Yunnan Sanxin_Travel Notları - Çin Seyahati

ilk gün 3.7 sabah 9:50, China Southern Airlines 12: 40'ta Kunming Changshui Havaalanı Daha önce EHi Rent a Car'dan araç rezervasyonu yaptım ve bagajı aldıktan sonra EHi Rent a Car'ın küçük barı karşınıza çıkacak.Birisi sizi arabanın önüne götürecek. İşlemleri tamamladıktan sonra yola koyulacağız (308 tabelalı, sekiz gün kiraladık 84 / Tanrım) Araba, panoramik sunroof ve Bluetooth bağlantısıyla oldukça yeni, tıpkı onun gibi

Yol boyunca birçok hız sınırı var, bu yüzden çok hızlı sürmeye cesaret edemedim. İçin Dali Yaşadığımız yer 373 km ve dört saatten fazla olması bekleniyor. Yüksek hız dağlarda olduğu için kulak çınlaması olacak. 1:50 kalkış, 5:40 kalkış Haidong Otoyoldan inmek için geçiş ücreti 172 yuan. Çünkü denizin etrafında dolaşmak istiyorum Haidong Yüksek hızdan çıkın. Gün batımı eşliğinde denizin her yerinde İkinci kız (kalacak yer)

Bu gece konaklama için, başlangıçta deniz manzaralı çift kişilik oda rezervasyonu yapıldı, patron, paranızın tam karşılığını veren butik deniz manzaralı çift kişilik odaya terfi etti Odadaki eşyaları bıraktım ve yiyecek aramaya çıktım, çok acıktım. Hem Dianping hem de patron, balıkçı evinin yeni geldiğini ve şefin önceden işten ayrıldığını, bu nedenle başka bir ev bulması gerektiğini söyledi.

Bu üç yemeği netizenlerin önerdiği şekilde sipariş ettim. İyi olup olmadığını bilmiyorum çünkü çok açım. Dianping faturalarda% 20 indirim alabilir (üç yemekten sonra 145 $) Akşam yemeğinden sonra gitmeye karar verdi Çift koridor yürüyüşe çık

Kapok tatlıları

İki yıl önce oraya gittim ve Dianping'de 1 numara olan kapok tatlılarını yedim ve tadı her zamanki gibi lezzetli. Tatlıyı yedikten sonra ikinci kıza döndüm, bugün uykulu araba kullanıyordum. bir gün bitti

3.8 Ertesi gün Erken kalktıktan sonra, odada biraz kestirdim ve dün aldığım meyveyi ve Büyükbaba Rui Kenin hindistancevizi ekmeğini yedim. Dün öğlen yenmeyen Küçük Putuo Balıkçı Evine gittim. Dünden daha iyiydi, ama çok da yanlış değil ama Nispeten taze. Şuradan sür Haidong Sonuna kadar sür Haixi , Xizhou Antik kentin yakınında. Yol boyunca tümsekler, bazı yerlerde yol yapımı var ama yol boyunca manzara yine çok güzel.

Jiu Jiao Inn'in çatı platformu, akşam eşliğinde hala güzel. Yangxi altında. Xizhou Gerçekten gelişmemiş.Tüm yollar süper dar ve basit antik kentler. Handa fotoğraf çek, balkonda biraz kestir, farkına varmadan, gece oldu, gitmeye karar verdik Xizhou Antik kentte biraz yemek yedim, ama buradaki dükkanların bu kadar erken kapanmasını beklemiyordum ve oraya gittiğimde neredeyse birçoğu kapalıydı.

Tadı da oldukça iyi, kamuoyunun yorumuna göre yemeyi neredeyse doğru buldum. Akşam yemeğinden sonra sür Dali Antik şehre gittim. Gece yağmur altında kalan antik kentin başka bir tadı var. Çiçek keki, ızgara süt yelpazesi, Pu'er Yolun her iki tarafında çay, kahvehaneler, gümüş takılar, ulusal kostümler vb. Çiçekli kek yemeyi tercih ederim ve çiçekli kek Yunnan Klasik dim sum temsilcisi antik kentin her yerinde satılıyor. Yağmur nedeniyle kısa bir süre sonra evine döndü. bitmiş

Üçüncü gün 3.9 Bu oda özellikle güneşin doğuşunu izlemek için uygundur, ancak bugün yağmur yağarsa kaçırılacaktır. Dokuz kahvaltı için aradı, kahvaltı için kalktı ve evde televizyon programları izledi.

Dali Full Seaview Wetland Resort · Jiujiao Inn

Sabahın erken saatlerinde balkon

Saat 12'de kontrol edin ve gidin Xizhou Antik kentte yemek yiyin. Hala burada Xizhou Antik kentte bugün atıştırmalıklar, yem parçaları, soğuk tavuk erişte yedim. Ayrıca satın aldı Xizhou Baba (iki çeşit tatlı olan esmer şeker diğeri tuzludur). Akşam yemeğinden sonra yürüyün Xizhou , Pıtırtı çiseleyen yağmur eşliğinde.

