Sabah 4: 15'te kalkın, 4: 55'te çıkın, 5: 6'da İşçi Stadyumu'ndaki 120 numaralı otobüse binin ve 6: 45'te ilk 917 numaralı otobüse binin. Zhoukou Dianlukou İstasyonu'nda inin, 7: 07'de Fang32 Yolu'na 600 metreden fazla yürüyün Zhoukou Diancun İstasyonunda 32 nolu bir arabanın kaçtığını gördüm Liu Gang, her 20 dakikada bir 8: 30'dan önce çalışacağını ve daha sonra her saat çalışacağını söyledi. Harita, Hengshun buluşma yerine bir saat içinde gidebileceğinizi söylüyor, buluşma saati saat 9, yavaşça bekleyin. Yerlilerin otobüsün 7: 30'da geldiğini söylediğini duydum ve her 30 dakikada bir otobüs kalkıyor. Otobüse 7: 33'te bindim, sabah çok az insan vardı ve birçok istasyon durmadı, Hengshun'a 7: 55'te vardım. Otobüsten indiğimde, manzarayı tanıdık buldum.Lu Gang ile ilk etkinliğin burada toplandığını hatırladım.Bir sonraki durak Pofengling olmalı.Yıllar önce sonbaharda başka bir gruba gittim ve çok sayıda hurma satın aldım.
Saat 9'da 10 kişi vardı. Manzaralı bölgenin kapısından içeri girdiler ve ahşap tahta yol boyunca nehir boyunca yürüdüler. Beklenmedik bir şekilde çıkmazdı. Şekil 2'deki köşk bitiş noktasıydı. Orijinal yol manzara alanına geri döndü ve yol hala nehir boyunca yürüyordu. İki kez yanlış yoldan yürüdükten sonra nihayet yabani otlarla kaplı bir yol buldum. Neyse ki yol boyunca köpük plastik veya kumaş şeritler veya polyester şişelerle seyahat arkadaşlarının bıraktığı yol işaretleri var. Yol boyunca fotoğraflarını çek ve tepeye çıktıktan sonra taş basamakları takip et. Tüm yol boyunca, manzaralı noktanın kapısına ulaştınız ve Hengshunchang İstasyonuna saat 15:00 civarında ulaştınız. Yemek dahil yaklaşık altı saat sürdü.
Fang 32 Road'dan dönüş yolculuğu her saat başı kalkış istasyonundan kalkar ve manzaralı bölgeye yaklaşık 15 dakika sürer. Bu temelde bir tutam noktasıdır, bu nedenle otobüs bir süre bekledikten sonra gelir, ancak yine de varır Zhoukou Dükkanın kesiştiği noktada, üst geçide 917 veya 836 gidin, ardından eve gitmek için 110'a geçin.