Lütfen çocukluğundan beri aşık olan ama hiç tanışmamış olan Lushan ile ilk tanıştığınız zamana dikkat edin. - Çin Seyahati

nasıl olursa olsun " gunes isigi Tütsü brülörü mor bir duman üretir ve şelaleyi ve Hang Qianchuan'ı uzaktan görebilirsiniz. Üç bin fit dümdüz uçarken, Samanyolu'nun dokuz gün boyunca düştüğünden şüpheleniliyor. "Veya" yatay olarak bakıldığında, sırtın yanlarında farklı mesafeler ve yüksekliklere sahip tepeler vardır. Bilmemek Lushan Gerçek yüz sadece bu dağda. "Çoğumuzun gençliğimizden beri aşina olduğu ve artık aşina olamayacağımız kadim şiirler olduğuna inanıyorum. Lushan Uzun süredir beraber olmasına rağmen hiç tanışmadı. Dürüst olmak gerekirse, yalnızca dağ tırmanışına özel bir ilgim olmadığından ve son zamanlarda koştuktan sonra dizlerim rahat olmadığından dizlerimi çok fazla incitmek istemediğim için daha önce gelmeyi planlamıyordum. Lushan .

Kasım ayının uzun tatili için özel bir düzenleme yok ama etrafınızdakileri Kasım ayının güzergahını tartışırken dinlerken yine kaşınıyorum. Biraz daha az insanın olduğu ve bilet ayırtabileceğiniz bir yere gitmeyi düşünüyorum, eminim Lushan La (Kasım ayında çok az kişinin kaldığı bir yer olmadığı ortaya çıktı. Etrafa çok az insan gelse de, başka yerlerden çok insan var.

)

Seyahat programı onaylandı, konaklama bileti rezerve edildi ve uzun zamandır aşık oldum Lushan ,Geliyorum!

Jiujiang Bana çok hevesliydi, trenden indiğimde büyük bir hediye aldım

Sivrisinekler bile beni öpmeye geldi

Nereden Jiujiang ile git Lushan , Otobüs durağında doğrudan gezebilirsiniz Lushan Araba. Jiujiang Tren istasyonu otobüs durağına çok çok yakın, arka arkaya ve otobüs yakında gelecek. ile git Lushan Biri ciro bileti, diğeri sabit süreli olmak üzere iki tür araba vardır.Çok kişi varken sabit zamanlı bilet almanız önerilir.Otobüse ciro bileti ile ne zaman binebileceğinizi gerçekten bilmiyorsunuz. Otobüs durağında çok uygun olan otomatik bilet makineleri de bulunmaktadır.

ile git Lushan , Tüm yol Panshan Arabadaki uçuş görevlisinin ablasına göre 400'den fazla dönüş var

Hareket rahatsızlığı olan insanlar hareket hastalığı çıkartmaları hazırlamalılar, onları hazırlamama rağmen neredeyse yapamadım.

Otobüsle gitmek Lushan , Yolculuğun ortasında durup bir bilet alacağım ve satın aldıktan sonra orijinal arabaya döneceğim. Lushan Biletler artık 160 / kişi. Otobüs gelecek Lushan Merkez otobüs durağına gidin, bir tünelden geçin ve Guling Caddesi'ne varacaksınız Tünelden çıktığınızda bir döner tabla bulacaksınız.Guling Kasabası Sokak Merkez Parkı biraz ileriye doğru gidiyor.

Lushan Şehrin oyun rotası genel olarak iki hatta bölünmüştür, doğu hattı Hanpokou-Botanik Bahçesi-Wulaofeng-Sandie Pınarı ve batı hattı Ruqin Gölü-Huajing-Xianren Mağarası-Datianchi-Asma Köprüsü-Elektrik Santrali'dir. Baraj yolu. Dağda iki gün kalmayı planladığımız ve aynı şekilde aşağı inmemiz gerektiğinden, otelin sahibi önce fiziksel olarak daha zorlu Doğu Rotasını oynamamızı ve ardından daha kolay Batı Rotasını oynamamızı önerdi. Doğu kapısından yürümek isterseniz, en son doğu rotasını oynayabilir ve ardından dağdan aşağı inebilirsiniz. Temel rotayı belirledim ve günlük gezi notlarım aşağıda başlamak üzere. Zaman olarak zaman alırsak, bu gerçekten bir günlük.

Dağa çıktığımızda saat beşi geçiyordu ve tüm turistik yerler kapalıydı, bu yüzden Guling Caddesi'nde dolaştık. Sokak parkı, dağın altındaki manzarayı görebilir. Guling Kasabası gerçekten beklentilerimin ötesinde, her şeye sahip.Çok sayıda süpermarket, dükkan, restoran, postane, dört büyük banka ve bir Xinhua Kitabevi var.

Postaneyi görünce nasıl kartpostal göndermem?

