Shanxi 70th Amca tam aile, özel dağlarla dolu, ona bak, benziyor

Cumartesi günü, bir grup Jinan, Shanxi'deki Loess Dağı'nda yürümeye devam etti ve Li Zhuang adında küçük bir köyde bir köylü aktivitesi görmedi. Birkaç kişi, antik köylerde birkaç yaşlı insana sahip olamazdı, ve kentleşmenin gelişimi yapıldığında, yolda bile havai fişek görmeyen boş insanların boş bir köyü oldular. Ses duymadı.

Herkes bu çekim planından vazgeçtiğinde, kar beyazı büyük bir horoz aniden yol kenarındaki yabancılardan çarptı, büyük tavuk çok uzun zamandır yabancının nedenini görmemek, bizi görmeye, ayağı serpin bir süredir, Büyük tavuğun köyde kırıldığını gördüm, geride bırakılan biri olmalı ve birkaç kişi büyük horozu takip ediyor, çukurun dibinden küçük yol dağın tepesine geçti. Büyük horoz durdu Derideki bazı yaşlı insanlar bulduk. Bir ahşap damlasında gözler doğrudan dağa bakıyor.

Grubumuza yapılan ziyaret için, yaşlı adam, orijinal duruşunu koruyarak, dağa bakarak, ne, ona verdik, ona bir yaşam bulduk ve bir yaşam bulduk.

Yaşlılar sinirlendi ve Tanrı'dan yeni çıktığını söyledi. Bizi görmedi, gerçekten utanmıştı ve ortalama hakkında düşünmedi. Master L Öğretmen, ona izlemesini istedi, nasıl etkilenebileceğini sordu. Büyükbaba güldü, bugün cumartesi günü değil, dış okuldaki küçük torunu eve gidiyor, dağın dibinde göçmen yeni bir köy var, yaşayan oğlu, sadece küçük torunlara bakar. Ne yazık ki, bugün çok fazla smog. Ve onu göremezsin. Torununun görmeye gidebileceğini ya da torununu görmeye gidebileceğini söyledik, yaşlı adam gülümsüyor ve konuşma yok.

Konuşmada, nedenleri olduğunu gördü ve birkaç kişi bir daha sormadı. Amca da çok güçlü, bize, bu saçma dağın nasıl çalışacağını soruyor. Amcamın 72 yaşında olduğunu öğrendim. Eski arkadaşı daha önce gitti ve yakındaki komşular dağdan çıktı. Çocukları dağın altındaki göçmen yeni köyde yaşadı. Bütün köy onu yalnız bıraktı. Ayrıca bir köpek ve daha fazlası var. 10 Tavuktan daha çok ve şimdi bu köyde son to. Canlı Amca'nın hala ailesinin eski avlusu olduğu yer. Eski avluya tüm köyün en yüksek yerinde bulunur. Genellikle yalnız yaşıyor. Gündoğumu gün batımı olduğunda, her gün için kullanılır. Yeni köyün eski komşusu dağın ayağının altında.

Büyükbabamla evine, çünkü hala ilk ayda, büyükbabanın kapı binası çok göz kamaştırıcı. Büyükbaba, bir kişi olmasına rağmen, yeni yılın yapamayacağı, ancak bahar festivali coupletslerini yayınlamalı. Kendi eski evin biraz günlük bir tadı olmalı.

Bahçede geri döndü, amca evden bir futbol mısır aldı ve ona, neden bütün köyün nasıl taşınacağını sorduk, nasıl yalnız yaşayabilirsin? Büyükbaba hayrete düşürüldü, o zaman çok mizahi oldu. Günümün ne kadar güzel olduğunu, bu yüzden büyük köy, kare bir düzine mil, bir köpek alacağım, ondan fazla tavuktan daha fazla. dağ. Ailemin büyük politikası bana bir yazı verecek. Bana alarm vermek için eve koştum. Bütün tepe benim toprakım, hala bir sentinelim var, önceki roman gibi yazılmış "Kottage King" gibiyim.

Ona bir insanın bu dağda yaşamayacağını sorduk. Büyükbaba, genellikle diyet yapan bir insan olduğunu söyledi. Eğlence olduğunda, bazı tıbbi malzemeleri kazabilirsiniz. Bir kişi kendi kendine yeterli olabilir, tam bir aileniz. aç. Hükümetin emekli maaşı, artı ondan fazla, yaz aylarında kış kazma malzemeleri, maymunlar parayı değiştirebilir, eski çiftçilerin cesedinde bulundular ve bir sorun değiller.

>

Uzun saçlı bir köpek olan küçük evinin yanında Büyükbaba, bu, bu, Shangshan'da yalnız kaldığından korkuyor. Bir evcil hayvan köpeği. Her zamanki torun, köpeği düzenli olarak dağa götürecek. Duş, ama kışın, köpeğin havalı olduğundan korkuyorum, köpek yapmak için bir köpek yapmadım, biraz belirsiz görünüyor. Büyükbaba, o hala küçük bir yalnızlık olduğunu söyledi, o da dağda biraz yalnızlık. Gündüz söylemek daha iyidir, ancak hayatlar alınabilir, ancak akşamları açılır. Bir konuşma ile. Onunla, bu köpek ve bahçedeki bir grup tavuk grubu, dağın altındaki dağları izliyor, başkalarının sıcak olduğunu düşünüyor, ama bu günde bazı kaybolacaklar. Onu dinlemek, herkes kalbimde tahmin ediyor, bir amcanın çocuğu mu?

Şüphelerimizi görmüş gibi görünüyor, hızla ailemdeki durumun çok özel olduğunu, çocukların çok iyi olduğunu ve ayrıca dağa taşınacağımı söyledim, ancak çocuğun şu anki hayatının yeterli olduğunu düşünüyor. Birkaç Küçük torunu şimdi okula gitmek için bir eş evlenmek için zor bir zamandır. Çocuğunuza yardım edemezseniz, hala hareket ettirmek zorunda kalırsınız. Onlara bir kaos eklemek için vermeyin, bir kişi dağda yaşıyor. Bir tavuğu kaldırın ve çok para kazıyor. Ayrıca, çocukları da alabilirim, ancak çok fazla olmasa da, kendimden birine sahip değilim.

Büyükbaba, o kadar rahat olduğunu söylediğini söyledi. Bu kişi böyledir ve tekrar bakmak gerekir. Şimdi daha kuru noktaları yapabilir, hareket etmeyin, hareket etmeyin, kimse yok, kimse yok, her gün eski avlu için köyü al, bu büyük dağ iyidir, iş, devriyenin köyünde olacak Bitti, günler de dolu, aynı zamanda şimdi açmak istiyor, mutlu, her gün mutlu, mutlu bir eski peri olmak istiyorum.

Bir süre konuştum, iyi amcaya veda, büyükbabanın her sözünü düşünerek, düşünüyoruz, düşünüyoruz, belki de yaşlılar gerçekten bu loess dağda kalmaya isteklidir ve belki de söylemeye zorlanır, bir şeyimiz var. Durumda gizlenmiş, ama büyükbaba iyi değil. Sevgili, bu "Dağ Kral" mutlu bir hayatını korusun, istekli olduğu için mutlu bir eski peri olmayı umuyorum. (Hikayenin daha fazla fotoğrafı takip etmek için tıklayın)

|
To Top