"Xinjiang Chartered Travel Guide" En güzel sezonda, en ekonomik şekilde, benimle Kuzey Sincan'a seyahat edin [Sincan Seyahat Rehberi] _Travels - Çin Seyahati

Kuzey Sincan Sonbaharın en güzel mevsimi Daha az Sincan , Bilmiyorum Çin Harika. Geniş ve verimli alan, burada hem canlılığın hem de depresyonun bir arada yaşamasına izin verir.Buzul ve kar sırtları ve Gobi denizleri iç içe geçmiş, çöller vahaya bitişik, yanan topraklar ve buzdağları birbirine bağlı ve karla kaplı dağlar ve göller birbirini yansıtıyor. Sincan Büyülü, bereketli bir toprak bulacaksın, Sincan Her sihir parçası insanların hayalini kurar! Sincan Pek çok insan güzel Uygur kızlarından, çekici üzümlerden, ağızdan ağza kuzu şişlerinden, uçsuz bucaksız çöl alanından ve engin kırlardan etkilenir, ancak sonsuz manzara ve manzara olduğunu bilmiyorlar.

Sık sık koyarız Sincan Bölündü Kuzey Sincan , Güney Sincan Çoğunlukla burada olmak üzere iki bölüm Kuzey Sincan . Kuzey Sincan Ziyaret özellikle Jiadengyu Ulusal Orman Parkı'na atıfta bulunur. Eylül sonundan Ekim başına kadar manzara en iyisidir ve sonbahar güçlüdür. Oynamak genellikle yaklaşık 10 gün sürer.

Sincan Jiadengyu Ulusal Orman Parkı şunları içerir: Kanas , Hemu , Beyaz Haba Manzaralı bu üç bölge için ayrı bilet satın alınması, manzaralı ulaşım araçları ve antik şehir bakım ücretleri gerekir. Jiadengyu, üç doğal bölgenin bilet merkezidir. Üç doğal nokta arasında Kanas ile Beyaz Haba Birbirine bağlılar, Jiadengyu'dan girin Kanas , Üzerinden yüz Kanas Manzaralı noktadan sonra Kanas Transfer merkezlerinin Beyaz Haba Biletler (aynı zamanda Beyaz Haba Sınır Savunma İzni). Hemu Ayrı bir cazibe Hemu İyi oynadıktan sonra, hala Jiadengyu'ya dönmemiz ve Jiadengyu'dan dönmemiz gerekiyor. Burkin . ve bu yüzden Kanas Manzaralı noktalarda oyun sırası genellikle Burkin Hemu Jia Dengyu Kanas Beyaz Haba Haba Nehri ilçe-- Baisha Göl rengarenk plaj Burkin Veya tam tersi. Eğer zaman yüzünden gitmezsen Haba Nehri İlçeden Beyaz Haba dönüş Kanas , Sonra Kanas Manzaralı servis otobüsüne Jiadengyu'ya gidin ve Jiadengyu'dan geri dönün Burkin .

Oraya nasıl gidilir Sincan Jiadengyu Ulusal Orman Parkı? Üç seçenek vardır: İlki Urumçi Doğrudan uçuş Kanas Havaalanı ve git Sincan Jiadengyu Ulusal Orman Parkı çok uygundur. İkincisi Urumçi Kiralık araba veya otonom, tamamen kuzeyde, ilk gün yaşıyor Burkin , Ertesi gün geldi Sincan Jiadengyu Ulusal Orman Parkı. Üçüncüsü Urumçi Gitmek için çeşitli trenlere ve servis otobüslerine binin Sincan Jiadengyu Ulusal Orman Parkı.

Bazı insanlar ikinci seçeneği kullanır, gidiş dönüş Urumçi ile Sincan Jiadengyu Ulusal Orman Parkı ile yol üzerindeki manzara ortalama 4 gün sürüyor yani oynadıktan sonra ilk seçeneğin daha fazla zaman kazandırdığını ve fotoğrafa daha uygun olduğunu hissediyorum. Maliyet aslında aynı.

