Niangzishan'dan Daying Liang'a geçiş [XCMG 21 Temmuz 2018] -Sinzi Team AA etkinliğine katılın - Yolculuk

Niangzishan'dan Daying Liang'a geçiş [XCMG 21 Temmuz 2018] -Sinzi ekibinin AA etkinliği Geçen hafta, Siyah Beyaz Beyaz'a katıldım Ritüel Yeşim kirişlerinin aspir kirişleri olayı geçiyor. Bu hafta, Xinzi saç kesimi de bu bölgeyi geçiyor. Aralarında, yeşim kirişinin doğu tarafındaki büyük kartal ışının sadece bağlanabilen ağır bir tesadüf var. Aynı özellik: gece saldırısı. Gerçek Rota Haritası:

Altı ayak yörüngeleri: ****** Açık hava asistanı: ******

Bakire dağlar deniz seviyesinden 1959 metre yükseklikte, Huahua Po'nun en yüksek noktası 1957 metre, Rongpo Liang 1899 metre, dağ 1844 metre, magpie ışını 2085 metre ve büyük kartal ışınının ana zirvesi 2169 metre (bu yağmur en yüksek noktaya ulaşmadı. Sol elin yanında 20 metre kesin ve geçen hafta geçti). Deng Niangzi Dağı'nın pozitif kutsal metinleri yoktur ve çim çim ile delinir ve geri kalanı olgundur. Dayingliang'ın ana zirvesi zirve olduğunda, Wudonggou Mountain aniden düştü, gök gürültüsü, yürüme güvenliği göz önüne alındığında ve Batı Qingyanggou köyünü önceden çiftçilik yolunun altında yeniden eğitti. Özel çizgi: Zhoujiayao köyü (toplam kilometre 0 kilometre) ~ Niangzishan (toplam kilometre 5.1 kilometre) ~ Huahua po (8.85 kilometre) ~ Dönüş Dağı (12.85 kilometre) ~ Big Eagle Liangang (19 kilometre) ~ Big Eagle Lianger) Wudaogou (24 kilometre) ~ Beizuzi köyü (32 kilometre).

Zhoujiayao köyü ~ Dağa Dön ~ Daqian Shandong Houkou

Araba geçen hafta ile neredeyse aynı. Bahçe Yüksek hızda, 2: 30'a kadar dinlenecek bir kare buldum. Ancak, çok fazla sivrisinek var ve yirmi dakika uyuduktan sonra uyandım. Araba sürmeye devam etti. 3: 50'de Zhoujiayao köyünün yürüyüş noktası, uzun bir yılan dağa girdi. Başlangıçta, yol daha genişti ve yakında çamur ve taş parkurlar oldu. Daha sonra dağ parkurları vardı. Kardeş Cao Xuegui ve ben takımı takip etti. Ayrıca 007'yi takip eden küçük bir dağ kartalı ve çevrimiçi vardı. Makine ve diğerleri Önde yürürken, çita, güneş ve ay da önümüzde. 4: 50'de gökyüzü temelde yanıyordu ve herkesin farları kapatıldı. Şu anda çita güneşi ve ay ve sekiz kişilik rüzgar Niangzi dağını sağ ellerinde kesti ve büyük ordudan ayrıldı. Xinzi'nin tasarım rotası bu sefer Niangzi Dağı'ndan geçmediğinden, çekmeceyi çekmek için sırtlara gidebilir veya yolu kendi başına bulabilirsiniz. Xin Zai'nin geçen yılki etkinliği sırasında, Little Dragon King Hall'daki Lady Mountain'dan, 3 kilometrenin ormanları delmesinin bir yolu yoktu. Dağlara baktım ve büyük bir sorun olmadığını hissettim, bu yüzden doğrudan Niangzi dağının tepesine gitmeyi seçtim ve ekip lidere önünde 3 kişi olduğunu söyledi. 007 Online ve Hill Hawk da arkasındaki dağları takip ediyor. Aldığımız rota çita güneşi ve ayın rüzgarından kuzeydi, ama çimlerde hala birçok ağaç vardı. Dün yağmur yağıyordu. Yakında, bekar bir rüzgarı yakaladılar ve üç kişi 5: 39'da Niangzi Dağı'nın tepesine ulaştı. Niangzi dağının tepesinde kuklaların çöküşü olan hiçbir işaret yok.

Bugün, Niangzi Dağı'nın zirvesine ulaşan 7 kişi burada bir grup fotoğrafı çekti, güneşin doğuşunu izledi (aslında, hepsi sis ve gündoğumu neredeyse hiç arayamazlar), dinlenme ve malzemeler. Sonra çita, güneş ve ay, sekiz yüzlü rüzgar ve 007 kovalamaca oynadı. Kardeş Cao ve ben biraz daha yavaştık ve sonra dağdan indik. Ön takım daha hızlıydı ve üçümüz bir süredir geride kaldık. 6: 15'te ormandan delindi ve Meadon'u düz bir sırtla gördü. Şu anda, ilk dört kişi zaten tepelere dönmüştü.

Bu yamaçtan da döndüğümüzde, öndeki ağız kare bir çöküşe sahip bir bina temelidir. Daha önce şehir kulesi gibi olabilir. Bu noktada, ön takım yokuş yukarı gitmeye başladı. Koyama Eagle ve Kardeş Cao.

Yokuş yukarı gitmeye başladığımızda, bulutların denizi doğuya koştu ve yavaşça yürüdüğümüz sırtını kapladı. Geriye dönüp baktığımızda Niangzishan bulutların denizinde.

Yunhai hızla hareket etti ve sırt bir süre görünmezdi. Ama ayaklarının altındaki çim hala çok göz alıcıydı.

