Yanqing Xiangtun Turu - zayıf eşeğin ısınmasının ilk durağı - Çin Seyahati

"Bir yıllık plan baharda yatıyor", meslekten olmayan biriyim, eğilimi takip ediyorum ve herhangi bir şey yaptığımda ve bir şey söylediğimde kaçınılmaz olarak klişeye düşeceğim, bu yüzden ilk seyahat notunu yazmaya karar verdiğimde, başlangıçta doğal olarak alıntı yaptım Bu cümle, aldığım eğitimin kitlelerinkiyle aynı olduğunu kanıtlamak içindir, yenilik yapmıyorum veya yenilik yapmıyorum. Başkalarının izlediği ilkeler de savunduğum şeydir. Buna ek olarak, işlerin alt satırını aramak adına, Güney Hanedanları Liang Xiao Yi'nin "Derleme Yao" dan gelen bu cümlenin kaynağını kasıtlı olarak Baidu'yum. Arama yanlışsa, bu sadece gerçeği aramaya yönelik tutumumun kararlı olmadığını ve kültürel xiulian uygulamamın yeterli olmadığını gösterebilir. Eve daha yakın, bu bir seyahat günlüğü. Bütün kış evde uykudaydım, bu da duman kokusunu unutmama neden oldu. Katıldığım çeşitli outdoor aktivitelerini aramak için WeChat ve QQ'yu açtım. 2016 dünya turuna başlamak için düşük yoğunluklu bir yürüyüş bulmak istedim. Dünya o kadar büyük ki, öylece yürüyemezseniz, kapının önünden başlayın. Açık hava aktivitelerine katılırken dikkat ettiğim birkaç nokta var; toplanma zamanı, konumu, çekimin kendisi ve katılımcı sayısı. Pekin çok büyük, A noktasından B noktasına kadar olan süre bir saat içinde kontrol edilirse benim için mükemmel. Açık hava turları için birçok organizasyon var, ancak yukarıdaki şartlarımı karşılayan çok az var.Sonunda uygun olanı karşıladım ve hemen alınmalı. İçedönük durumdayım ve bir yabancıyla ilk temasta çıkmazdan kurtulmak kolay değil.Oyun oynamaya çıkmanın utancından kaçınmak için kız arkadaşlarımı benimle gitmeye teşvik ediyorum. 5 Mart 2016'da her şey planlandığı gibi gitti ve Pekin Şehri, Yanqing İlçesi, Dazhuangke İlçesi, Xiangtun Köyü'ne yaklaşık iki saat sonra ulaştı Ekip liderine göre köyde sadece 24 hane vardı. Xiangtun henüz tam olarak geliştirilmedi Şu anda bazı outdoor meraklıları oynamaya geliyor, o gün 4.5 takım vardı. Küçük arkadaşlar birbiri ardına kapıya toplandılar, grup fotoğrafı çektikten sonra dağa doğru yürümeye başladık.

Köyde seyrek evler var, çoğu harap durumda, bir evin önünden geçerseniz biraz daha iyi görünüyor ama kapı kapalı, muhtemelen burada yaşayanlar çoktan şehre taşınmış.

Yol boyunca dolambaçlı, dağlara doğru yolculuğa başladı.

Yol koşulları beklenenden daha iyi ve arkadaşların desteği ile daha az zorluk yaşanıyor.

Yarı yolda durduğumda, belli bir mesafeden Çin Seddi'ni görebiliyordum.

Bu delikten geçmek bizim büyük Çin Seddi'mizdir.

Çin Seddi'nin bu bölümü onarılmadı ve her yerde kırık tuğlalar ve faylı basamaklar görülebilir.

Antik mağaranın girişi, Sao Nian halkının her kapının Doraemon'un herhangi bir kapısı olduğunu hayal ederek fotoğraf çekmek için yarıştığı bir yerdir.

O gün küçük bir pus vardı ve fotoğraflar yarı saydam olamazdı ama bu sahnenin güzelliğini yaşayabilmek için post-işlemeyi kendim ekledim, bu resmi ve lensime giren kuşu çok beğendim.

Uzakta Büyük Su Duvarı var, çünkü yol yok, bu yüzden sadece dikkat edin.

Sonra aşağı inin, buz ve kar kanyonunu geçeceğiz.

Yolda dört sevimli kazla karşılaştım, kameramıza karşı iddiasız bir şekilde, dünyayı görmüş olmalıyım.

Bu yoldan aşağı inerseniz dağdan çıkabilirsiniz. Genel olarak Xiangtun'un geçişinin şiddeti kuvvetli değil ve benim gibi zayıf bir eşekle baş edebilirim.Kaslarını ve kemiklerini biraz hareket ettirmek isteyen arkadaşlar ısınmak için burayı seçebilirler. Ayrıca yerel olarak ucuz ve tatlı bal satın alabilirsiniz, kaçırmayın.

Seyahat notları yazmak da bir heves. Önceden hazırlanmadım. Metin doruk noktasındaydı. Aniden fotoğraf kalmadığını fark ettim. Hehe ing. Sonunda kız arkadaşımla çektiğim bir fotoğrafla mutlu bir son yapalım. Biraz mola verin ~

|
To Top