Üçüncü seçeneği benimsedik. Urumçi Trenle varış Beitun , Beitun İçin kiralama Hemu , Hemu Jiadengyu'ya girin Kanas , Kanas İçin Beyaz Haba , Beyaz Haba İçin kiralama Haba Nehri ilçe, Haba Nehri İlçe charter Baisha Göl, rengarenk sahili izledikten sonra geri dön Burkin . Burkin Mola verin ve otobüsle gelin Beitun , Gece trenle dönüş Urumçi Ertesi sabah gelin, bitirin Kuzey Sincan Trip. Kiralık araba bölümü sadece kiralık araba muamelesinden zevk almakla kalmaz, aynı zamanda büyük faydalar da sağlar, çünkü tüm yolculuğu kiralarsanız, Kanas Manzaralı noktanın araba gerektirmediği birkaç gün için kiralama ücretinin yine de hesaba katılması gerekiyor. Bu tarafa gitmenin sonucu kaçırılır Urho Şeytan şehir Kakao Denizi Daha iyi veya daha kötü olan manzara noktası sizin takdirinize bağlıdır. Bu planı seçmek için erken aşamada pek çok hazırlık yapmalı ve yol boyunca otel rezervasyonlarını, kiralık arabanın iletişimini ve güzergahı göz önünde bulundurmalısınız. Ama sonuç aynı zamanda en iyisidir.Kalacağınız oteli özgürce seçebilir ve seyahat programınızı özgürce düzenleyebilirsiniz.Ne yozlaşmış ne de kendi kendine kötüye kullanma, sadece ekonomik. En önemli şey, yolculuğunuzu sorunsuz hale getirmek için uygun bir charter sürücüsü bulmaktır. Bu makale stratejiye odaklanıyor ve tüm güzergahı ve oyun rotalarını ayrıntılı olarak tanıtıyor.

sonuç olarak: Genellikle ne diyoruz Kanas Manzaralı nokta aslında büyük bir konsept, Jiadengyu'yu (aslında bilet merkezini) kapsıyor, Kanas (Wolong Körfezi, Ay Körfezi, Shenxian Körfezi ve Guan Yutai ), Hemu İlkel köyler, Beyaz Haba İlkel köy. Jiadengyu Bilet Merkezine göre, Hemu Jiadengyu bölgesinde kuzeydoğu yön Kanas ile Beyaz Haba Jiadengyu bölgesinde Kuzey Batı Yön, hangi yöne giderseniz gidin, başka bir yöne gitmeden önce Jiadengyu'ya geri dönmelisiniz. Jiadengyu Bilet Merkezi'nden satın alabileceğinizi belirtmek gerekir. Hemu ile Kanas Gidilecek biletler Beyaz Haba , İçinde olmalı Kanas İçerideki transfer merkezinde bilet almak yani gitmek Beyaz Haba , Satın alınmalı Kanas Biletler ve Beyaz Haba Biletler. Manzaralı noktaların yerel yönetimi açısından tavsiye edilir Hemu Ayrı düzenleyin, 2 gün daha uygundur. Kanas ile Beyaz Haba Bir tur için bir araya getirilmelidir, tavsiye edilir Kanas Bir gün planlayın, Beyaz Haba Bir veya iki gün ayarlamak daha iyidir.

Sonbahar Ortası Festivali ve Ulusal Günün gerçek durumuyla birlikte birçok stratejiyi okuduktan sonra, eski usta ekonomik bir rota geliştirdi: tren, servis otobüsü ve kiralık araba. Kuzey Sincan Kanas Manzaralı tur rotaları. Uygulama, güzergahımızın çok akıllıca olduğunu, Sonbahar Ortası Festivali ve Milli Gün boyunca turistlerin yoğunluğundan ve yol tıkanıklığından kaçınıldığını ve en güzelini gördüğünü kanıtladı. Kuzey Sincan Sonbahar manzarası ve güzergah çok rahatlatıcı. d121 Eylül Urumçi Montaj, toplama, konaklama Urumçi . d222 Eylül Gün boyunca bir günlük Tianchi manzara noktası turu (kiralık araba, tren istasyonuna gönder), akşam Urumçi İçin Beitun Tren. Trende kalın. d323 Eylül sabah 8'de varmak Beitun Tren istasyonu, kiralanmış Hemu Manzaralı spot bilet gişesi, konaklama Hemu . d424 Eylül Hemu . Konaklama Hemu . d525 Eylül Hemu --- Jia Dengyu --- Kanas , Su Kanas . d626 Eylül Kanas --- Beyaz Haba , Su Beyaz Haba . d727 Eylül Beyaz Haba , Su Beyaz Haba . d828 Eylül Beyaz Haba ---- Haba Nehri ilçe Haba Nehri ilçe. d929 Eylül Haba Nehri İlçe --- 185 alay --- Baisha Göl - Mingsha Dağı - Renkli Sahil - Burkin , Su Burkin . d1030 Eylül Burkin ---- Beitun ---- Geç tren geri Urumçi Trende kalın. d11 Ekim 1 sabah Urumçi ----tren---- Turpan , Su Turpan . d122 Ekim Turpan ---- Urumçi , Su Urumçi . d133 Ekim Kapalıçarşı-Havalimanı-Ana Sayfa Kraliçe Tianchi Ana'nın Yaochi'si Kiralık araçlar hakkında: İhtiyaç sahibi arkadaşlar Usta A Mao'yu bulabilir Sincan Çok geniş bir araziye ve bol kaynaklara sahip, geniş bir alanı kaplar, sürücüsüz bir tura çıkarsanız hayata aşina olmayacaksınız ve araba kullanmak yorucu bir iş, bu yüzden tereddüt etmeden kiralık bir araba buldum.Oynaması biraz kolay ve yorulmayacak. Gümrüklere çok aşinayız, bir çok sorundan kurtulabilir, ayrıca bir tur rehberi ve fotoğrafçı olabilirsiniz! İpuçları: Pek çok arı arkadaşı, zamanında cevap veremedikleri için araba ustasının iletişim bilgilerini kiralamak ister, bu yüzden mikro kalbini buraya koyun, Sincan Usta Amao: [486164504]

