Moda elbiseler yeni pozların kilidini açar ve kavun yiyen kızlar yükselen pozları izlemeye gelir

Moda elbiseler yeni pozların kilidini açar ve kavun yiyen kızlar yükselen pozları izlemeye gelir

Yüksek bel kesim dantel etek

Yaz aylarında elle hazırlanan peri etek, giyerseniz yanınızda olduğunu bilmelisiniz.Tüm yaz herhangi bir gömlek veya tişörtle eşleştirilebilir Wuli Wannian herdem yeşil küçük kirli ayakkabılarla uyumludur.

Yüksek bel kesim dantel etek

Bu dantel yarım etek, dantel, çok özel bir doku olan berrak kemik çizgisine sahip gipür dantelden yapılmıştır, beğendin mi ~

Yüksek bel kesim dantel etek

Anında seksi görünmenizi ve daha kadınsı olmanızı sağlar, tüm vücudu sert ve şekilsiz hale getirmez.

Askılı düzensiz çiçekli şifon etek

Bu bir önceki kırık çiçeklerden farklı ... Öncelikle bu, Çin Cumhuriyeti'ndeki bir hanımefendinin hissine çok benzeyen bir askılı etek ... Düzensiz etek tasarımı gecikmeden yüksek ve ince.

Askılı düzensiz çiçekli şifon etek

Bu düzensiz çiçekli askılı etek, tarafımızca özel olarak özelleştirilen dokuma kumaştan yapılmıştır.İyi bir örtü hissine sahiptir, cilt dostudur ve nefes alabilir, pürüzsüz hissedilir ve giyimi çok kolaydır.

Askılı düzensiz çiçekli şifon etek

Uzun bacaklı ve mizaçlı bir etek, tişörtler ve kazaklarla uyumlu günlük tarzlar çok güzel ~

Yüksek bel pilili etek örgü etek

Eğer figür uzun ve ince ise, bu etek sizin favorinizdir.Sadece vücudunuzun üst kısmına uyun ve dışarı çıktığınızda başkalarını kıskanabilirsiniz.Bacaklarınız biraz yağınız olduğunu hissediyorsa, bu uzunluk etek özellikle iyi bir örtücü etkiye sahiptir.

Yüksek bel pilili etek örgü etek

İnce ve uzun görünün, istediğiniz figürü giyebilirsiniz ~ Bu yarım eteğin dış kumaşı çift katmanlı şifreli ağdan yapılmıştır.

Yüksek bel pilili etek örgü etek

Bu kadar zarif pileli etekler, sezonda popüler olan örgü kumaşlardan üretilir ve özellikle küçük bir kadın için tişörtler, şifon gömlekler ve örme üstler ile eşleştirilebilir.

Düzensiz fırfır desenli etek

Kısa cepheli ve uzun sırtlı elbiseleri değiştirmenin sorun olmadığını kim söylüyor? Giysiler güzel kıyafetlerdir. Yaramaz olacak şekilde ayarlar mısınız bilmiyorum. Kısa bir ön ve uzun bir his giyebilirsiniz

Düzensiz fırfır desenli etek

Bu elbisenin esneklik derecesi size modaya uygun bir mizaç kazandırmak için yeterlidir.Her zaman online olmuştur.Üstü wuli beyaz düğümlü bir tişört ile eşleştirilir, temiz ve taze uzun bacaklara sahip olabilirsiniz.

Düzensiz fırfır desenli etek

Mavi ve beyaz çizgili bir çanta, yükseklik için güçlü bir araçtır ~ Kısa sol ve uzun sağ ile şık bir tarzda da giyilebilir

Şifon A-line yüksek bel düzensiz etek

Bütün parça, elastik kafa sallama tasarımına sahip, orta uzunlukta bir versiyondur, yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir, düzensiz çift katmanlı ahşap kulak eteği, desen de şu anda en popüler çiçek desenidir.

Şifon A-line yüksek bel düzensiz etek

Üst vücut çok ılımlı ve bacaklar uzun.İki renk yaptım.Kırık beyaz ve çimen yeşili özellikle güzel görünüyor.Beji her türlü kıyafetle uyumlu.Özellikle küçük bayanlar için tişörtler, şifon gömlekler ve örme üstler iyi. bir his.

Şifon A-line yüksek bel düzensiz etek

Düzensiz etek dalgası çok ısındı. Yaz modasında düzensiz çiçekli etekler havaya uçuyor. Hasır şapka ve güneş gözlüğü takmak sadece yanıyor ~

Yüksek bel çantası kalça dantel mermaid etek

Modaya uygun ve zarif balık kuyruğu etek, modaya uygun yarım etek bazen pantolondan daha iyidir.Yolcu kıyafetleri ile veya gündelik özel kıyafetler olarak şık ve modaya uygun olarak giyilebilir.

Yüksek bel çantası kalça dantel mermaid etek

İyi kalitede ince zincir bağlantı çiçek içi boş dantel kullanılır. Zincir bağlantı çiçek oyuğu özellikle karmaşık ve tekrarlanan bir işlemdir, bu nedenle çok güzel

Biraz şişman kızlar bakıyorlar, bu elbiseler ince ve güzeller ve sokaktan çok güzeller.
önceki
Zikzak gömlek oranı 0 olan, sizi tüm yaz güzelleştirecek 6 şık sapan etek
Sonraki
Bu yılın sıcak stili hala pamuklu ve keten takımlar, Jianlan genellikle yakışıklı olmayan kişiselleştirilmiş pamuklu kazaklar.
Hepsi şifon gömlek, neden bu 7 stil olmadan başka üstler aldın?
Seyahat ederken nasıl giyilir, hepsi uyumlu mektup baskılı tişört, temiz ve şık
Şifon gömlek cesurca iyi bir figür sergiliyor, çünkü en belirgin eti gizler, mizacınızı göstermek için giyin
Dolabın içinde bu kadar kısa bir üst yok, nasıl küçük bir bel gösterebilir?
Sizi kucaklayan, taze ve tatlı, canlılık dolu 8 kalpli elbise
Yaz yeni bayanlar yüksek topuklu ayakkabılar, ferahlatıcı, nefes alabilen, kadınlık gösteren, aşınmaya dayanıklı, kaymaz ve dışarı çıkarken kendine güvenen
Keten hırka sadece güneş kırıcı ve güneş geçirmez değil, aynı zamanda yazınsal tarzla da doludur, yazlık gardıroplar için olmazsa olmazdır.
Orta yaşlı ve yaşlı şifon elbiseler, ince ve asil, son ikisi güzel ve ucuz
Görünmez çoraplar ve yüksek topuklu ayakkabılar daha uygundur, seksi ayak bileklerinizi veya terli ayakların nemesisini ortaya çıkarabilir.
Dolgulu topuklu sandaletler bu yıl çok popüler, rahat, rahat, asil ve zarif.
14 çeşit mutfak yaratıcı aleti, sizin için yaşam ipuçlarını açın, nihai hayatın tadını çıkarın
To Top