Akşam Dianping'de görece yüksek puana sahip bir restoranda yemek yemeyi tercih ettim, oldukça lezzetliydi, manzaralı noktada bu tür bir yemeği yediğimde hoş bir sürpriz oldu. Aşağıdaki resim taş balıkta kızarmış yumurta, soya kavrulmuş anhui balığı ve domuz kaburga çorbasını göstermektedir.

Dağlarda ıslık çalan "canavar rüzgar" ile Meimei uyudu ve gerçek yolculuk başladı! Dağdaki doğal noktalar dağınıktır ve çeşitli doğal noktalara gitmek için bir gezi otobüsüne binmeniz gerekir. Bilet kişi başı 70'tir ve dağda 7 gün kullanılabilir.

Dağda çok sayıda istasyon var, çeşitli turistik yerlere gitmek için manzaralı gezi otobüsüne binebilirsiniz.Sabahın erken saatlerinde Zhengjie İstasyonu'nda beni gerçekten endişelendiren uzun bir kuyruk oluştu. Uzun süre sırada beklemekten korktum. Manzaralı araçların olduğu ortaya çıktı. Sevk memuru çok iyi bir iş çıkardı, sırada yaklaşık 20 dakika sonra arabaya bindim.

Batı hattına giderseniz, herkesin Hanpokou'da inmesi gerekir.Wulaofeng ve Sandiequan'a giderseniz, başka bir gezi arabasına geçmeniz gerekir. Batı rotasında yakından uzağa oynamayı öneriyorum, çünkü Sandie Spring'e gitmek çok yorucu, Sandie Spring'e gitmiş olma ihtimalim çok yüksek, ancak başka bir yere gidecek gücümüz yok (Wulao Peak'e tırmanmak için çok yorulduk)

İnsanlar gerçekten kızarmış tavuk, kalabalığın içinde gerçekten biraz mavi yağlı kağıt var

Hanpokou'nun görülebildiği söyleniyor Poyang Gölü , Ama yerlilere göre, sisin ne zaman yükseldiğini görmek kolay değil. Her neyse, görmedim.

Ama Wu Lao Peak'i uzaktan gördüm

Hanpokou'dan ayrıldıktan sonra doğruca Sandie Spring'e gittim. Sonuçta, "Samanyolu olduğundan dokuz gün aşağıya inen üç bin fit aşağıya inen" Sandie Spring için merak ve beklenti doluydu. Lushan Konuk "Oh

Otobüsten indiğiniz yerden Sandie Spring'e gitmenin iki yolu var, teleferik + yürüyüş, tam yürüyüş.Eğer yoğun sezon geliyorsa teleferiğe binmeniz tavsiye edilmiyor çünkü teleferiğin geçtiği yollar uzun sürüyor ve teleferiğin geçtiği yollar görece iyi. Yürüme yolları, gerçekten dik yollar, yürümeyi gerektirir.

Bu tür bir teleferik, gençken oynadığım "orman faresi" gibi geliyor.

On bir kişi gerçekten çok çok fazla Yol dik ve dar Burada üç numarayı yapmalıyız, kendinize zarar vermeyin, başkalarına zarar vermeyin ve başkaları tarafından incinmeyin. Düşen bir çocuğun ayağına çarptığı bir kız vardı, neyse ki çocuk iyiydi, ancak ayakları şişti ve yürüyemiyordu, bu yüzden sadece bir sedan sandalyeye oturabildi, bu da tüm yolculuğu gerçekten etkiledi.

Yol boyunca yürürken ve tırmanırken sonunda efsanevi Sandie Spring'i gördüm. Gerçeği söyleyecek kadar şok edici değil.

Ancak televizyonu ve cep telefonu olmayan ve seyahat etmesi sakıncalı olan Li Bai için bu çok çarpıcı bir manzara olmalıydı.

Hâlâ çok mutlu ve heyecanlıydım, ne de olsa ülkeyi binlerce mil yol aldıktan ve enerjimi tükettikten sonra Sandie Spring'i görmek küçük bir arzuydu. Hadi, bir fotoğraf yürüyüşü yap. Onu kendi gözlerimle görmek kesinlikle fotoğraftan daha güzel ... Aslında fotoğraf tekniği çok pislik ve pek çok insan iyi bir açı bulamıyor.

Sandie Springs'e her açıdan hayran olduktan sonra, orijinal yola dönmek gerçekten yorucu, son zamanlarda iyi egzersiz yapmadım ve fiziksel gücüm gerçekten kötü. Wulao Zirvesi ve Botanik Bahçesi artık oynayacak enerjiye sahip değildi, dönüş yolculuğunun zirvesine yetişmenin yanı sıra, uzun süre sıraya girmişler ve sadece midelerini doyurmak ve uyumak için Guling'e dönmüşlerdi. Her dükkan doluydu ve sıraya girmesi gerekmeyen bir dükkan buldum Buradaki yemek önceki günden biraz daha kötüydü.

gibi bir gece uyudum. Batı rotasında yolculuk başladı Geri dönmeme prensibine göre yine de en uzak elektrik santrali barajından başlamayı seçiyorum (aslında aşağıda tanıtılacak daha iyi rotalar var).

|
To Top