"Biden sert, Çin'in ödün vermesi yok"! ABD ordusu, Çin için savaş beyanı gönderecek.

10 Mart'ta, Referans Haberleri Wechat Public Numarası bir makale bildirdi " "yok edici"! Amerikalı fakir askerler. "

Makale, Amerika Birleşik Devletleri'nin "kralın yok edilmesi" olduğunu söyledi, bu sahte değil, çünkü 21. yüzyıldan beri durmadı, yani savaş.

1. Son 20 yılda 40'tan fazla bomba

Durmadı, bir kayıt var: 2001, Amerika Birleşik Devletleri ve Müttefikleri ülkesinde 326.000 bomba ve füze yayınladı, yani ortalama 40'tan fazla daha fazla.

Aslında, geçen yıl ABD hükümeti artık hava saldırısı ile ilgili verileri yayınlamadı ve gerçek miktar rapordan çok daha fazlasıdır.

Bu yıl 25 Şubat - 26 Şubat sabahının başlarında, ABD ordusu Suriye'de 7 toplam 3.500 kilo bomba düştü, oyunun sonundan bu yana ilk savaştan başladı. ABD ordusu bir kez daha Suriye'de sıfır zayiatın fiyatı olan 9 askeri olanağı tahrip etti ve 22 kişi öldü.

Bazı netizens, Amerika Birleşik Devletleri'nin, ülkenin anlamını ihlal eden ve kaç kişinin yerinden edildiğini bilmeyen ve evin kırıldığını bilmeyen zorba bir Hooligan olduğunu söyledi.

Ve yanlış bir demokrasi, sahte insan hakları ve kendi ülkelerindeki Amerikalıları ve hepsinin ortalama ikiyüzlülüğü oynar.

Yurtiçi ırksal ayrımcılık, Dung, Irak, Suriye, Afganistan ve diğer yaralar gibi yabancı bağımlılığı, sadece tanımak için deneyimli ülkelere sahip olabilir.

Afganistan'da en az 157.000 kişi öldü. Irak'ta en az 288.000 kişi şiddetli ölüm nedeniyle öldü ve sivillerin büyük bir oranı var.

3 Ekim 2015 tarihinde, Amerika Birleşik Devletleri Air, Kunming Kunming Kunming Kunming Kunming'in Travma Merkezinde bulunan "MSF", 14 "temelsiz doktorlar" tıbbi personeli de dahil olmak üzere 42 sivil öldürdü. Bu olay hemen uluslararası protesto sesini uyandırdı. Xinhua Haber Ajansı / Amerika Birleşik Devletleri

Tabii ki, ABD'nin fakir askerlerinin çok fazla çabası var.

Örneğin, yüksek bir askeri harcama gereklidir, büyük bir bölüm, ABD ordusunun devam eden büyümesinin devam etmesinin önemli bir nedeni olan mücadele ile doğrudan bir ilişkisi vardır.

Bununla birlikte, Amerika Birleşik Devletleri'nin fiyatı da büyüktür. Askeri maliyetlere ek olarak, aynı zamanda genellikle bombalanan yabancı askeri üsler de vardır, bu da ABD askeri zayiatını da içermektedir.

Eğer nefret ediyorsanız, düşman daha fazlası olacaktır. "9.11" olayı gibi bir Caniler göndereceğimi bilmiyorum.

>

2. ABD ordusunun en üst düzey liderleri bazı iyi moleküllerdir.

Amerika Birleşik Devletleri iyi bir ülkedir ve ABD liderleri de iyi bir moleküldür.

Monarch'a bakıldığında, bu sadece bu, Amerika Birleşik Devletleri'ni bir kez daha tanıtmayı umuyorlar, bu amaç Çin.

İlk: ABD Pasifik Komutanlığı Komutanı Philip Davidson

Çin'in "askeri tehdit" render ve anakara Çin'deki Tayvan'daki belirli yılların belirli sayısı açıkça önerildi.

İngiliz "Guardian "'a göre, 10 Mart'ta, Çin'in Asya'daki askeri güçleri hızlandırdığı ve Çin'in anakarası 6 yıl içinde Tayvan sorunlarını çözecek ve 2050'de dünyadaki Amerika Birleşik Devletleri'ni değiştireceğine inanılıyor.

Davidson ayrıca, Çin'in kaçınılmaz olarak daha etkili bir caydırıcılık alacağını söyledi, aksi takdirde Çin bir kez daha Pasifik'in önemli alanına ve daha fazla askeri eylemlere gireceğini söyledi. Gerekirse, ABD, savaş gibi daha caydırıcı faaliyetlere sahip olacak. .

Ayrıca Amerika Birleşik Devletleri'ni, Çin'in en güçlü füzesini engellemek için bir Zeus yol açan sistemi dağıtmak için Guam'da onaylamak için dedi.

İkincisi: Nato Yüce Komutanlığı James Staveridis

Bu emekli olacak, ancak emeklilik hala durmuyor.

7 Mart'ta, yerel saat, ABD'nin son James'i emekli oldu. STEVRI, bir imza makalesinde, ABD ordusunun Panhai pazarındaki geleceği olasılığını analiz etti.

