Altın sonbahar kırmızısı, Muwang Liping Red Leaf Festival'in her yerinde Wanshan kırmızısı bırakır 50.000 bilet ve kupon sizi toplamaya davet ediyor - Çin Seyahati

21 Eylül öğleden sonra, Xi'an Jiefang Yolu Halk Müziği Wanda Plaza'nın birinci katındaki salon insanlarla doluydu ve çok hareketliydi. Shaanxi Sonbahar manzarası temsilcisi Shangluo Muwang Ulusal Orman Parkı ve Hanzhong Liping Ulusal Orman Parkı "Muwang Liping, renkli yapraklar ve kırmızı hareketlerle açıldı Shaanxi "2019'un teması olarak Shaanxi Muwang Liping Ekolojik Kırmızı Yaprak Festivali, Shaanxi Çeşitli seyahat acenteleri, açık hava kulüpleri, medya muhabirleri, Shaanxi Etkinliğe ünlü çevrimiçi medya büyük V dahil 300'den fazla kişi katıldı ve çok sayıda şehrin ilgisini çekti Minhe Ziyaretçiler etkileşime katılmayı bırakır.

Uzatılmış ve zarif bir "Kırmızı Yapraklı Sonbahar Dansı" dansı daha da zariftir ... Oyuncular, kırmızı yapraklı şemsiyeyi tutarak pembe ve beyaz gazlı bezler giyerler ve hafifçe dans ederler.Her gülüşte binlerce stil vardır.

Göz kamaştırıcı sahne, güzel Muwang Liping sahne sergisi, güzel ve romantik klasik dans, havalı vibrato şişleri, komik ve neşeli palyaço etkileşimi, öngörülemeyen büyü performansı, birçok hediyeyle şanslı çekiliş, "Kırmızı yaprakların tadını çıkarmak için hikayeyi takip edin" ödüllü soru ve yanıtın çeşitli biçimleri, canlı, şanslı pikap etkileşimi.

Shaanxi İl Turizm Derneği Başkanı Xin Jianwei bir konuşma yaptı:

Shaanxi Kömür Kimya Endüstrisi Grubu Başkan Yardımcısı ve Muwang ve Liping Scenic Spot Başkanı Zhang Sidong'un konuşması:

Hanzhong Kent Nanzheng Bölge Belediye Başkan Yardımcısı Ding Tao bir konuşma yaptı:

Muwang Ulusal Orman Parkı Yönetim Komitesi Direktörü Qi Chengli bir konuşma yaptı:

Zhang Chunshou, Muwang National Forest Park Co., Ltd. Genel Müdürü. Hanzhong Liping Scenic Area Development and Construction Co., Ltd.'nin genel müdürü Huang Chenglin, kırmızı yapraklar temasını Muwang Ulusal Orman Parkı ve Liping Ulusal Orman Parkı'na tanıttı:

Altın Sonbahar Ekim, hasat mevsimidir Her yıl Ekim ayında Muwang ve Liping "bütün dağlar kırmızıdır ve ormanlar boyanır" gibi muhteşem bir manzara sunar Muwang'ın kırmızı yapraklarının en büyük özelliği uçsuz bucaksız alan, sonbahar geliyor, renklerle dolu. Yağlı boya gibi muhteşem, sonbaharda kırmızı yaprakların tadını çıkarmak için mükemmel bir yer; Liping Scenic Area, Çin'deki kırmızı yaprak öjenik bir bölgedir.Kırmızı Yaprak Festivali uzun yıllardır düzenlenmektedir. Liping'in kırmızı yaprakları parlak ve damlıyor. Uzaktan, yanan alevler gibidirler. Bütün dağ ormanı kırmızıdır ve ziyaretçiler Muwang'ı ziyaret edebilirler. Qinling En güzel kırmızı yapraklar, Bashan'ın derinliklerinde en güçlü kırmızı yaprakların tadını çıkarmak için Liping'e gidin. Liderler, altın sonbaharı simgeleyen altın bir ağaç olan büyük ekrana yavaşça el izlerini bastırırken Büyük ağaç 2019'u işaretleyerek ekrandan atladı Shaanxi Muwang Liping Ekolojik Kırmızı Yaprak Festivali resmen açıldı.

Günün etkinliğinin çekiliş seansında Muwang ve Liping manzaralı noktalar ayrıca iki doğal nokta için ücretsiz biletler, Holiday Inn Liping için konaklama kuponları ve şanslı, birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülü ve özel ödülü kazanan şanslı konuklar için Muwang Azalea Villa'da konaklama dağıttı. Kuponlar, enfes çay setleri, Hanzhong Siyah çay, Supor pirinç pişirici, ASD güveç, HP mürekkep püskürtmeli yazıcı ve diğer mükemmel ödüller.

Bu etkinliği düzenleyen Shaanxi Kömür Kimya Sanayi Grubu, Shaanxi İl Turizm Derneği, Zhen'an Muwang Orman Parkı Yönetim Komitesi, Hanzhong Liping Scenic Area Yönetim Komitesi ev sahipliğinde, Hanzhong Şehir Turizmi Derneği, Shangluo Şehir Turizmi Derneği, Zhen'an İlçe Kültür ve Turizm Bürosu, Hanzhong Nanzheng Muwang Ulusal Orman Parkı ve Liping Ulusal Orman Parkı tarafından üstlenilen Bölge Kültür ve Turizm Bürosu tarafından ortaklaşa düzenlenen, Shaanxi Zhongyi Media tarafından yürütüldü.

@ Xi'an Kardeş Xiong, Kırmızı Yaprak Festivali'nin açılış töreninden 21 Eylül - 31 Ekim tarihleri arasında Muwang ve Liping'in iki doğal noktasının "Wanda Altı Şehir ve Dokuz Mağaza Bağlantısı Milyon Turist Sonbahar Turu Muwang Liping Ödülü" almaya devam edeceğini öğrendi. "Kırmızı Yaprak" promosyonu, o zamana kadar Muwang ve Liping için yaklaşık 50.000 ücretsiz bilet, 9.9 yuan özel bilet, yarı fiyat kuponları ve kırmızı yaprak özel kuponları verilecek Shaanxi Xi'an , Xianyang , Weinan , Shangluo , Yulin , Yenan Altı şehirdeki dokuz Wanda mağazası, Shaanxi Vatandaşlar ve turistler sonbaharda pek çok sürpriz sunar.

Altın sonbahar kırmızı yaprakları her yerde kırmızıdır, Muwang Liping Kırmızı Yaprak Festivali 50.000 bilet ve kupon sizi toplamaya davet ediyor

|
To Top