Güzel olup olmadıklarına bakarsanız uyluklarınıza bakın.Enfes yüksek topuklu ayakkabılar bacakları uzatarak sizi kadınlık dolu yapar.

Güzel olup olmadıklarına bakarsanız uyluklarınıza bakın.Enfes yüksek topuklu ayakkabılar bacakları uzatarak sizi kadınlık dolu yapar.

Gümüş sivri uçlu ince topuklu ayakkabı

Seksi sivri yüksek topuklu ayakkabılar her zaman moda endüstrisinin sevgilisi olmuştur ve tüm ünlüler onları tercih etmiştir. İlk kat inek rugan, mükemmel bir parlaklık, göz alıcı ve göz alıcı bir görünüm yaratır. Koyun postu astarı + sığır tendonu dış tabanı rahatlık ile doludur ve yürümeyi daha rahat hale getirir.

Payet sivri burun düğün yüksek topuklu ayakkabı

Bu tarz, geçtiğimiz yıl birçok gelin adayı tarafından memnuniyetle karşılandı. Bling bling dokusu oldukça kaliteli görünüyor. Degrade rengi yeni ve benzersizdir, üst ayak daha incedir ve tüm bacak uzatılmıştır, bu da onu daha doğal ve şık hale getirir.

Çıplak stiletto süet topuklu ayakkabı

Daha fazla kadının farklı ihtiyaçlarını karşılamak için birden fazla renk mevcuttur. Süet malzeme yumuşak ve yeterince yumuşaktır ve üst ayak sürtünmeden veya ayağa vurmadan daha fazla örtülür ve rahatlığı yüksektir. Çıplak renk, güçlü bir kalite duygusu ile çok yönlü ve titizdir.

Leopar desenli moda sivri stiletto ayakkabı

Eklenmiş yüksek topuklu ayakkabılar, tüm ayakkabının görsel olarak daha üç boyutlu ve doğal görünmesini sağlar. At kılı dikişli süet, leopar desenli malzeme vahşi görünüyor, 9 cm'lik topuk yüksekliği daha ince ve daha uzun, bu da sizi aura dolu yapıyor.

İçi boş sivri uçlu yapay elmas yüksek topuklu

El yapımı çift iplik boncuklu tasarım, tasarım stilinin yaratıcılığını yaşayın. İçi boş sivri tasarım, bacakları uzatarak doğal olarak ince uzun bacaklar oluşturur.

Sivri Taşlı Kare Toka Yüksek Topuklu

Süper büyük tasarım stiline sahip kaç kadın ona aşık oluyor bilmiyorum. İthal gerçek ipek saten nefes alabilir ve daha üst düzeydir. 9,5 cm uzunluğundaki şarap kadehi şekli asil ve zarif yönünüzü vurgular ve Orta Doğu imitasyon elmaslar göz kamaştırıcı ışığı süslüyor.

Avrupa ve Amerikan minimalist sivri yüksek topuklu ayakkabılar

Süper yumuşak pembe üst ayaklar çok beyazdır. Daha fazla durumun ihtiyaçlarını karşılamak için daha faydasız ve daha cömerttir. Diğer ayakkabı tasarımlarıyla karşılaştırıldığında sivri uçlu sığ ağız tasarımı, bacakların çizgisini uzatabilir ve çekici ve şık uzun bacaklar yaratabilir.

Sonbahar ve kış sivri tavşan kürk ince topuklu

Bu kışa özeldir.Süet malzeme daha yumuşak ve daha sıcaktır ve doku yumuşak ve narindir, yumuşak ve iyi bir son dokunuş sağlayan tavşan kürkü bezemelidir. İster pantolon ister etek ile eşleştirilsin, etkiden yararlanılır.

Su geçirmez Rhinestone Sivri Düğün Ayakkabıları

Daha uzun ve çok yönlü bir çift topuklu ayakkabı istiyorsanız, bu çift kesinlikle arzunuzu tatmin edecektir. Glitter'ın kumaşı rahat ve nefes alabilir, içindeki domuz derisi kokmaz ve ayaklar daha rahat, topuk yüksek kaliteli yapay elmaslarla süslenmiş ve sığır tendonu yumuşak alt kısmı daha doğal ve rahat yürümenizi sağlar.

|
To Top