21 Eylül ilk gün geldi Urumçi , Temasa geçen kiralık araba Usta Feng sizi havaalanından alacaktır. Bizi doğrudan tren istasyonuna üç istasyon uzaklıkta bulunan ayrılmış Home Inn Taipingqiao mağazasına gönderin ve çevredeki süpermarketler ve restoranlar çok uygundur. Yerleştikten sonra, meşhur büyük tabak tavuğu yemek için yakındaki bir restorana gittim. Daha az Sincan Tabağın ne kadar büyük olduğunu bilmiyorum ama yemekler çıktığında şok olduk, ilk öğün çok daha sipariş edilmiş gibiydi. Akşam yemeğinden sonra malzemeleri satın almak için yakındaki sos bahçesi süpermarketine gittim.

Ertesi sabah erkenden, Usta Amao bizi otelden almaya geldi, valizlerimizi aldı ve Tianchi'ye bir günlük gezi için doğuya doğru yola çıktı.

Tianchi, bir koydaki parlak bir ayna gibi, zirvelere gömülüdür. Buz tepelerinin, mavi gökyüzünün ve beyaz bulutların göldeki yansıması Suda Harika bir resim oluşturuyor. Tianchi'de yürümek canlandırıcıdır.

Doğuya kadar tüm yol pürüzsüz. Yaklaşık bir buçuk saat sürdükten sonra, Tianchi Scenic Area'ya geldim, girmek için bir bilet aldım, manzaralı servis otobüsüne geçtim, otobüsten indim ve Tianchi Gölü kenarına 10 dakikadan fazla yürüdüm ve ayrıca alınıp bırakılacak akülü arabalar da var. Tianchi Scenic Area'nın bilet fiyatı 215 yuan (bilet 125 yuan + bilet 90 yuan).

Tianshan Tianchi antik çağlarda "Yaochi" olarak adlandırılırdı. Bogda Zirvesi'nin kuzey yamacındaki dağ yamacı, dağların ve göllerin merkezinde yer alan doğal bir manzara alanıdır. 8 doğal alan, 15 doğal grup ve 38 doğal noktaya bölünmüştür. Kuzey Batı Kurak alanlarda tipik dağ tipi doğal peyzaj.

Tianshan Tianchi Manzara Alanı, Tianchi dahil olmak üzere Tianchi'de merkezlenmiştir. Ikegami Dört tam dağ dikey doğal peyzaj kuşağı vardır.Tianchi Gölü'nün yüzeyi yarım ay şeklindedir ve göl suyu yeşim gibi berrak ve kristal berraklığındadır. Dağlar, yeşil otlar, brokar gibi kır çiçekleri ile çevrili, " Tianshan "İnci" meşhurdur.Uzun, yemyeşil ladin ve kule çamı gökyüzünü ve güneşi kaplar.

Genel olarak, grup turistleri sadece Tianchi'nin etrafında oynuyor. Tianchi manzara bölgesinde beş saat kaldık ve Feilongtan manzaralı noktaya daha derine indik ve aşağıya düşen şelalenin muhteşem manzarasını izledik.

Geri dön Urumçi Şehirde yaklaşık 3: 30'da, Efendi Feng bizi yemeğe götürecek. Sincan Pilav, Pilav olarak bilinen bir sokakta.

