Hunan Eyaletinde ailenizle seyahat etmeye uygun üç günlük kendi kendine sürüş tur rotası - Çin Seyahati

ilk gün

Ay Yeni Yılı'nın dördüncü günü, sabah saat 8'de annem aceleyle odama koştu ve beni uykumda uyandırdı. : Kalkmak! Acele et ve toparlan : Ne yapıyorsun! ! Ailemiz kaçmak mı istiyor? ? : Hadi bugün gidelim Hunan Bok! : Affedersiniz?

Tüm bagajları bir buçuk saatte toplayın ve kahvaltıyı beş dakikada bitirin Pekin Resmi kalkış saati yaklaşık 9:45.

Normal ve sabit olmayan noktamızı açın Hunan Kendi kendine sürüş tur. Kuzenimin ailesi Gidiyorum. Gitmek biraz sorumsuzluk olmaz mıydı? Nereye gideceğimi veya nerede yaşayacağımı bilmiyorum ? Unut gitsin, zaten ebeveynler var İlk sabit nokta, evden yaklaşık 100 kilometre uzakta bir karayolu üzerinde doğdu : Dongjiang Gölü'ne gidin! Bir arkadaşın önerdiği bir otel seçin Bu gecenin yerine 300, 400 kilometreden, yaklaşık 5 veya 6 saatten fazla varmak

Rezidans, Dongjiang Gölü manzaralı alanda dağın üzerindedir.Bizi almak için önceden mağazayla iletişime geçin Dağ ücretinden kurtulabilirsiniz.Otelin kendine ait otoparkı vardır, bu da çok uygundur.

Valizlerinizi koyun ve akşam yemeğini bekleyin.Burada konaklama çok uygun fiyatlı. 138 kişi / gün Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği her şey dahil ve manzaralı noktaya bir araba var ve sonra geri dönüyor. Dükkan, havai fişeklerin ve havai fişeklerin burada istediğiniz kadar ayarlanabileceğini söyledi! Burada çok fazla süpermarket yok ama otelin karşısında bir tane var. Partimizdeki kişi sayısı ne kadar, mağaza bizim için birkaç yemek hazırlayacak ya da kendiniz tüketip yemek ekleyebilirsiniz.

Bugünün ana yemeği balık ve çeşitli sebzeler, buharda pişirilmiş yumurtalar ve şef, sahibinin annesi. Baharatlı yemediğimiz için mağazanın biber koymasına izin vermedik ama tadı hala harika!

Yemek yedikten sonra sokakta çıldırmak için kardeşimle dışarı çıktım

Gece sıcaklığı yaklaşık 1 derece

sonraki gün

İkinci günün ilk güzergahı Dongjiang Gölü. Mağaza bizi doğal noktaya götürdü

Gölü görmek için önce ziyaretçi merkezinde bir tekne bileti satın almalısınız. 24 yuan / kişi gidiş-dönüş dahil

Kalın saç ~

Güvertede güzel manzaranın tadını çıkarmak istiyorsanız can yeleği giymelisiniz. Sabahın erken saatlerinde yeşil gölün gerçekten çok güzel olduğunu söylemeliyim.

Kıyıya vardıktan sonra içeri girmeden önce turistik yerler için bilet vermeniz gerekiyor, geldiğimizde onları almadık, bu yüzden biletleri telafi etmek için yukarı çıktık.

Bilet üzerinde çeşitli ilgi çekici yerlerin adı yazılı olmasına rağmen, sadece bir cazibe merkezi var, o da mağara

Yerel rehber bizi içeri almadan önce manzaralı yer için bilet alıp almadığımızı kontrol edecek. Girişte bir fotoğraf kabini alacağız Tıpkı genel turistik yerler gibi, çıkışta fotoğraf satın alabiliriz.

Buradaki mağaranın manzarası aslında diğer yerlerdeki mağaralarla aynıdır. Datong Xiaoyi

Daha yakından bakın ve ciddiye alın, yine de diğer yerlerden farklı fotoğraflar bırakabilirsiniz

Mağaranın oyun süresi yaklaşık 40 dakikadır.

Dışarı çıktığımda kuru balık ve portakal satan tüccarları görebiliyordum, buradaki fiyatlar aslında dışarıdakilere göre biraz daha ucuz.

Dışarıdaki adanın tekneyi aldığı yer, indiğimiz yerden farklıdır, bu yüzden biraz daha uzun yürümemiz gerekiyor

Yol boyunca manzara da harika

Ziyaretçi merkezine geri döndüğümde, küçük kızarmış balık, kurutulmuş balık, kurutulmuş balık, portakal satışı konusunda uzmanlaşmış böyle bir yer olduğunu ve satın aldıktan sonra bizi alması için mağazaya bildirebileceğinizi öğrendim.

Öğle yemeğinden sonra valizimi topladım ve mağazaya veda ettim Öğleden sonra gezisi Gaoyiling'di.

İki yer birbirinden uzak değil, yaklaşık 20 kilometre, arabayla yaklaşık 50 dakika

Gaoyiling henüz manzaralı bir nokta değil. Geniş alan turistlere açık. Tabii ki bilet almaya gerek yok. Araba Gaoyiling'in köy girişine ve oradan oraya park edilebilir. Çok uzak değil.Ayrıca park için 20 yuan ödemeyi de seçebilirsiniz. Yukarı çıkmadan önce sadece birazcık ve manzaralı noktaya sadece yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Yerel köylüler tarafından yetiştirilen küçük Karadağ koyun

|
To Top