"Young", Süper Yürüren Gençlik, 2023 Üniversite Öğrencisi "Özel Kuvvetler" Xianggyin Tour Blind Box Finalleri Finalleri tamamlamak için - Yolculuk

18 Ağustos 2023 akşamı, gelgit dalgalanıyor Xiangyin "Okul" Aojiang Gölü, 2023 Üniversite Öğrencileri "Özel Kuvvetler" Xiangyin Blind Box Challenge Challenge Xiangyin Tapınak tapınağı başarıyla sona erdi. Bu etkinlik Çin Komünist Partisi tarafından Xiangyin İlçe Parti Komitesi, Xiangyin İlçe Halk Hükümeti tarafından düzenlendi, Hunan Zuo Gongli Turizm Yatırım Geliştirme Co., Ltd. ve Yangsha Lake Turist Scenic Area, Ridge Kuzey kasabası Dragon Boat Association, Hunan Yangbihu Tarımsal Kalkınma A.Ş., Ltd., Hunan Hongkang Ekolojik Tarım Teknolojisi Geliştirme Co., Ltd., Jianming International Hotel, Hunan Allen Food Co., Ltd., Xiangyin CO -otel tarafından organize edilmiş, Changsha Serin seyahat medyası uygulanır. Xiangyin Doğal ekolojinin ve renkli beşeri bilimlerin güzelliği.

"Okul" Aojiang ve Lakes Free One -yeen Tour'da beş üniversite Xiangyin Gençliğin bedeli yok ve üniversite öğrencileri "özel kuvvetler" herhangi bir zamanda yola çıktı. Bu etkinlik kendiliğinden onu çeken gençlerin kör kutu oyununu işe alır. Hunan Üniversite, Wuhan Üniversite, Orta ve güney Üniversiteler de dahil olmak üzere 100'den fazla üniversite, 100'den fazla üniversite öğrencisi aktif olarak katıldı. Altı gün beş geceden sonra çeşitli kör kutu zorlukları, sonunda Wuhan Spor Akademisi, Hunan Normal üniversite, Hunan İlk Normal Üniversite, Hunan Volkswagen Medya'nın Mesleki ve Teknik Koleji, Wuhan Üniversite sınıf arkadaşları ilk beşi kazandı ve yıl boyunca okul öğretmenleri ve öğrencileri elde edildi Xiangyin Turist cazibe merkezleri için biletler ayrıcalıklar içermez.

Garip kör kutu "Özel Kuvvetler" Hat HI Oynatma Xiangyin Etkinlik, gençler arasında popüler olan "Özel Kuvvetler" turizminin ve kör kutu turizminin iki yolunu akıllıca birleştirecek. Xiangyin Kültürel turizm çizgileri, Xing, SU, yemek, oyun ve müzik gibi birçok deneyimi kapsayan implante edilir.

Üniversite öğrencilerinin "Özel Kuvvetleri", Qingshan Adası'na binen kör bir kutudan geçti. Boat farklı eğlencenin tadını çıkarmak için yarışıyor; Xiangyin Folklor tadı Ulusal Sulak Alan Parkı ve Doğal Orijinal Ekolojiyi Öğrenmek için Küçük Hayvanlar; Akşam Yemeği Yürüyüşü Mitsui Head Old Street, Yuezhou Fırın Müzesi, Guo Songzheng Memorial Salonu, Yuanpu Tower Xiangyin Erişte restoranları vb. Xiangyin Hayat, hümanist kafiye; Xiangyin Wenmiao Uçan Çiçek Siparişi, Hanfu Devriyesi, Tapınak Tapınağının Kutsaması, Etkileşimli Oyunlar, Deneyim Xiangyin Geleneksel kültürel geleneklerin infüzyonu.

Hümanist manzaralar yaşadıktan sonra yiyecekler hayal kırıklığına uğramamalıdır. Etkinlik, üniversite öğrencilerine çeşitli özel gıdalar sağlamak için iyi bilinen yerel tarım ve catering şirketlerini birbirine bağlar. Self -Service Barbecue Qingshan Adası'ndaki uzun masa ziyafeti, Hunan Yangbihu Tarımsal Kalkınma A.Ş., Ltd. Kafur Hong Kong Pepper Yemeği, Jianming International Hotel Keyfini Çıkarın Güzel isim Ding ding "tianjiao ziyafet", Fudando Experience Museum tadı Xiangyin Yüksek kaliteli tarım ürünleri, Fudo Agarwood domuz eti, vb., Tüm "özel askerleri" yiyen öğrenciler çok heyecanlıydı! Güzergahın 6 gün ve 5 gecesi renkli, yenilikçi ve ilginçtir, üniversite öğrencilerinin coşkusunu tamamen teşvik eder, genç canlılığı serbest bırakır ve üniversite öğrencilerinin Çin geleneksel kültürü için daha iyi bir yaşam süresini ve takipini yorumlar.

