Guo Degang ve Zhao Benshanın öğrencilerinin yeni filmleri önce ve sonra gösterime girecek.

Ay Yeni Yılı filminin gişesinden bu yana uzun zaman geçti, ancak herkes gerçek hesaplaşmanın hala Şubat ayında olduğunu biliyor, bu gerçek altın zaman. Ancak, bu yıl Ay Yeni Yılı'nda gerçekten komedi içeren pek çok film yok. Bunların arasında Guo Degang ve Başrollerini Zhao Benshan Liu Xiaoguang ve Wen Song'un paylaştığı yeni film, hem Deyun Kulübü hem de Zhao Jiaban Anakarada çok popüler komedi ekipleri, bu yüzden bu iki film de çok bekleniyor.

Bunların arasında Liu Xiaoguang ve Wen Song'un oynadığı "S4 Heroes Conquering the Demons", Ocak ayının sonunda vizyona girecek.

Zhao Benshanın emekli olmasıyla, son yıllarda öğrenciler tarafından birçok varyete şovu, film ve televizyon çalışması kullanıldı. Onun altındaki birçok öğrenci parladı, özellikle Wen Songun "Mutlu Komedyen" performansı seyirciyi güldürdü, ben de öyle yaptım. Popülerlik yükseldi, "Mutlu Komedyen Sezon 3" şampiyonluğunu kazandı ve kendi kendine yapılan "Sevimli Kız Boks" tüm İnternette popüler oldu

Buna karşılık, Liu Xiaoguang, "Country Love Story" 'de popüler olmak için Zhao Si'ye güvendi. Nicholas Zhao Si'nin kendine özgü dans duruşu da internetteki herkes tarafından taklit edildi. Geçen yıl raydan çıkan kadın hayran olayı, Zhao Benshan tarafından öğretmenden atılmasına neden oldu. Kapı, ama şimdi hayali gibi görünüyor, bu "S4 Kahramanlar Demonlardan Geliyor" Wensong'un önünde ve en ciddi erkek bir numara.

"S4 Heroes Conquering the Demons", Liu Xiaoguang ve Wen Song'un başrollerini paylaştığı dört kişilik bir ailenin büyük miktarda doların kazara eline düştüğünü anlatıyor. Kötü güçlerle savaşmak için, dört kişilik aile benzersiz beceriler sergiledi ve Adalet Ligi'ni kurdu. Filmde Liu Xiaoguang'ın dansını ve Wen Song'un düşmana sevimli yumruklarla saldırdığını görebiliyorsunuz, çaresizce netizenlere hitap etmek isteyen bir film olmalı.

Şu an filmin beklentisi iyi ... Bir film sitesinde bu filmi izlemek isteyenlerin sayısı 5565, bu da Hollywood'un gişe rekorları kıran "Moving Maze 3" ten daha fazla!

Buna karşılık, Guo Degang'ın yönettiği yeni film "The Nineteenth Generations of Ancestors" çok daha baskıcı.

Her şeyden önce, Yeni Yıl Günü'nün altın ama acımasız ve alışılmadık programını belirlemeye cesaret edin. İstatistiklere göre, o gün yayınlanan 11 film var. Bunların arasında, "Monster Hunt 2", "Journey to the West", "The Red Sea" ve diğer Çin büyük yapımları bir araya geldi. , Bir ölüm programı olduğu söylenebilir

Guo Degang, Weibo'da bu film hakkında uzun bir gönderi paylaştı

Birincisi, her zaman kötü filmler oynamamın nedeni

Film ve televizyon sektöründe hiçbir şey yapmak istemesem de hala çok sayıda arkadaşım var.

Zihniyetim elimden geldiğince uzun süre devam etmek ve başkalarına yardım etmek arkadaşlığımı yapmaktır.

Weibo'da, bir filmde oynamadan önce senaryoyu bile görmediğini, sadece arkadaşlarının tanıtımına yardımcı olmak için popülaritesini kullandığını söyledi.

Ve bunun için "Atanın Ondokuzuncu Nesli" Guo Degang

Uzun zamandır bu kadar ciddi değildim. Ticari performansı kapatmak, şovu kapatmak ve bir şeyi ciddiye almak gerçekten iyi hissettiriyor.

Bu sefer Guo Degang, bu sefer ciddi bir film yaptığımı, eğer hala kötüyse izleyicinin beni azarlıyor ve alçakgönüllülükle kabul ettiğini söyledi!

Guo Degang uzun yıllardır eğlence endüstrisinde yer alıyor ve biriktirdiği iyi popülerlik ve şefkat bu filmde kullanılıyor.Korkulu öğrenci Yue Yunpeng, Wu Jing, Wu Xiubo, Jing Boran, Lin Chiling, Wang Baoqiang ve diğer 33 büyük yıldız geride kaldı. Böyle güçlü bir yıldız dizisi, Ay Yeni Yılı donanımında gerçekten nadirdir

Aslında Guo Degang ve Zhao Jiaban'ın son yıllardaki film ve televizyon çalışmalarının tartışmalı olduğunu söylerken, bu kez iki büyük komedi ekibi Ay Yeni Yılı festivalinden önce ve sonra yayınlanacak.

Bu küçük torpido neden ABD ordusunun dikkatini çekecek: Amerikan kökenli bir Çin standardı denizaltı karşıtı torpido
önceki
JDG finallere ilerliyor. IMP tek cümleyle ateşli bir arayış: Wei için geri çektiğim ok!
Sonraki
Ateşlenen mermiler nasıl yarı yarıya patlayabilir? Bu dost ülkede satılan piyade koruyucusu sayesinde
Önceki filmin gişe hasılatı 3,8 milyarı aştı, Hollywood'un bu süper gişe rekorları kıran filmi anakara pazarına inmek üzere
Emtia verileri günlük yayını (25 Haziran 2018)
Amerika Birleşik Devletleri Çinli J-31 savaşçısını önemsiyor mu? Belki bu yargı ABD'nin pazarı kaybetmesine neden olur
LPL yarı finalleri: JDG, "Black Eight Miracle" ı yaratmak için karşı saldırıyı tamamladı! 3: 2, finallere yükselmek için FPX'i eledi
Şeften yemeği bıçakla kesmesi istendi.Sonuç olarak ...
Sun Haiyingin yeni filminde yalnızca 357.000 gişe var. Karısı Lv Liping: O bir Hıristiyan, lütfen destekleyin
Şampiyonlar Ligi finalinde iki farklı takımı temsil eden oyuncular 2'den 3'e çıktı.
Bir şef 10 milyon kazanmak istiyor ve şimdi yarısı bitti! Bunu nasıl yaptın?
LCK Finalleri: Faker sunağa dönüyor! SKT GRF'yi 3: 0 yendi ve bahar şampiyonluğunu kazandı!
100 milyon yuan'ın üzerinde bir yatırımla tek günlük gişe sadece 1,64 milyon ve Çinli ve yabancı ünlülerin bir araya gelmesi bu kötü filmi kurtaramaz.
2018'de İlk 100 İlçe Sıralaması: Jiangsu Eyaleti ilk dördü, Kunshan arka arkaya 14 yıl birinci
To Top