Fangte. Orijinal masumiyeti ve cesareti kurtarın. _ Seyahat Notları - Çin Seyahati

En üste yaz

Her seyahat ettiğimde, herkesin seyahat notlarını kontrol etmek için hücresel ağa gideceğim ve eve gitmek için yeminli bir karar verdiğimde, herkesle paylaşmak ve iyi bir anı olarak hizmet etmek için bir seyahat notu yazacağım, ancak her seferinde tembel kansere bağlı olduğumda, aşağıdakilere sahip değilim. Hafızam gittikçe kötüleşiyor, bu yüzden sonunda birkaç fotoğraf kaydetsem bile gelecekteki her geziyi kaydetmeye karar verdim

Üç ay sonraki seyahat notlarını hatırlamıyorum.

Zaman: 2016.4.22

Maliyet hakkında

Shenyang Fantawild World

Görünüşe göre Fangte bahçeyi sadece Nisan ayının birkaç gününde açmış, gittiğimizde çok fazla insan yoktu ve vadi açılmamıştı. . 1. Biletler. 215 sayfa. Biletleri önceden WeChat resmi hesabından satın aldım.Birden fazla uygulamayı karşılaştırdıktan sonra, WeChat'te bilet satın almanın garantili olduğunu ve iki bilet alırsanız bir ayı alabileceğinizi hissediyorum. 2. Yiyecek. 0 tüketim. Önceden Fangte'deki şeylerin daha pahalı ve çok lezzetli olmadığını söyleyerek bir rehber hazırladım, bu yüzden önceden ekmek, süt ve çikolata aldım. Sonuç olarak, Fangte'ye vardığımda, parkın resmi olarak açılmamış olması ve birçok restoranın açılmamış olması nedeniyle, yemek için para harcamak istesem bile o kadar kolay olmadığını keşfettim. Oyun oynamaya gelmek için çocukların ayakkabıları zamanı izler ve yemek hazırlar. 3. Hatıralık eşyalar. 0 tüketim. Oldukça fazla sayıda Fangte hediyelik eşyası var ve bunlar genellikle pahalı Ayı ayılar da mağazada normal fiyatlarla satılıyor. 4. Seyahat masrafları. Didi Taksi Baidu otelden Fangte Otobüsüne giden metroyu kontrol etti ve otobüsten indikten sonra kükreyen otobüsü izledi. Otobüs durağında araba paylaşımı için taksi şoförleri var, aldanmayın! ! Didi Taksimiz, bir carpool fiyatının yarısından daha azdır. Ve Didi'nin taksiye binerken navigasyonu tek başına izlemesini ve şoföre tam olarak güvenmemesi tavsiye edilir, çünkü bir süre şoför tarafından alt edildik. Etrafta dolaşırken yanlış giderse dedim, özür diledi ve geri yürüdü. Kesin yol.

İle oyna

Kapıdan girerken sağ taraftan başlayın, mekana girmeden önce oyun programı yapmanız ve zamana göre güzergahı ayarlamanız tavsiye edilir. Sınırın üzerinde uçmak, her yaş için uygun olan en eğlenceli olanıdır. Dinozor krizi Conch Bay tarafından takip edildi. . . Kapının sol tarafındaki ilk birkaçının tamamı 4D gözlük olduğu için, birkaçına katıldıktan sonra biraz başım dönüyor, bu yüzden uygun olanı seçmenizi öneririm. Bolide (roller coaster) hiç de başım dönmüyor, dışarı çıktığınızda biri fotoğrafınızı çekecek, ben fotoğrafları satın almadım.Belki de kapıdan çok uzak olduğum ve gittiğimde sıraya girmediğim içindir. Arka arkaya iki kez yaptım ve çok güzeldi. Gerçeği söylemek gerekirse, sarkaç kocası tarafından gerçekten acı ve sürükleniyor, ama herkese bir numara söyle, kendine rahatlamanı söyle ve çok daha rahat hissedeceksin. O uçan halı beni gerçekten kusturdu. Basit yapısına aldanmayın. Liao Zhai, vertigonun ortasında ruh halini rahatlatmak için kullanılabilir, bu hiç de korkutucu bir hikaye değil, güzel bir aşk hikayesi. Ancak görsel sunum sizi inanılmaz hissettirecek. Hepsi bu. Tüm hatırladığım bu ve umarım hepinize yardımcı olur.

Shenyang Fantawild World

Shenyang Fantawild World

Shenyang Fantawild World

Shenyang Fantawild World

Shenyang Fantawild World

Shenyang Fantawild World

Shenyang Fantawild World

Shenyang Fantawild World

Shenyang Fantawild World

Shenyang Fantawild World
|
To Top