günümüzde, raporların HSBC ve diğer kurumlara ve personele devredilmesi de dahil olmak üzere daha fazla kanıt var, Meng Liangzhu'nun tutuklandığını kanıtlayan bir miktar tutuklama yapmaya çalışın. Böyle uzun vadeli bir tuning için Meng Liangzhou, "siyasi bir rehin" gibi görünüyor ve Montenever'in avukatı, taraflarının yaşayan bir insanlık, kendi onurları, güzellikleri ve iki ülkenin davranışları olduğunu söyledi. İnsan Hakları Uygulaması.

|
To Top