Xie Yongqiang, 12 yaşında bir karısı, bir aylık yemek, bir yemek, bir yemek ve bir çorba soğuk asittir ve düğün milyonlarca fırlattı.

Aç mısın? Sağa dürtme, bize dikkat edin, her gün en son eğlence Sabit yemeği verin!

6 Mart'ta, "Country Love" Rhase Yongqiang'ın oyuncusu Shifeng bir video aldı, şahsen çocuğu yeni bitiren küçük bir eş için yemek yemeği verdi, yorum beklemiyordum ama "arabayı çevir".

Kayınvalide ay boyunca en besleyicidir, ancak Xie Yongqiang bir yemek yapmış bir tabak ve bir kase pirinç ve biber kızartılmış tofu masaya yerleştirildi. Xie Yongqiang'ın karısı hala bir kase tavuk çorbası ve bir yemek ve bir çorba tüm ay yemekleri oluşturur.

Yemeklere ek olarak, ikisi de, ikisi de daha soğuk görünen boşluklarda hasar görmüş olan üç kase vardır.

Taofeng, sevgi dolu bir şekilde göstermekle ilgileniyor. Yorumları beklemiyordum, ama ben almadım. Keskin kusma bu ay yapmam için çok basitti. Artı iki tuzlu sebze daha basittir.

>

Ayrıca, shifeng'in kurutulmuş fasulye lorunu karısına koyduğunu bulmuş bir netizen var. Bu davranış, annenin baharatlı şeyler yiyemeyeceğini söyleyerek ve akşamları böyle büyük bir fasulye yediğini söyleyerek suçlandı. , göbeğin de düzleştirilmesi çok kolaydır.

Shifeng'i beklemiyordum, karısına bir ay yemek yapmak nadirdir. Sonuç, eleştirilmiş bir Tao'dur. Oldukça üzücü.

Ancak bu çok fazla suçlanmadı, başka hiçbir şey yeneyiniz, yemek gerektiğinde, bu bilgiler kontrol edilecek, net olacaksınız.

Shifeng ayrıca, videoyu izlemek, masanın yanında küçük bir yemek masası gibi görünüyor, masanın ve buzdolabının sıkı olduğunu ve ikisi masanın ortasında ve buzdolabının ortasında sıkılmış, her zaman özel görünüyor, her zaman özel görünüyor verir. Hızlı bir hız hissi.

Kazanmak için, taofeng bu tür bir şeyde artık tartışmalıdır. Bunun asla karısından kırılmadığı söylenmelidir.

TaMaster, karısından 12 yaşındadır ve ikisi 2020 Eylül ayında resmen evlidir ve bir düğün atarlar. O zaman, sahne bazı büyük yıldızları kaybetmedi ve birçok netizens kıskançlık.

Bu yüzden insan zirvesinin karısı hamiledir ve mide her gün de büyüktür ve daha fazla problem ortaya çıkacak.

Örneğin, aileye hiç kimse paketlemedi ve oturma odası büyük değil ve plastik torba DangDang dolu. Türfte ayaklarını yıkarken, diğer taraf sadece kanepe kolçağında oturabilir ve tokatlanmış bir görünüm.

İki çocuk doğdu ve Shifeng'in karısı da ay boyunca canlı satmaya başladı. Kameranın önünde pijama giyiyor, bazen akşamları hala akşamları oturuyor.

Eşinize bakmanın yanı sıra, Newbie'nin olduğu zaman, problem daha takip eder. Örneğin, bebeği aldığımda büyük pijama giydim, ama çocuklarıma vermem ve Küçük bebek hafif. Bacaklar ebeveynlerinde yatıyor.

Bu tür bir şeyin söylenebileceği söylenebilir, tabii ki, bu küçük detaylar da yaşam sürecinde yavaşça keşfedin, Taoifeng de yorumlara bakabilir, herkesin görüşünü dinleyebilir ve değişiklik olmazsa.

# Ülke Aşk #, # #, # Tartışmalı Davranış #

Yazar: Yu Qian Perm Bölüm Şefi

Sorumlu:

Xie Yongqiang hakkında

[Sunba] Xie Yongqiang ve Xiaoyong 12 yaşındaki karısı Sunbat, büyük kazak bebeğin ışık ayağına izin verin, meme özünü beslemeyin

[Home Interior] Xie Yongqiang 12 yaşındaki karısı üretecek! Ailede Çeşitli Ekşi, adam evli olduğunda, erkekler binlerce kişi var.

[Üç kişilik bir aile] Xie Yongqiang ilk fotoğrafı! 12 yaşındaki karısı doğumdan sonra iyidir, bebek anneye sevk edilir

|
To Top