"Korece Profesör" Saf Profesör "a karşı Çin'in çok hızlı değiştiğini söyledi.

Güney Kore'nin Çin İş Araştırma Enstitüsü Müdürü olan Longren Üniversitesi Profesör, Çin'e ve Güney Kore'den sonra Çin'e gelen Koreli öğrencilerin ilk partisidir. Tsinghua Üniversitesi doktora kazandıktan sonra, Çin'deki Kore elçiliğinde uzun yıllar boyunca çalıştı. Artık akademik araştırmaya odaklanmak için Kore'ye geri döndü ve hala genellikle Çin'e geliyor ve her yeri ziyaret ediyor. Profesör parkı sıklıkla şöyle dedi: "Çin'in değişiklikleri çok hızlı, eğer sık sık gelmezseniz, devam etmeyeceksiniz." Yani gözlerinde, hangi gün, Çin toplumundaki yeni değişen değişiklikler nelerdir? "

Video yükü ...

Kore Longren Üniversitesi, Güney Kore Direktörü Çin İş Araştırma Enstitüsü Yaklaşık üç yıl önce, Koreli şirketleri değiştirmeyi görmek için Pekin'e dönmeye başladım. Özellikle Çin'in yenilikçiliğinde onları tanıtacağım, inanmıyorlar: "Eğlenmiyor, nasılsın, nasılsın!" "Bu hayır!" Dedim ki seni aldım.

Pu Shengzhao, onlarla birlikte taze bir süpermarkete ve düşünülemez bir yüksek zeka, bir veteriner gözlerini açtığını söyledi.

Kore Longren Üniversitesi, Güney Kore Direktörü Çin İş Araştırma Enstitüsü O zaman, akıllı sepet yoktu. Meyve satın aldım, meyvenin içindeki QR kodu süpürüldü. Yukarıdaki ekran (menşe) dağılımı, şeker, vb., İlgili bilgi, bilgi ve bir araya gelen Kore şirketleri şok oldu.

Süpermarkette, zaman zaman karşılanan kahve dükkanı da onları şaşırtacaktır.

Kore Longren Üniversitesi, Güney Kore Direktörü Çin İş Araştırma Enstitüsü O zaman, garson bana şöyle dedi: Bay, 3D baskı kahvesini tatmak ister misin? Sonra kahve gerçekten çıktı, gerçekten olduğu kadar açık. Benimle birlikte gitmiş birçok erkek kardeş ve birçok Koreli şirketi söylüyor: görmek daha iyi!

Profesör Parkı, son 30 yılda, Çin'in İnternet endüstrisi ve bilgi teknolojisinin hızlı gelişmesindeki en büyük değişikliği şahsen gerçekleştirdiğini ve gelişimin başarılarının insanların hayatlarına düştüğünü söyledi. Hangzhou fast food restoranında, bir yüz tanıma ödemesiyle buluştum, trendini hemen takip eden yaşlı bir bayan onu etkileyici hale getirdi.

Kore Longren Üniversitesi, Güney Kore Direktörü Çin İş Araştırma Enstitüsü Nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Gelip söyleyecek yaşlı bir bayan var: Sana öğretiyorum! Bana nasıl yapacağımı söyledi.

Profesör Parkı, her ay daha önce Çin'e geldiğini söyledi, bu yeni deneyimleri yaşamak. Mobil fotoğraf albümü, ana internet ve teknoloji şirketlerinde "Masallar" ile doludur. Şimdi salgından etkilenir ve yalnızca çevrimiçi haberler ve Çinli arkadaşlar aracılığıyla en son haberleri öğrenebilir.

Profesör Park, Çin'in her andaki değişikliklerini kaçırdığı için bile çok endişelendirecek.

Çin'in gündelik değişen gelişmesinin derin anlaşılması ve P., Pao öğretmenlerinin Korece kamuoyunda Çin'in önyargısı ve gecikmesi hakkındaki bilgileri düzeltmeli ve daha fazla insan, yeni dönemde Çin ile işbirliğini daha da güçlendirmek için çağırmalıdır. .

Korelileri daha iyi hale getirmek için Çin, Profesör, JI, Çin İş Araştırma Enstitüsü ve diğer Çin ve Korece uzmanlarını kurdu ve iki ülke arasında bir köprü kurmak için çok çalıştı. Aynı zamanda Kore programlarında Çinli uzmanlar olarak ortaya çıktı, Çin'in Çin'in patlayan Çin'e olan kitleyi tanıttı.

>

2020 Ekim ayında, Pakistan son yıllarda Koreli okuyucuları son yıllarda Korece gözlerine göstererek ve Koreli okuyucuları kendisini görmelerini gösteren bir kitabına götürdüler. Köprülü, Shenzhen'in en son büyük veri merkezine Guiyang'ı açın.

Çin'in kitabın dördüncü sanayi devriminde şu anki durumu, Çin'in şu anki durumu, Çin'in şu anki durumu, birçok Korece okurunu derinden şok etti: "Çin'deki eski izlenimden kurtulmalıyız." "Ar-Ge ücretleri, politika desteği, teknik Ulusal ve işletmelerde personel eğitimi, vb. Çin'in lider seviyesi bizi karşılaştırmak zorlaştırdı. "" Şimdi Çin ve dostça rekabet ile işbirliği yapmalıyız, aksi takdirde geleceği aramak zor olacak. "

Kore Longren Üniversitesi, Güney Kore Direktörü Çin İş Araştırma Enstitüsü Gelecek yıl, Çin ve Güney Kore'de 30 yıldı ve Çin, toprak şeklindeki değişikliklere uğradı. Gelecekte Çin'in yapay zekası, büyük verilerin geliştirilmesinde bir değişiklik var ve düşündüğümüzden daha hızlı. Güney Kore için de iyi olduğunu düşünüyorum. Çin için de iyidir ve Çin ve Güney Kore arasındaki işbirliği değişimi birlikte çalışması gereken yoldur.

(Editör Wang Xiaohui)
|
To Top