2024 bahar festivalinde, Wind-Dali Erhai Gölü, Maitreya ile yere gidin - Yolculuk

D1: Bir kalple (soğuk yakaladım), sabah 10 civarında, üç kişilik ailemiz güneş, mavi gökyüzü, rüzgar ve deniz ... 29. yılda yolda çok fazla araba var ve eve dönen daha fazla insan olabilir. Dış halkaya bir saatten fazla geçirdikten sonra, dış halkada daha az araba vardı. Guizhou Pencerenin dışındaki manzara beyaz karla beyaz elbiseye konuldu. 30. yılın sabahı saat 12: 40'da, yalnız 14 saatten fazla sürüşten sonra başarılı olduk. Viyana otel( Dali Erhai mağazası). Bu oteli övün, konumu çok iyi, sadece Erhai ekolojik koridoruna yakın değil, aynı zamanda başlıyor. Bu, Erhai Gölü'nü ziyaret etme yolumuzu otomatik olarak optimize ediyor

D2: Doğal olarak uyan ve yatağımın tuhaflığı güneş tarafından iyileştiriliyor. Sonunda, sabah erkenden soğuk hissetme, bu yüzden çok beğendim Dali Bir sürü beyaz bulut. Otelden ayrılın ve arabayı doğal bölgedeki ücretsiz otoparka park edin. Dali Hükümet çok iyi. Elektrik biletleri satın alın ve Yangnanxi -Cai Village Pier'i ziyaret etmeye hazırlanın. 30. yılda tatil olmadığından, turist birlikleri gelmedi ve önceden geldik Dali Doğal bölgede az sayıda insan var ve her şeyin doğru olduğunu hissediyorum, bu yüzden tüm güzel manzara benim tarafımdan alındı.

Cai Köyü'ndeki Bai halkı tarafından açılan bir restoran bulduk ve bahçesinde zengin bir öğle yemeği yedik. Ayrı avlu çok sessizdir ve balıklar çok rahattır.

Yemeklerden sonra hayatımdaki ilk büyük yatırımın faydalarını aldım! Kızım bir bisiklete bindi ve beni varsa, Erhai Caicai Village Pier'in ön bölümünü ziyaret etti. Ona sahipti, çünkü bana eskisinin sonuna kadar eşlik etti

Bisiklet teri sırtını ıslatmak için, geri dönmeyi de planlıyoruz Çift koridor Yürüyüş, Ülkenin 30 Gecesi için Mutlaklık Projesi'ni izlemek için erken kurulum -Jiachen Dragon Bahar Festivali Gala! Hanın pozisyonu da çok iyi, Jade Adası'nı görebilirsiniz.

Çin Yeni Yılı Arifesi nedeniyle Hai'an Sessiz, genellikle havai fişek ve çiçek çiçekleri tarafından kırıldı. Yang Liping'in Sun Sarayı'nı ilk gün saat 12'de geçirdi. D3: İlk günün sabahının erken saatlerinde Yujima Adası'ndan Güneş Sarayı'na geçtim. Sabah eski kasabasında, Jingyi ve Simp basittir.

Biz bir bahçede güneş sürdü ve tavuk ve vahşi mantar çorbası yemek yedik ve biz xiaopuo sürdü. 10 yıl önce orada bulunduğum için, bu zaman kontrol etmeye gittim, bu farklı. Gitmek Çift koridor Neyse ki köpeklere bloke edilen birçok insan var.

Geceleyin Dali Antik şehir, antik şehir manzarasının gece turu.

8. Guangzhou-Yuxi-Jianshui-guangzhou'da dört sürüş ailesi
önceki
Antik şehir
Sonraki
Yunnan Self -Driving Turu (9) Boş Vahşi Elephant Valley, Guantai Genrus, Gün batımını izliyor,
2024 Bahar Festivali Kunming Turu
2024 baharında ilk gezi
Burada, zaman daha yavaş olabilir
PU Guili Homestay
Şubat 2024 -Zaman şaşırtıcı zaman Güney Yunnan
Kendi Kendini Sürüş Turu: Yunnan Haiyu Barajı, Cuihu Park, Eski Sokak, Zhengy, Gönderi Tren İstasyonu, Jianshui, Tuanshan, Difangu, Yuanyang Terrace Scenic Alanı
Uzun süren tatil
Doğu cazibesi
2024 Bahar Festivali, Yunnan'ın Güneydoğu
Kışın İyi Yer, Güneydoğu'da Hazine Yunnan Yunnan Yunnan
Maitreya Big Buddha [Jinping Mountain]
To Top