Stavris, South Island resifini çiviliyor. Çin'e karşı savaşı açıp Güney ada resifini savunmak için hayal edildi.

Üçüncüsü: Austin'de ABD'nin yeni önleme lideri

Bu yeni savunma bakanı, Pentagon'un Çin'in Çin'i "numara numarası" olarak listelediklerini ve bunun için doğru savaş, yetenek ve planı formüle ettiğini iddia ediyor.

Austin, Direktör Yardımcısı ve projeden sorumlu kişiyi ve ordusunun ve "Çin'in tehdidi" bayrağını dört kez dört kez Amerikan askeri programlarını geliştirecek.

ABD Savunma Bakanlığı Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Savunma Departmanı kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesinden sonra en iyi tehdit olarak kabul edildi. .

Austin, insanların kurtuluş ordusundaki su bazlı savaş gemilerinin sayısının ABD'den 5 kat daha yüksek olduğunu, bu savaş gemileri ABD Donanması'nın savaş gemilerine uymasak bile, yetenek uzak değil.

3. "Biden sert, Çin'in ödün vermesi yok"

Bugünlerde Washington, Çin'de birçok yönde siyah bir numara yaptı.

Çin'in "askeri tehdidi" abartmaya çalıştığını, 6 yıl içinde Tayvan'ı kurtaracak; bir kez daha, Xinjiang'ın sözde "ırksal neslinin tükenmesinin" olarak adlandırılmasını onaylar; bazı Çinli politikacılar Batı Pasifik'teki silah dağıtımının arttırılmasını teşvik etti. , teknolojimizi artmaya devam ederken, ekonomik alanda bir fatura rekabeti ...

7 Mart'ta basın toplantısında Wang Yi, Çin Devlet Konseyi ve Dışişleri Bakanı Wang Yi, "Temel çıkarların ihlal edilmediğine izin vermem" dedi. Güçlü ABD Biden Hükümeti'ni yaptım. İçerir.

Bildiri, Biden hükümetinin durumunda, Çinli liderlik bir uzlaşma göstermedi.

Küme aşamasında, Hong-In-Hong Kong, ABD ilişkileri, Kral Sekreteri "Ulusal Faiz Savunma" nın "firma savunması" ilkesine devam etti ve "Pekin'in yurtdışındaki artan ve sert tutumunu yansıtıyor. "

"Amerika Birleşik Devletleri'ni müdahale Çin'in iç ilişkilerini durduracak, bu, Wang Yi muhtarının önemli bir parçası olan Amerika Birleşik Devletleri Bloomberg Haber Ajansı 7., Bu, ABD Başkanı Bundess tarafından verilen "en keskin uyarılardan biri" dedi. .

Ulusal Savunma Sözcüsü Wu Qian da şöyle dedi: Güç kullanımından vazgeçmeye söz vermiyoruz, harici güçler için gerekli tüm önlemleri alacak seçenekleri saklı tutar ve çok az sayıda "Tayvan Bağımsızlığı" bölünmüş molekül ve bölünmüş aktiviteleri Tayvan vatandaşları için hedeflenmiyor .

Bazı insanlar Biden hükümetinin gizlenmiş olmadığını ve daha sonra daha belirgin bir yol olduğunu düşünüyor.

Fakat bazı insanlar Amerika Birleşik Devletleri'nde serbest bırakılan sinyallerin birbirlerine çeliştiğini söylüyor. Çin politikasının zor problemi ile karşı karşıya, Washington karar vericileri hala miktarda.

4. Savunma en güçlü desteğidir

Ulusal Savunma, ne zaman bir rakip olursa olsun, ordunun hazırlanacağı ne olursa olsun, en güçlü destek ülkesidir. "Savaş" ya da "inşa edilmiş" olup olmadığı, gelecekteki savaşı kazanmaya odaklanmıştır, ikisi birbirlerini, diyalektik birliğini tamamlar.

"Savaş yapımına yapışmalı ve genel planlamayı güçlendirilmelidir."

"Savaş" bir yarı ipidir, bu amaçtır, Battlefield kazanmaz, her şey sıfıra eşittir;

"Bina" temelidir, garanti edilir, eğer "inşa" zorsa, savaşmak zordur.

Nasıl savaşılır, nasıl inşa edilir. Rakibimiz kim, kimseyle hareket edeceğiz.

Gözlemcinin üç görünümü şudur:

İlk olarak, daha güçlüdür ve bir hırsız olamaz, her zaman bunu yapmak için gereklidir.

İkincisi: Dünya barışçıl değil ve savunma güçlü olmalı.

Üçüncüsü, güçlü insanların ordusu, yenilmez ve savaşın yenilmez olmasıdır.

Tabii ki, gelecekte birçok bilinmeyen değişken var ve ordunun dokunaçları savaş alanına uzanmalıdır. Sadece odak görevi misyonu, savaş alanını doğru bir şekilde yerleştirin, gelecekteki savaşa odaklanarak, güçlü savaş gücü oluşturmak için yenilmez olan düşman zaferini kavrayın.

|
To Top