Gelgit Xiangyin 300 milyondan fazla tam medya maruz kalma Rafine etkinlikler, tanıtım ve sosyal medya iletişiminin çeşitlendirilmiş kullanımı vb. Xiangyin İnternetteki hız, birçok genç tüketici grubunun izleyicilerini çekti. Hunan Uydu TV "Öğlen Haberleri", Hunan Kentsel kanal "kentsel zaman", Hunan Resmi Urban Channel'ın resmi Douyin "Mango City" ve "Wind Mang" raporlara dikkat etti. "Qingshan Adası, Porpoons'un gülümsemesini yeniden üretiyor, üniversite öğrencileri çevre koruma çağrısı", "Xueba PK Paper Boat Koşan Tekne" ve diğer etkinlik videoları, patlatılmış tartışmalar ve popülerlik yükseliyor. 19 Ağustos 2023 itibariyle, tüm ağın toplam maruz kalması 300 milyon kez aştı, Douyin'in konularının konusu 100 milyon katı aştı ve Weibo'nun konusu okuma 65.07 milyonu aştı.

Gençlik Sınırsız Promosyon Xiangyin Kültürel turizm gelişimi Olmak Yueyang "South Wharf", Changsha "Kuzey Bahçesi" Xiangyin Ülkede ulusal bir turizm yaratmak için Fan İlçesi Tarımsal, kültürel turizm ve gelişimin entegrasyonunu ve gelişimini aktif olarak teşvik etmek için, beş kartvizit "ünlüler, ünlü su, ünlü fırın ve ünlü gıda" nın geliştirilmesi, beşeri bilimler araştırma turları, güzel kırsal turizm koleksiyonu oluşturma , Dil Gıda Turizmi, Kültürel Boş Zaman Turu, Nehirler ve Göller ve Sulak Alanlar Bir İlçe Kültürel Turizm Dönüm Noktasında Seyahat. Bu yıl Temmuz, Xiangyin İlçe, "Yaz Ücretsiz Tur" etkinliğini ülke çapında sekiz büyük kültürel doğal noktaya başlattı ve 40.000'den fazla öğrenciyi kartı okumak ve yumruklamak için çekti. Ayrıca, Xiangyin İlçe, yeni entegrasyon ve geliştirme biçimini aktif olarak genişletir ve kültürel turizmi+araştırmayı, kültürel turizm+tarımsal olarak sağlam bir şekilde teşvik etmek için "beş dikey, üç yatay üç pist, bir Hong Kong" üç boyutlu entegrasyon ve uzun vadeli ulaşım sistemini kullanır. , Kültürel Turizm+Boş Zaman Tatili, Gurme Deneyimi ve Rekreasyon Evi için tercih edilen yer. İstatistiklere göre, Xiangyin İlçe yıllık ortalama 6 milyon turist alımı ve toplam turizm geliri 5 milyar yuan'ı aştı. Gençlik gücü, gelgit Xiangyin Öz Bu etkinlik, yeni formlar ve çeşitli oyun ile üniversite öğrenci grubuna yakındır. Xiangyin Derin entegrasyonda yeni modeller, yeni formatlar ve yeni kültürel turizm senaryoları, böylece daha fazla insan daha açık, çeşitli ve genç görebilir Xiangyin , Daha da gelişmek Xiangyin Genç turistlere çekicilik, destek Xiangyin Kültürel turizm endüstrisinin yüksek kaliteli gelişimi. Kör kutu Xiangyin Zorluk kuvvetli bir şekilde tanıtıldı Xiangyin Kültürel turizmin yayılmasıyla aynı zamanda, bir sonraki on bir tatil ve sonbahar seyahati sırasında seyahat eden turistler için yeni seçenekler sunar.

Pickings yueyangyi
önceki
Yunnan Red River Mi Demiryolu Küçük Tren Bir Gün Turu
Sonraki
Yunnan Niche Seyahat Yeri -Maitreya
1 Mayıs Tomeng Tour Baying County
Maitreya, buradayım!
West Ganzhou, Qinzhou Seyahat 2_yichun Mingyue Mountain
Yoyo Küçük Dünya
Jinchang dolaşımı
Rapor! Eagle Tan Fang Özel Oriental Resim Lider Takımının En Son Bahçe Stratejisi Taze Çıktı!
Yingtan Fang Özel Oryantal Resim Bahçesi Hoş Geldiniz 5.000 Yıllık Çin Medeniyetinin Yüksek Tech Yorumu
Yaz Tatili Nanchang ve Çevre Ücretsiz Seyahat Kartal Tan Longhu Dağı (Bakıyor+Houjia Tapınağı+Hanghan Tianshi Konağı+Sivrisinek Köyü+Xiangbi Dağı) · Orijinal
Laojie Ridge'de iki günlük mezuniyet
Büyük dinozoru görmek için erbao -nanyang seyahat notları
Derin Gaoligong kasabasında sınır kasabası -Pianma
To Top