Ye Ye ve onun iyi arkadaşı Xiao Yunun Yanqing, mutlu parti partisini kucakladı. - Çin Seyahati

Ye Zi ve yakın arkadaşı Xiao Yu, birkaç gezi için randevu alamadı. Bu sefer nihayet bir zamana karar verdik. İki annemiz oynayacak yerler aramaya başladı. Gösterim aşamalarının ardından, küresel bir her şey dahil oteline gitmeye karar verdik. Hadi oynayalım. Çok uzun, ama aslında tembel çünkü burada otelden dışarı çıkmanıza gerek yok. İçeride yemek yiyebilir, yaşayabilir ve oynayabilirsiniz, bu da çocukları yiyecek bulmaya götürmenin sorunlarını çözer.

Bu gezi için üç kişilik ailemiz büyükannemizi ve Xiaoyunun üç kişilik ailesi büyükannemizi getirdi, biz de 3 oda ayırttık. Yanqing clubmed joyview şu anda deneme işletiminde ve şu anda indirimler sunuluyor, ancak tesisler tam olarak açık değil. 1 Eylül'de resmi olarak açılacak. Pazartesi gecesi Başak annesi valizini toplamaya başladı Büyükannemiz karpuz ve şeftali getirdi ve o ailenin büyükannesi yaban mersini, muz ve portakal getirdi.Muz ve portakal nasıl geri getirilir? Çarpık bir göbeğe.

Ayrılış sabahı Ye Ye, oynamaya gittiğini fark etti ve sabah 5: 50'de beni sallamaya başladı, kalktığımda perdeleri açtım ve çok yağmur gördüm. Yanqing Check-in öğleden sonra 3'teydi, bu yüzden çocuklarımı sabah oynamak için Daoxiang Gölü'ne götürmek istedim.Yağmurda sırılsıklam olduğu için bir süre önce çıkardığım Hualian Çocuk Cenneti kartını hatırladım ve Anne Xiaoyu ile tartıştım. Grup olarak çocukların "Bunger Salonu" na gidin.

Öğlen iki küçük balık aldım ve yeni baharatlı balıklı güveci yedim Ye Zi ve Xiao Yu da bol miktarda balık, sebze ve erişte yediler. Ye ve iç, ayak basmaya hazır Yanqing Mesafe. İki bebek yol boyunca uyudu ki bu çok güzel ve arabadan indiklerinde çılgın eğlenceli bir yolculuğa çıkacaklar. Benim evimden Yanqing Temel olarak 90 kilometredir ve bir buçuk saat içinde ulaşılabilir.

Önce fiyattan bahsedeyim: 20 Ağustos ve 21 Ağustos tarihlerindeyiz. İki gün kaldık ve bir gece kaldık.Konaklama fiyatı açık büfe kahvaltı dahil 950. Yemek paketi olmak için 511 yuan ekleyebilir veya tek fiyat her şey dahil olmak için 721 ekleyebilir. Söyle Yanqing , Tesislerinin birçoğu tam olarak açılmadığı ve iki bebeğimiz nispeten küçük olduğu için aslında ikram paketi tamamen yeterli, ancak daha az eğlence malzemesi var.Tek fiyatlı her şey dahil paket sayesinde yüzebiliriz (dürüst olmak gerekirse, 210 yuan eklemek uzun sürmedi) Çocukların küçük yemek seti tamamen oynamak için yeterli. Bu yüzden 1671'de bir aile için üç oda (üç her şey dahil) rezervasyonu yaptık. Aşağıdaki resimde yıldız olan, şu anda açık olmadığıdır.

Salı günü yine yağmur yağacağını düşünmüştüm, yüksek hızlı sis çok sisliydi ve neredeyse hiç araba yoktu.İyi olacağını düşünmüştük, kimse tek başımıza oynamadık ama vardığımızda büyük bir otoparkın arabalarla dolu olduğunu gördük ve check-in yapmamız gerekiyordu. Sırada bekleyen çok fazla insan var. Glorious Holiday Resort'a girerken, daha önce Glorious Holiday Oteli olması gerektiğini hissediyorum.

Girişten sonra her yetişkine bir bileklik getirin Çocuklar 4 yaşından büyük olmalıdır Bu efsanevi bir statü sembolü mü? Haha! Yukarı çıkıp bebeği karnavala götürmeye başladık.Bir süre çocuk oyun alanına gittik ve çok fazla insan varken yüzmeye başladık.Odada bornozlar var ama sadece yetişkinler çocuklar için kiralama hizmeti istiyor. Yüzme havuzu henüz açık olmadığı için eğlenmek için çocukların su parkına gittik. İçeride kaplıcalar, dışarıda gerçek kaplıcalar var. Dışarıda yağmur yağdığında biraz soğuktu ama yine de kaplıcalara dalmak çok rahattı. Dürüst olmak gerekirse, oynaması uzun sürmedi ve saat 5: 30'du. Akşam yemeği başlamak üzereydi. Aceleyle yüzme partisini bitirdim ve aceleyle akşam yemeği büfesine gittim. İlk yemek geldi. Yüzdükten sonra herkesin aç olduğunu hissettim. Temel olarak, tüm süreç boyunca söylenecek bir şey yoktu. yemek.

Daha çok et, daha az deniz mahsulü, daha az sebze ve daha çok temel içecek var.Tatlı barının önünde oturuyoruz, waffle ve dondurma lezzetli ve her çeşit tatlı da güzel. Yemek yedikten sonra büyükannem ve anneannem çocukları götürdü, akşam saat 8'de gösteri olacak, yemekten sonra tesadüfen tesisleri okşadım.

Çoğu insan çekim yaparken yemek yediği için, daha az insan var, çünkü yeni yenilenmiş aktivite alanı biraz dekore edilmiş ve daha az oyun türü var. VR deneyimi önceden rezerve edilmelidir ve sadece 10 dakika deneyimlenebilir. çukur.

Temelde bildiğimiz faaliyetler öğleden sonra 3:00 su sporları alanı aktiviteleri 4:00 spor alanı aktiviteleri 5:00 Yoga dersi 7:30 Bar performans alanında performanslar Sonraki sabah 10:00 Çocuk el sanatları etkinliği 11:00 bar alanında dans 4 yaş üstü çocuklar ücretsiz olarak ev sahipliği yapabilir ve yetişkinler oraya gidebilir. Akşam yemeğinden sonra bebeği alıp çocuk futbolu ve basketbolunun üzerinden geçtik ve çocukların uyku zamanı gelmişti. Bebeği eve geri götürmek hâlâ önemlidir. Bu o kadar büyük ki, çocuk atılır atılmaz vahşi koşmaya başlar ve ebeveyn kovalamaca modu etkinleştirilir. O gece ön büroya vurmak için yorgan istedik ama onu alacak kimse yoktu. Odadaki temel olanaklar nispeten tamamlandı.Bebek karyolasına ihtiyacınız varsa, önceden rezervasyon yaptırmalısınız. Ertesi sabah uyanmak ve perdeleri açmak hoş bir sürprizdi. Bir gün önce yağmur yağdığı ve temelde odada kalmadığım için, pencerenin dışındaki manzaraya dikkat etmedim. Gördüğümüz şey villa alanı ve yuvarlanan dağlar oldu. Yağmur yağdıktan sonra Daha sonra ekstra gevrek!

|
To Top