LOL: Buz ve kar etkinliklerinde nadir deriler kazanın ve Caitlin'i buzda keskinleştirerek kilidi açın!

Sihirdar Kanyonu kışa girdi, ancak yürekleri ısıtan Buz Festivali partisi resmen başladı. Yeni Buz Festivali sınırlı kostümler satışta ve önceki Buz Festivali görünümleri de tekrar satışta. Tüm Buz Festivali kostümlerini toplarsanız birini açabilirsiniz. Bu model Caitlin'in sınırlı derisine aittir.

Buz ve kar partisi, yeni üyeler hazine sandıklarıyla gelir:

Buz Festivali partisi her başladığında, yeni üyeler getirilecek. 2018'de Nicole, Soraka, Tuqi, Yi ve Mondo'dan beş kişi tercih edildi ve yeni Buz Festivali görünümleri aldı.

Ek olarak, Buz ve kar partisi görev aktivitelerine katılın ve buz paralarını biriktirin, beş farklı buz ve kar festivali göz kamaştırıcı altın kaplamalarla takas edilebilir.

Parti hazine sandığı, Kış Harikalar Diyarı Oriana'yı almak için puan toplayın:

[Winter Wonderland Oliana] kurtuluş kanalını açtı, puan biriktirerek [Winter Wonderland Oliana] alabilir ve herhangi bir bölgeye alabilirsiniz.

Bu görünüm, Buz ve Kar Festivali etkinliğinde satışa sunulmayan tek görünümdür, ancak Clockwork Devils'in kendisi mükemmel bir orta-bekar kahramandır ve bu görünüm aynı zamanda saat efektli en özel görünümdür.

Kaitlin Sniper Icefield'ın kilidini açmak için 40 buz festivali temalı görünüm biriktirin:

Nadir sınırlı kostüm Kaitlin Icefield Sniper'ın kilidini ücretsiz olarak açmak için herhangi bir bölgede (2018 buz festivali temalı görünümler dahil, lütfen aşağıdaki kostüm listesine bakın) 40 buz festivali temalı görünümün kilidini açın.

Özetle: Oyuncuların, nadir bulunan sınırlı cilt Kaitlin Icefield Sniper'ını açmak için kırk buz festivali temalı görünümlere sahip olması gerekir.

Öyleyse bu derinin nadir olduğu bellidir ve bu kostümü açma fırsatı yılda sadece bir kez.Sınırlı bir kostüm olarak, Buz Festivali kostümü her zaman satın alınmaya açık değildir.

Bu nedenle, eğer normal bir gündeyse, bu buz keskin nişancı Caitlin'i elde etmek imkansız olurdu. Daha fazla sihirdarın bu deriyi toplama fırsatına sahip olmasını sağlamak için "Buz ve Kar Partisi" etkinliğinin resmi lansmanı. , Burada buz alanını keskin nişancı Caitlin'e götürme şansınız büyük ölçüde artacak.

Buz ve kar partisi, hazine sandığının çifte ödülü ve şanslı çanta:

Doğrudan aktivitenin açıklamasında işaretlenmiştir Bu aktiviteye katıldığınız sürece şanslı çanta alma şansınız olacaktır.

Katılmanın yolu çok basit:

Elmasları yeniden şarj etmek için Q jetonlarını, 200 elmasları yeniden şarj etmek için 20Q jetonlarını kullanın. 1 Year of the Horse gong guard (7 gün) satın alın ve 1 buz ve kar hazine sandığı alın; 1 lezzetli zencefilli koruma satın alın (7 günlük) ve 1 premium buz ve kar hazine sandığı alın

Öyleyse ödüller neler?

Ekstra bonus puan kutusu:

Her zamanki gibi, Biriken puanlar ek ödüller açmak için kullanılabilir ve 300 puana ulaştıktan sonra oyuncular hazine sandığı ve Kış Harikalar Diyarı Oriana arasında seçim yapabilirler.

Buz ve kar partisi ödül havuzundaki ödüllerin listesi:

Buz ve kar partisi ödül havuzunda, ejderhanın varisi derisinin etkileyici bir şekilde listelendiği ve diğer yıllık sınırlı derilerin de ödül havuzunda olduğu, bu nedenle buz ve kar partisi ödül havuzunun hala çok zengin olduğu görülebilir.

Bahar Şenliği sırasında eve kendi kendine sürüş, güvenilir, uzun ömürlü, saf elektrikli bir araca ihtiyacınız var
önceki
Manchester United'ın iki güçlü forveti topu kırar ve çizgiyi tersine çevirir, lig kılıcı şeytanın evini savunmak için Manchester City'yi işaret eder.
Sonraki
Jackeylove aptal bir netizen görmek için Ou Cheng'i öldürür, bu operasyon dalgası Uzi'nin ikna edilmesi gerekir
B sınıfı otomobilde yerli olarak üretilen tek otomobil olan ilçe seviyesindeki otomobil CC'den daha yakışıklı ve güvenlik faktörü beş yıldız.
Hiçbir şey yanlış olmadığında binaları havaya uçurun ve otoyollar inşa edin. Hollywood'un en çılgın 10 özel efekt sahnesi
Ödül büyücüsü 9V1 engellendikten sonra, De Yunse canlı canlı yiyecekleri kötüye kullanmakla suçlandı! Netizen: O gerçek bir yemek
Bir e-spor evliliği bile var mı? Müdür Wang, RNG'nin bir kızla evliliği hakkındaki gerçeği anlatıyor
Paulinho, Messi ile aynı muameleyi görüyor, Şampiyonlar Ligi, Barcelona'nın ana demirine dönüyor
Steam'deki en gerçekçi oyun: Asla maymunları beslemeyin, yoksa kendi sorumluluğunuzdadır.
Çin Yeni Yılını muhteşem denizaşırı etkinliklerle kutluyoruz
Elit Deneme Sürümü Nanchang İstasyonundaki en göz alıcı bilardo etkinliği, sadece oynadığımı mı sandınız?
Yerli yapımı meçhul scooter çıkıyor! Changan'da yapıldı, sübvansiyondan sonra 44.800, Smart'tan daha esnek
Guofeng Prince's Mansion Yüce Tanrı Eserlerinin Lüks Takdiri "Portal Knights" da Göründü
Kralın ilk erkek kardeşi, diğer kız kardeşini canlandırmaya çalışıyor ve çılgın hediyelerle kalpleri kazanıyor, netizenler: e-spor ustaları
To Top