Küçük Mountain kartal eski takımı kovalamaya devam ediyor. Kardeş Cao ve ben zaman zaman bulut denizinin bazı fotoğraflarını çekiyor. Genellikle, dağ tırmanışının Yunhai'yi görmek için birkaç şansı yok. O zamandan beri, yola gitmek her zaman çok kolay olmuştur, temelde kalan büyük duvarın her iki tarafında. 7:12, Huahua Po'nun güney tarafındaki daha yüksek isim zirvesine ulaşır. Yükseklik 1936 metredir. Büyük duvar hala tamamlanmıştır. Bariyerlerden yapılmıştır. Bu tür büyük duvar sadece süvarileri sadece geçebilir . Bu zaten Huahua Po'nun sırtı.

Bundan sonra, Büyük Duvar'ın en yüksek noktası 1959 metreydi ve Pandaogou ağzı azaltıldı. Bu gerçekten yabani çiçeklerle dolu bir yamaçtır ve Huahua yamacının adı da çok uygundur. Bulutlar doğudan geldi.

Pan Daogou'dan sonra Rongpo Liang'ın ağzı bölüme giriyordu. 7: 57'de Küçük Canavarlar ve Çiçeklerin Elçisi yakalandı. Tat, elindeki ekibi, küçük canavarın yol işaretlerinin tamamlandığını söyledi çünkü kardeşi Cao ve ben takımın sonunda bulunduk. 8: 10'da Rongpo Liang'ın en yüksek noktası 1899 metreydi. Önde biraz daha kısa dağa dönüyor ve sırt dağdan yöne dönmeye başlıyor. Kuzey Batı Öz Doğu tarafındaki vadi bulutları yükseldi.

Geçtiğiniz sırtlara geriye dönün.

Rongpo Liang'ın yönüne bakın.

Hareket etmeye devam edin, dağları çevirmek açıkça görülebilir.

Bundan sonra, bir çayır ve orman kavşağı boyunca büyük bir altın lotus parçası vardı.

Danangou'da otlayan bir at var.

8: 37'de, 1844 metrelik dağa ulaşmak, yüksek noktadan büyük duvara sola dönün ve büyük bir altın lotus denizi parçasını geçin.

Sonra dağlarda yolculuk yoktu, ama kuzey tarafının kuzey tarafındaki ormanın doğu tarafına gitti. 9:05 Büyük Bahşiş'e Yatay Kesme Puanları Shandong Yan, çim çiçeklerle doludur ve doğal bir su havuzu vardır.

Takım lideri burada fotoğraf çekmek için takımı aldı, birçok güzel kadın var. Eski ekibin akçaağaç yapraklarına ve su sularına ve ayaklarının arkasında olan küçük canavarlara ek olarak, buradalar. Jingxi Shanmin gibi güçlü eşeklerle karıştırılmalarına şaşmamalı ve komik. Ayrıca burada bir süre dinleniyoruz.

Dora çiçek okşuyordu.

Big Eagle Liang ~ Magpie Liang ~ Wudaogou ~ Beizuzi Köyü

Sonra Kardeş Cao ve ben ilerledik. Önünde kuzey ve güneydeki büyük kartal ışığı vardı. 2000 metreden fazla bilinmeyen birkaç dağ zirvesi var. En yüksek nokta, kuzeydeki kuzey tarafındaki yeşim kirişinin kavşağında wudaogou. Ölçülen 2169 metredir. Önde dört kişi büyük kartal ışına tırmanmaya başladı.

10:10 Önde boşta ve 007'yi yakalamak için ve Big Eagle Liang Liang'ın güney tarafındaki bilinmeyen zirveyi. Şu anda biraz yorgun ve dayanıklılık yetersiz. Essence Geçen hafta bir hafta boyunca kapatıldı ve insanlar yorgun hissetti. Toplama ve 007 ilerlemeye devam etti. Bir an dinlendikten sonra Xinzai ve diğer birlikler yakalandı, bu yüzden devam ettiler. Çok ileride, Magpie ışınının düğüme girilmesi ve bir dizi rüzgar enerjisi güç kulesi Magpie ışınına dağıtılır.

10:42 Lugo Liang pozisyonuna varın. Burada 2085 metreye ulaşan tüm Magpie ışınında en yüksek yer olmalıyız, ancak büyük kartal ışında yüksek değil ve birkaç yer 2100 metreden fazla.

Çayırın ortasında biraz buzdağı ışını gibi bazı sporadik taşlar var.

Gökyüzü eziciydi ve uzaktan gök gürültüsü vardı.

Batı'daki dalgaların günleri
önceki
Yu Adası Tsuki Ji Ji Ji
Sonraki
Baiyunyuan Liangxia Üç günlük tur, ilginç "Lovo Xiaoju"
Bali'de Bali'de Yaz 201820182018
Geç Akan Hesap ----- Kyoto Nara Osaka
"Yilu" yolda aşkınız var
Mogan dağlarında evcil hayvanlar
Bali Düğün Yolculuğu-Seyahatiniz daha mükemmel bir şekilde önleme Pit Kılavuzları
Le Havre'nin kız arkadaşı hafta sonu
2018 yazının başlarında | Ani Beiyu · Tongbuyuan Yolculuğu
Yalnız seyahat ... Chiang Mai
Schengen için Self -Service Başvurusu (Para Tasarruf DIY, Macaristan, Öğrenciler, Bai Ben Pasaport, İlk İşaret)
Orijinal: İngiliz vizesi başvurusu -Bir iş gününde iki yıllık İngiliz vizesi nasıl aldım!
29 Haziran 18 Haziran'da Tayland'ın Langman Havaalanı Bagaj Deposu 29 Haziran'da güncellendi
To Top