Dünya iki seansı izliyor Çin başarıları, dünyayı daha aktif sinyalleri dört gözle beklemeye teşvik ediyor

Çin'in iki seansı vesilesiyle, birçok insan Çin'in, yeni koroner pnömoni salgını, ekonomik ve sosyal gelişimi geri yükleyen, bilimsel ve teknolojik yenilikçiliği, yeşil kalkınmayı vb. Teşvik eden yeni koroner pnömoni salgını ile mücadele ettiğini söyledi. Bunu dört gözle bekliyorum. Yılın ikisi daha fazla sinyal bırakmaya devam edecektir.

Video yükü ...

Küreselleşme Enstitüsü Müdürü Mascela Musabe:

Dünyadaki diğer ülkeler, Çin'in yeni taç pnömonisinin önlenmesi ve kontrol edilmesinde şok edildi ve Çin'in elde edilen kısıtlamaları. Bunun, büyük bir başarı olan, büyük bir başarı olan büyük bir başarı olan yeni bir başarı olan yeni taç pnömonisinin büyük bir başarısı olduğunu düşünüyorum. Çok önemli bir neden, Başkan Xi'nin, yeni koronal pnömoniya ile mücadele çalışmalarını emrederek şahsen liderleri jinping.

Bisrevler Üniversitesi, Yunanistan Uluslararası İlişkileri Direktörü Christina Koncia:

Son zamanlarda, Çin, ekonomik alandan bağımsız olarak inanılmaz bir gelişme sağladı, Çin inanılmaz bir gelişme sağladı ve Çin'in bilim ve bilgi teknolojisi alanındaki dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olacağını fark ediyoruz. Ayrıca, Çin'in Çin tarafından alınan politikaları ve önlemleri, yeni taç pnömonisine ortalanan insanlar olmalıdır. Çin'in etkinliğinin bu ilke nedeniyle neoguanponik iltihaplanma tehdidine sahip olmaları gerektiğini gördük.

Birçok insan, Çin'in ikisinin yeşil gelişim, kırsal ikametgahta daha fazla aktif sinyal vereceğini ve Çin'in gelişimini dünyaya fayda sağlamaya devam etmeye devam edeceğini söyledi.

İngiliz Parlamento Cross-Party "Bütün Yol" İş Grubu Danışmanı Afaben HiDi:

Yeşil Gelişme, bu yıl hakkında endişelendiğim önemli bir konudur. "Bütün yoldan" nasıl yardımcı olacaktır, "her tarafa", ülke boyunca rüzgar enerjisi, güneş enerjisi, hidrolik enerji üretimi, Çin teknolojisini "tek kemer" projesinde nasıl ihraç edecek? , bu, dünyanın yeşil gelişiminin diğer bölümlerine yardım etmelerine yardımcı olur.

Mısırlı "Piramit" Reporter Mahamoud di YAB: Hunan ilindeki 18. mağara köyüne gittim ve Başkan Xi de oraya geldi. Bu, uzak bir tepe köyüdür. Çok fakir insan var, trafik çok rahatsız edicidir, ancak Çin hükümetinin politikalarından yararlanmaktadır. Şimdi 18. mağara üniversitelerin başarılı bir model olmuştur. Çin, bunun kapsamlı bir yoksulluk azaltma zafer kazandığını açıkladı. Bu sadece bir Çin'in zaferi değil, aynı zamanda dünyadaki tüm sosyal ve ekonomik kalkınma arayışının zaferi. Bu yıl daha alakalı politika ve hedefler tartışmayı dört gözle bekliyorum.

>

(Toplam İstasyon CCTV Reporter Gao Rui Wangna)

(Düzenlendi Fengshui)
|
To Top