Northeastern University Mobike Tour Zhang Xueliang School_Travel Notları - Çin Seyahati

içinde Shenyang Kalma süresi bir günden az İlk olarak planlanan garip eğim, IU Hotel'e 38 kilometre uzaklıkta. Didi taksisinin 120 yuan'e mal olacağı ve gidip gelmenin çok zaman alacağı tahmin ediliyor. Shenyang Yasak Şehir ve Nanguan Katolik Katedrali, yürüyen atlar ve çiçeklerdir. Zhang'ın yakışıklı konağıyla ilgilenmiyoruz. Saat 12'den önce otele dönüş. Valizinizi hazırlayın ve resepsiyonda saklayın. Dümdüz gittik kuzeydoğu Üniversiteden uzakta.

Didi taksiye biniyor kuzeydoğu Üniversite yaklaşık on yuan. Öğlen, okulun güney kapısının yakınında suşi yiyordum. O zaman üniversitede takılmak ve bir sonraki prestijli üniversitenin atmosferini hissetmek istiyorum. Buradaki bilgisayar bölümünün çok ünlü olduğunu duydum.

Kampüs oldukça büyük, bu yüzden Mobike tarafından ziyaret etmeyi planlıyoruz.

Üniversitenin çimlerinde yürümek, etrafta uçuşan birkaç güvercini izlemek. Kampüste hala çok sayıda öğrenci var. Yaz tatili değil mi?

Zhixing Meydanı'nda birkaç kez dolaştım.

Öğleden sonra birkaç saat böyle boş zamanlarla geçti ve saat 16'daki trenine yetişmem gerekiyor. Hailar . Yolda tanıştım Shenyang Gök gürültülü sağanaklar. Aceleyle biz ve Shenyang ve kuzeydoğu Üniversite yaz başında bir karşılaşmaya geldi. Tekrar güzel buluşmayı dört gözle bekliyorum Shenyang .

|
To Top