Usta Feng bizi yemekten sonra gönderdi. Urumçi Güney Tren İstasyonu, geceleri burada oturmaya hazır Beitun Tren için, Usta Feng ile kontrol ettikten sonra lütfen onu geçmeyin. 20 Eylül'den itibaren Urumçi Güney İstasyonu Beitun 'S treni şu şekilde değiştirildi: Urumçi Bizi tedirgin eden istasyon, ama sonunda sorunsuz bir şekilde geldi Urumçi Dur ve yetiş Beitun Tren. Tanrı'nın arka bahçesi Hemu Yerel yönetim yönetmeliklerine göre, Kanas , Sadece manzaralı otobüse binebilirsiniz ve diğer araçlar sadece Jiadengyu Bilet Merkezinin otoparkına park edilebilir.Giriş yasaktır (yerel köylülerin araçları kısıtlı değildir). Sonbahar Kanas Bilet satışlarını doğrudan etkileyecek karla karşılaşmak mümkün. Kar yağdığında, güvenliği sağlamak için manzaralı alan yönetimi, bilet satışlarını geçici olarak askıya alacaktır. Bilet satışları ne zaman devam edebilir, sadece bir kelime olabilir, bekleyin! Sorunsuz bir kalkış için bilet satın almak mümkündür veya bilet satın alamayabilir, bu nedenle Jiadengyu'da bir gece kalmanız gerekir. Nereden Urumçi İstasyon (öyleydi Urumçi Güney İstasyonu) Beitun K9791 treni her gece 20: 34'te dağıtılır ve ertesi sabah saat 7: 51'de gelir.Temelde tam zamanında.Fiyat yumuşak uyuyanlar için 251 yuan ve sert uyuyanlar için 163 yuan. Dönüş saati K9792'dir, 21: 20'de başlar, önce geçer Urumçi Güney Tren İstasyonu Urumçi Dur, var Urumçi İstasyon saati ertesi sabah 7:18. Sadece gittiğimizde sert bir uyuyan aldık ve geri döndüğümüzde yumuşak bir uyuyan aldık.

Bir gece için söz yok, gökyüzü biraz parlak, tren zamanında varıyor Beitun tren istasyonu. Trenden in ve hemen hissedin Kuzey Sincan Sonbahar. Platformdaki valizi açıp ceketi çıkarıp giydirin aslında trende hazır olmalısınız. Kiralık kaptanla iletişime geçin, bagajı yükleyin ve düz uçun Hemu .

Uğramak Burkin , Bir ailede Rusya İnsanlar tarafından açılan küçük bir dükkanda açık büfe kahvaltı tavsiye edilir. Burkin Bu Kuzey Sincan Önemli kasaba girmek Kanas Gidecek tek yol da son ikmal istasyonu Buradan meyve ve naan aldık. içinde Kanas Manzaralı alanda, özellikle çok fazla insanın olduğu altın sonbahar mevsiminde fiyatlar biraz yüksek.

Nereden Beitun İçin Burkin , Usta bize göndermeye devam etti Hemu Bilet istasyonu, kaptana geçici olarak veda etmek için burada. Manzaralı spot biletleri ve servis biletleri satın alın ve girmek için manzaralı servis otobüsüne binin Hemu . Hemu Giriş ücreti 60 yuan, bilet 100 yuan ve köy bakım ücreti 20 yuan. Bugün çok fazla insan yok, beşinci manzaralı servis otobüsü bizim sıramız olacak. içinde Hemu Köyün altında, önceden rezerve edilmiş Chihiro Hanını bulmak için bagaj sürükleyerek neredeyse Hemu Köyün en dış kısmı, neyse ki Hemu Köy büyük değil. Bu Hemu Altın sezonda çok sayıda turist var ve konaklama hala görece sıkışık ... Önceden ayrı banyosu olan altı kişilik bir oda ayırttık. Yerleştikten sonra handa öğle yemeği yedim ama handa yemek yemeyi gerçekten önermiyorum, bekleme süresi uzun ve fiyatı pahalı. Saat neredeyse 4, gerçeği görmek için handan çıkın Hemu .

Hemu Köy bulunur Kuzey Sincan Altay alan Burkin ilçe, Kanas Gölün yaklaşık 30 kilometre doğusunda Kazakların ve Tuvaların birlikte yaşadığı küçük bir köy var. Buradaki evlerin tamamı tomruklardan yapılmış, orijinal lezzetlerle dolu. Hemu Murakura Çin İlk köyün güzel adı, Hemu Köyün en ünlüsü, dağların her yerinde kırmızı olan sarhoş edici sonbahar manzarası ve sonbahar manzarasında yükselen duman, bir peri ülkesinden daha güzel rüya gibi bir sis kuşağı oluşturuyor.

|
To Top