Dört ülkenin dört liderinin 4 lider 4'ü yok 1. Parlak seferberlik çalışmıyor, Hindistan hala hayırlı değil.

İngiliz medyasına göre "finansal zamanlar" 7'de bildirildi, ABD planı önümüzdeki hafta yapıldı. ABD-Japonya Hindistan Dört ülkenin liderleri Çin'e karşı tartışacak. Beyaz Saray, Biden'in önümüzdeki hafta dört parti sanal bir konferansı tutabileceğini söyledi. Buna ek olarak, Avustralya Başbakanı Morrison da bu haberi doğruladı, ancak belirli bir zaman çizelgesi vermedi. Şu anda farkına katılmak için söz verilmediğine ve dört liderin liderleri 4 utanç eksikliği ile karşı karşıya olduğu bildirilmektedir.

İngiliz medyasına göre, Hindistan, "Quartet Dialogue" na yapışıyor ve Çin için değil. Bazı Kızılderililer, Amerika Birleşik Devletleri'nin Hindistan'a katılmak istemeyen ittifaklara katılmalarını zorlayacak. Bugün, Hindistan, dört ülkede İttifak'ta ilerlemek ve derinleştirmek için kilit bir faktör haline geldi.

Donanmanın hizmet deneyimine sahip bir Hindu uzmanı olan Aby Bisi Green, Sınırın kademeli olarak sökülmesi göz önüne alındığında, Hindistan, dört ülke mekanizmasının askeri işbirliğini derinleştirmenin muhtemel olmadığı, dört ülkenin bile var Çin karşıtı bir ittifak haline gelir. Aslında, bu yıl 7 Şubat'ın erken saatlerinde, Amerika Birleşik Devletleri, Şubat ayının ortalarında ilk üç lider zirvesine çağrılan Japonya, Hindistan, Avustralya, Mobilize etmeye başladı.

Ancak o zaman, MOTI BIDEN çağrısını değiştirmedi. Daha sonra, Hindistan'ın Çin-Hindistan sınır konularına olan cevabı dış dünyada daha büyüleyici. Askeri komutun dokuzuncu turunda, Zhongrong bir uzlaşma uzlaşımına ulaştı. 10 Şubat'ta, taraflar resmen sınıf göl ile temasa geçmeye başladı.

Sadece dokuz gün, Langong Gölü arasında temas dışı Zhongri No. 1 asker tamamlandı. Sınır durumu sıcak olduğu için, Çin Hindistan ilişkisi de doğru piste doğru ilerlemeye başladı. Hindistan, 45 Çin yatırımının onaylanacağını ve Hindistan Dışişleri Bakanlığı'nın Çin basılı ekonomik ilişkilerin gelişimini teşvik ettiğini söyledi.

Dört ülkenin bir parçası olarak, Hindistan'ın kararı şüphesiz dış dünyadan şaşırmıştır. Sonuçta, bu bir iş mili olarak Anti-Hua ile bir danışma mekanizmasıdır. "Dört ülke", Japonya'nın selefi başbakanı tarafından önerildi ve orijinal isim dört parti güvenlik diyaloğu'dur. Bununla birlikte, Trump'ta, Hindistan stratejisinin hedefiyle işbirliği yapmak için Amerika Birleşik Devletleri, dört taraf güvenlik diyaloğunu yükseltmeye karar verdi ve dört taraflı güvenlik diyalogu da geçerli dört ulusal danışma mekanizmasını yeniden adlandırdı.

Dört ülkedeki diyalog yetkilileri, şirket seviyesinden, bakanlık düzeyinden ve bugünün en yüksek liderlerinden, ABD'nin sürekli iyileştirdiğini yansıtıyor. Geçen yıl, Avustralya, dört ülke arasındaki işbirliğini yeni aşamaya işaret eden "Malabar" ortak askeri egzersizine katıldı. Diplomasi ve askeri alanların etkileşimi ile, dört ülke Hindistan'da göz ardı edilemeyen bir kuvvete dönüşmüştür.

Hindistan şu anda dört ulusal mekanizmanın Çin için olduğunu itiraf etmek istememesine rağmen, bunu değiştirmek imkansızdır. Bir Çin karşıtı ittifakın bir özüdür. Diyalogunun teması, Çin ile ilgili neredeyse hepsidir. Plandaki aşıdaki mücadeleyi tartışmak planlanmaktadır.

Hindistan'ın dört ülkenin tutumuna karşı tutumu, aynı zamanda dış dünyadan sapmak için Hindistan'a döner. Dış dünya, Hindistan'ın Amerika Birleşik Devletleri ve Avustralya ile tanınması için dört krallık temsilcilerine katıldığına inanılıyor. Geçen yıl, Hindistan orduda Çinle yüzleşiyor ve Çin ile ekonomi engeli kaldırıldı ve eylem ilk sırada duruyor. Çizgi, bu, yeni Delhi'nin oynamanın rolü olduğu anlamına geliyor. Bu nedenle, dış dünya kaçınılmaz olarak Hindistan'a Çin anti-Çin ligi etiketi ile yayınlanıyor.

Ancak Hindistan bunu kabul etmedi, yeni Delhi, diplomatik amaçlarının ittifak olmadığına inanıyor, bu yüzden dört ulusal mekanizma Çin'e karşı olabilecek bir platformdur. Ve MOTI yetkilileri yerli tarzda sarıldı ve Çin ile askeri çatışmadan sonra sadece kafa derisi ve Çince diyebilirdi.

Bununla birlikte, Çin karşıtı anti-Çin'in krizinin kritik bir noktaya ulaştığında, Hindistan doğal olarak Çin'in çatışmasına uymaya devam edemedi. Şimdi Çin'e zeytin dalıları atıyorlar ve dört ülkeye katılmaya istekli değiller ve ayrıca aşırı teşvik edici Çin'den kaçınırlar.

Tabii ki, Hindistan "Dört Ulusal Mekanizma" liderine katılmayı kabul etmedi ve Hindistan'ın bir "gruba" sahip olmayı planladığını açıklayamamıştır. Hindistan'ın ülkesinin tarzından, Hanedanı Dynasty Madi, Hanedanı, Hanedanı, Milliyetinin özelliklerini bir araya getirdi ve MOTI, tarafını ovmaya daha fazla eğimli olabilir. Çin'in çıkarlarına zarar vermek için en alt çizgiyi asla geçmeyin, Hindistan'ın kendi ülkesinin çıkarlarına ulaşmak için dört ulusal mekanizma ile temasa geçin.

Mevcut Çin-Hindistan ilişkisinden Hindistan, dört ülkede kısa bir süre içinde "mesafeyi" koruyacak ve dış politikayı zaman bürosuna göre ayarlayacaktır.

>

Buna ek olarak, Hindistan Çin ile askeri çatışma çağrısında bulundu, bu da Hindistan ekonomisinin problemleri olabileceği anlamına geliyor. Bu nedenle, Hint bağırması yeni Delhi'ye yatırım yapıyor ve şimdi dört taraflı diyaloga katılmak için hala çözülmedi.

Ekonomik iyileşme sadece nispeten istikrarlı bir dış ortam gerektirmez, aynı zamanda iç canlılığın ilham vermek için en kısa sürede dış ticaretin boyutunu da genişletir. Hindistan'ın ana enerjisinin restorasyon ekonomisi olacağı tahmin edilmektedir. MOTI, tüm insanların aktif olarak aşılaması için adlandırılan yerli yeni taç aşısının aşılanmasına uğradı, aslında ekonomik toparlanmanın teşvik edilmesinde bir adım olarak da görülebilir.

|
To Top