2018.7.9-13 Ningxia_Travel Notları - Çin Seyahati

Ebeveynleri oynamaya getirin 7,9 Tianjin İçin Yinchuan , Nanmen Meydanı'na giden havaalanı otobüsüne binin ve Nanguan Camii'nin etrafında dolaşın Biletler kişi başı 10 yuan, babam 70 yaşında, bedava.

İlk kez çiçek açan bir kaktüs gördüm ve çok mutluydum.

Haftanın çeyreği için tam zamanında

İbadet salonu

Sergi salonuna bir göz atın ve Hui halkının gelenekleri hakkında sorumlu teyzeyle konuşun. Teyzeler Ramazan'a sonsuz hayranlık duyuyorlar, bunu bir mide-bağırsak istirahat süreci olarak görüyorlar, bir düşünürseniz doğru, bigu benzer değil mi? Cami 1990'larda ve 00'larda daha görkemliydi, bina kısa süre sonra restore edildiğinde (eski bina on yıllık felakette tamamen yıkıldı) birçok önemli kişi ziyaret etti, onlarla fotoğraf çekti ve yazıtlar yazdı. Bununla birlikte, 2000'den sonra daha az etkinlik vardı ve 2010'dan sonra başka etkinlik yapılmadı. O zamandan beri, İnternet ekonomiyi tüm insanlar için paylaştı. İnancın ne olduğu kimin umurunda? Ziyaretten sonra akşam yemeği için Xianhe Kulesi'ne gidin. Bu arada, kuzu toynağı tavuk ayağından daha ince

Öğleden sonra trenle geldi Zhongwei , Ritz'de kal. Bir sürücü kız kardeşi çok heveslidir ve her zaman Tengger Çölü'nde projeler önerir, ancak yine de sadece gidiyoruz Shapotou . 10 Temmuz Shapotou , İşte geliyoruz. 60 yaşındaki çocuk ücretsiz ve hiçbir şey oynayamıyor, yani etrafa bakamıyor.

Takdire şayan olan çöldeki bitkilerdir ve insanların çevreyi yönetme kararlılığı daha da takdire şayan. Çölde yemyeşil ve yemyeşil bir ağaç, sarı kumların içinde güzel bir manzaradır. Ancak bunun arkasında, böyle bir görüşü korumak için bahçe işçilerinin sürekli damla sulama yapması var. Bu cümleyi nasıl söylüyorsunuz, sözde yıllarınız sessiz ve güzel ve sizi her zaman ileriye taşıyan insanlar var.

Sarı Nehir Başka yerlerde nadir görülen bir manzara olan çöl ile bir arada yaşar.

Wang Xuezhongun yazıtı Haha, fotoğraf çekmeye değer, sonuçta, üniversitede yedi yıl boyunca sanat müzesinin önünden sık sık geçti.

Wang Wei Gözlem Güvertesi, eski ünlü şiir ve buddha dizisi, çöldeki yalnız duman, uzun nehir ve gün batımının burada anlatıldığı söyleniyor, ancak işaret kulesi yok, kurt dumanı görülemiyor. Gelecek nesiller çok zor olabilir veya Wang Wei, çeşitli yerlerin manzarasını tek bir resimde yoğunlaştırmış olabilir. Babam bana şiirin tam metnini sordu, şaşırmıştım

. Haha geçti.

Bir avuç teyze çeşitli pozlarla fotoğraf çekiyor, ben de bir tane öğreniyorum

. Koca bunun annenin tarzı olduğunu söyledi

.

Ardından bagajınızı almak için otele geri dönün ve tren istasyonuna geri dönün Yinchuan Yukarı. bu zaman Zhongwei Otel gerçekten tavsiye edilen Yudu Liz olarak adlandırılıyor. Belki de teknelerin ve arabaların yorgunluğundan dolayı ... Babam tren istasyonuna geldiğinde rahatsız oldu, erişte yerken kustu, biraz dinlendi. Görünüşe göre program daha kolay olmalı. 11 Temmuz'da Xixia King'in mezarı. Bu sefer Crescent Meydanı'nın yanındaki ev benzeri bir otel rezervasyonu yaptım. Otel ortamı ortalama ama konumu iyi. Otobüs ve turist terminali alt katta. Xixialing Film ve Televizyon Şehri'nin kaya resimleri buradan otobüsle alınabilir.

Zaman doğru, ancak rota en yakın olanı Yinchuan Yol yapımında bazı yerler aralıksız geçti. Manzaralı noktaya geldiğimde dört Xixia karakteri gördüm, bunun Xixia Kral Mezarı olduğunu söyledim.

Ama aslında, bu dört kelimedir Dabai Gaoguo.

Xixia halkı beyazı savunur. Orijinal ejderha cüppesi beyazdı. Sarı Nehir Shirakawa ile ilgili denir. Bu yerin yüksek enleminden dolayı Baihe denilebilir. gunes isigi Güçlü, parıldayan nehir yüzeyine yansıyan güneş ışığı uçsuz bucaksız bir beyazlıktır, bu yüzden Baihe olarak adlandırılır.

Bilet gişesinden 75 yuan biletler ve 20 yuan gezi arabası aldım.Ctrip çok indirimli, bilet kullandıktan sonra 82 yuan gibi görünüyor. 60 yaş üstü ebeveynler ücretsizdir, sadece bir gezi arabası satın alın. Artık elektronik yorumcu yok. 100 yuan'a güzel bir turist rehberi davet edildi. Gizemli Xixia'da yolculuğumuza başlayın.

İlk durak, Xixia Müzesi Xixia, Hetao Ovası bölgesinde yer almaktadır. Qilian Dağları , Karşı karşıya Sarı Nehir , Qilian Dağları Sibirya'nın bol soğuk akıntısını engelledi Sarı Nehir Su her iki tarafı da besler ve zengin bir tıkaç oluşturur Jiangnan . Bu birkaç gün Yinchuan , En etkileyici şey şehirdeki çeşitli parklar, irili ufaklı göller yıldızlarla dolu, fikrimi tamamen altüst ediyor Kuzey Batı Bölgedeki kuraklık ve ıssızlık izlenimlerinin sayısı ülke genelinde ön planda olmalı diye düşünüyorum. Pekin Çok. Ne geliyor dünya Sarı Nehir Eğlenceli Xia Zhi dedi.

Xixia halkı, Dangxiang etnik grubuna mensup ve antik Qiang halkının bir üyesidir.Savaş nedeniyle doğuya ve kuzeye taşınmıştır. Xixia'nın kurucu imparatoru Yuanhao'dan sonra Xingqing Malikanesi'ni yükselterek başkenti burada kurmuştur. Yinchuan . Xixia Krallığı toprakları şimdiki Ningxia Altı kat fazla.

Resim 3 Nolu kraliyet mezarının tahmini restorasyon çizimidir.Yuecheng'in mezarında bir mezar bulunmaktadır. Sağlam yazılı bilgi olmadığı için, bunun Yuan Hao'nun mezarı olduğu tahmin ediliyor.

|
To Top