Xizhou Antik kentler birbirine bağlı tüm yollar olarak kabul edilebilir Roma , Sezon dışı olması nedeniyle turistler nadirdir. Sessiz Xizhou , İlginç halk gelenekleri. Dar sokaklar trafiğe açık olmadığı için arabayı park yerine koyun. Öğleden sonra saat üçte, rengi kazmak için geri dönmek üzere yola çıktık ve tüm Erhai Gölü'nü bağışladık. Yoldaki manzara da güzel

Nereden Xizhou 50 veya 60 kilometre kazmaya gitmek 12 yuan'a mal oluyor. Xiaoputuo yakınlarında yaşadığım hanın adı Utau Jueshe. Sahibinin fotoğraf çekmeyi sevdiği bir han.Odaların detayları iyi işlendiği için hoşuma gidiyor.Her odada Marshall hoparlörler var.Mağazadaki hizmet anlayışı da süper sıcak ve coşkulu. Geceleri yemek yemek için balıkçının evine gittim.

Dördüncü gün 3.10 Sabah doğal olarak uyandım ve kahvaltı yapmak için aşağıya indim ve beyaz yulaf lapası kızartılmış hamur çubuklarını seçtim

Öğlen yola çık Shuhe Antik şehir, yarı yolda kaldı Shaxi Antik kasaba.

Shaxi Antik kentte yürümek ve fotoğraf çekmek yaklaşık bir buçuk saat sürüyor. Sonra gidin Shuhe Antik kent yok oldu ve ben geceleri Zen çayında yaşıyorum. Uşağın sizi yemeğe götürmesine izin vermemelisiniz, bizi denilen eve götürür. Shuhe Güneşli yer. Yolun ortasında A'an Yoğurdu ile karşılaştık. Lijiang Hafızamda hala taze bir alışkanlık var). Kırmızı fasülyeli yoğurt yedim (eskisi kadar lezzetli değil) ve yoğurtlu cheesecake'i kestim. Yemek yedikten sonra çok aç değildim, bu yüzden gezmeye karar verdim, ancak diğer çift sonuna kadar gitti Tianjin Çift akşam yemeğine gitti. Yeterince katledildi ve hızlıca iki yüzden fazla üç tabak sipariş etti.

Beşinci gün 3.11 Sabah uyandım ve kahvaltı yaptım Cha Zen Yixin'in kahvaltısının pirinç eriştesinin tadı güzeldi. Öğlen yola çık Lugu Gölü . Öğlen 12: 30'da yola çıktı ve öğleden sonra dörtten fazla geldi. Li-Ning Karayolu üzerinde, yol iyi durumda olmasına rağmen, karmaşık arazi nedeniyle birçok keskin viraj, keskin virajlar, dik yamaçlar, dağlara yakın tehlikeli yollar ve kaya düşmesi alanları vardır. Sürüşten sonra sonbahar dağlarının tanrısı olduğunuzu hissedeceksiniz Şu anda Fujiwara Takumi ele geçirildi. Manzaralı noktaya girdiğimde, getirdiğim öğrenci kimliği yarı fiyatına 50, tam bilet için 100'dü. Sezon dışı merhaba demeliyim, sıraya girmeye gerek yok. Efsaneye göre, güzel Tanrıça Gum, "Asha" Varukana'sına aşık olmuş, tanıştıkları gece, uzun süren sarhoşluk nedeniyle ata basıp ayrılmak üzereydi, şafaktan sonra şafak söküyordu. Artık geri dönemezdi, tanrı at dizginlerle sıkılarak derin bir at nalı yuvasına indi.Atın sırtındaki erkek tanrı doğuya bakan Wharukana Dağı'na döndü. Tanrıçanın hüzünlü gözyaşları at nalı yuvasını doldurdu. Gemshan'a dönüştü. Lugu Gölü Efsaneye göre burası gözyaşlarıyla dolu bir göl. İlk yaşanacak yerin adı Ersan'dır.

Çok iyi olduğunu söylemeliyim çünkü tüm banyo malzemeleri L'Occitane, şampuan, saç kremi, duş jeli, vücut losyonu ve sabun. Çünkü sadece bir müşterimiz oda tiplerimizi yeniledi, bu da sezon dışı olmanın avantajı. Valizinizi koyun ve Caohai'ye gidin ve evlilik köprüsünden yürüyün.

Yine bulutlu clouBu sezondaki çimler tamamen sarı. Evlilik köprüsünde yürümeyi bitirmedim ve bir sonraki cazibe merkezine ve Goddess Bay'e gittim.

Goddess Bay, gün batımını izlemek için en uygun yer ama hava yüzünden görmedim. Yanımdaki kızın burada kaldıktan iki üç gün sonra gün batımını görmediklerini söylediğini duydum. Kalbimde bir rahatlık izi vardı.

|
To Top