China Southern Airlines Yeni Zhengzhou-Hailar Güzergahı, Şifreli Zhengzhou-Baotou, Dalian Sıcak Uçuşu

Elephant muhabiri Zhao Quantang Muhabiri Wang Lei Zhang Qian Chen Bo

Temmuz ayında, Zhengzhou havaalanının yolcu akışının sürekli büyümesiyle, sivil havacılık yaz yazının zirvesine girdi. Yaz ulaşımının zirvesi sırasında yolcuların çoğunluğunun seyahat ihtiyaçlarını karşılamak için Çin Southern Airlines, 20 Temmuz'dan Zhengzhou-Baotou ve Dalian yaz sıcak uçuşlarına Zhengzhou-Hailar gidiş-dönüş yollarını eklemeyi planladı.

1-16 Temmuz tarihleri arasında, Çin Southern Airlines'ın Zhengzhou havaalanında 2.600'den fazla uçuş yaptığı 2019'da aynı dönemde%12.1'lik bir artış sağladığı; 340.000'den fazla yolcu taşındı, aynı dönemden%11,6 artışla aynı dönemden%11.6 artış 2019. Sıcak yollar esas olarak Zhengzhou'da Dalian, Hami, Hohhot, Nanning, Hangzhou, Guilin, Xiamen ve Kunming'e yoğunlaşmıştır.

Yeni Zhengzhou-Hailar rotası her gün bir ve yürütme tarihi 20-31 Ağustos-31 Ağustos.

Şifreli Zhengzhou-Baotou uçuşu her gün bir tane ve yürütme tarihi 20-31 Ağustos.

Şifreli Zhengzhou-Dalian uçuşları her Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar. İcra tarihi 21 Temmuz 31 Temmuz'dur. Uçuş numarası CZ5683/4. ve 17: 25'te Zhengzhou'ya döndü.

Buna ek olarak, China Southern Airlines ayrıca Zhengzhou-Karamay uçuşlarını her Salı, Perşembe ve Cumartesi 13 Temmuz'da ekledi. İcra tarihi 13 Temmuz-31 Ağustos'tur, Uçuş Numarası CZ8533/4'tür, Uçuş Süresi Kaldı Zhengzhou'dan Karamay'a 12: 30'da gelin, Karamay'dan 13: 20'de dönün ve 17: 10'da Zhengzhou'ya dönün.

Yolcuların bilet ve fırsat satın almasını kolaylaştırmak için China Southern Airlines Müşteri Hizmetleri Yardım Hattı 9553924 saat boyunca 24 saat müşteri rezervasyonu sağlar. Çin Güney Havaalanı Zhengzhou Havaalanı On -Site Ekibi, müşterilere kendi hizmeti koltuğu seçimi, biniş gibi yönergeler sağlar. Yatılı geçiş ve gençleştirici uygulama koltuğu seçimi. China Southern Airlines, yolculara yaz aylarında hava değişikliklerine dikkat etmelerini ve güzergahı düzgün bir şekilde düzenlemelerini hatırlatıyor. Önceden bilet almak ve önceden seyahat etmek en iyisidir.

İlk "Mao Zedong'un Seçilmiş Eserleri", en eski, en yaygın ve en etkili versiyon kurtuluştan önce dolaştı. Deng Tuo, yayıncılık üzerine başkanlık etti
önceki
["Üç Yıl" a Odak] Fuxian Procuratorate'in Yenilikçi Yargı Fonları Çok Partili Denetim Mekanizması
Sonraki
"Pagoda Chunhui" küçüklerin sağlıklı büyümesine önem veriyor
Yan'an Procuratorate'in Beşinci Parti Şubesi, "Bilimsel Sporlar ve Sağlıklı Yaşam" ın Tema Partisi Günü etkinliğini gerçekleştirdi.
Diyerek şöyle devam etti: "Procuratorial ve Yingmo'nun gelişmiş eylemleri öğrenilebilir ve yapılabilir ve profesyonel ruhları kovalanabilir veya daha fazla olabilir."
Yüksek kaliteli performans, bu hikayeler dinlemeye değer
İllüstrasyon | "Öğrenme Yönetmelikleri Medeniyeti Geliştirir" "Yan'an şehrinde medeniyet davranışının teşvik edilmesine ilişkin düzenlemeler"
"Ezici çamur" ne kadar zararlı? "Suçların eşiği" nasıl bulunur?
Dikkat çekmek için eklendi ve sahte yangın videolarından oluştu ...
Qingfeng Xu Lai Cenneti ve Dünya Ming -General Sekreter Xi Jinping, çevrimiçi medeniyet inşaatının gözden geçirilmesine rehberlik ediyor
Jilin İl Sporları Piyango [Sadaka] Kamu Refahı Sporları Piyango 2023 Jilin İl Tugs Turu (Jilin İstasyonu) Tutku Açılış
"Çin'in Jilin ile randevusu var" 2023'te uluslararası medya tema röportajının geri sayımı 1 gün! Bizi izlemeye devam edin!
Anti -Fraud Güvenlik Ödemesi -Huaxia Bank Changchun Changshen Road Alt Branch iş başında
Qihui Jilin Re -Action China Faw Araba Satın Alma Festivali Yakın zamanda başlatıldı
To Top