Mezuniyet sezonundan bir yıl önce mezuniyet gezisi-Lushan_Travels - Çin Seyahati

Mezun olduğumdan bu yana bir yıl geçti. Sadece bu seyahat notunu yazmayı hatırladım. Her zaman yazmak istedim, ancak mezun olduktan sonra iş için endişelendim. Shenzhen'de işe alındıktan, işsiz kaldıktan ve işsiz kaldıktan sonra, sonunda beni yanlarına aldım Başarısızlık eve gitmek için trenden ayrıldı ve Shenzhen'den ayrıldı. Bir ay sonra Guangdong'a geri döndü. . . Sonuç olarak, bu seyahat notu bir yıl sonra başka bir mezuniyet sezonuna sürüklendi ve sürüklendi. . . Her şeyden önce, bu Mafengwo'da yayınlanan ilk seyahat notum. Seyahatime çıkmadan önce, Mafengwo hakkında konaklama ve nasıl gezinti de dahil olmak üzere birçok seyahat notuna danıştım. Bunların hepsi burada okunacak rehberler. Aslında bizim üçümüz de. Bir gezi. Teşekkürler Mafengfeng arkadaşlar. Bazı şeyler hatırlanamıyor ve iyi yazılmış değiller, lütfen gücenmeyin. . .

Lushan'ı seçtim çünkü üniversitemiz Jiangxi'de. Li Bai tarafından yazılan ünlü Lushan'a gitmezsem şahsen düşünüyorum ki, Kiangsi'deki üç yıldaki en büyük pişmanlığım olurdu. O günlerde nedenini hatırlamıyorum. Dört kişi başlangıçta iyi yolculuklar dedi ama her zaman Onu sürükledikten sonra, Ye Zi sonunda okuldan ayrılmak için başı çekti, bu üzücü bir durumdu. Bu nedenle, üçümüz birdenbire uygulamamız ve yola çıkmamız gerektiğini anladık. Akşam saat 12 için bilet aldığımızı hatırlıyorum Ji'an'dan ayrıldık ve tren istasyonu okulumuzun yanında saat 10 gibi yurttan ayrılıp kuzey kampüsten geçerek saat 12 treni ile tren istasyonuna geçtik. Geç kalmazsanız, Jiujiang'a saat 5'ten fazla varacaksınız Aslında tren geç kaldı ve saat 7 civarında Jiujiang Tren İstasyonu'na varacak. Ha ha! Aşağıda bu yeşil deri tren var. . . Shenzhen'den Xinyang'a. . . En yavaş ve en uygun fiyatlı, bir uykudan sonra Jiujiang'a gidebilirsiniz, öğrenciler, para biriktirin. . .

Jiujiang'daki tren istasyonu oldukça iyi ve asansörler de var! Guangzhou Tren İstasyonu'nda hiçbir şey yok! Küçük kız cahil ve Şangay Güney Tren İstasyonunda bir asansör görmüş.

Tren istasyonundan ayrıldıktan sonra, otobüse binip Jiujiang Otogarı'na gidebilir ve ardından servis otobüsüyle Lushan'a gidebilirsiniz. Dağa çıkan yolların hepsi aynı dağ yolunun on sekiz virajıdır. Burası Lushan Dağı'nın kapısı, içeri girdiğimde arabada aceleyle çekildi. Birkaç fotoğraf daha çekmek için dağdan aşağı inmek istedim ama buradan geçmeden dağdan aşağı inmeyi beklemiyordum. Tek olan bu oldu. . .

İki yol da tamamen sakat kaldı, bu yüzden arabadan çıktılar. . .

Lushan Dağı'ndaki Guling adlı bu küçük kasaba gerçekten küçük ama serçe küçük olmasına rağmen tüm iç organlara sahip olduğu söylenebilir.

Aldığımız harita çok detaylı! Gittiğinizde 5 yuan'a buradan bir harita almanızı öneririm. . .

Ruqin Gölü ~~~~~~~~

Herkes önce bir Huan Niu gösterecek ~~~

ben mi

, Şarkı ~~

Aslında çok yüksek ~~~

Bu en iyi atış

"Batıya Yolculuk" için su perdeli mağaranın vurulduğu yer burası olduğu söyleniyor. . . .

Duygusal neşe ~~~

Tek grup fotoğrafı başkaları tarafından çekildi, bu üzücü. . . Ama hiçbir şey gibi, sonsuz hatıralar.

Umarım bir sonraki gezide sert şampiyon sıkıntısı yaşanmaz. . .

|
To Top