Uzun zaman oldu, Shengsi Miss | Yaz başlarında, size görmeniz için biraz renk vermek için Shengsi'ye gel! - Yolculuk

01-mavi Mavi Deniz'i görmek istiyorsanız, Wolfberry Adası'na gelin Wolfberry Adası'ndaki deniz suyu mavidir ve hava iyi olduğunda daha açıktır. Hava lensinin altında, her çerçeve bir duvar kağıdıdır.

02 Yeşil İnsansız Diyar -Yeşil Vahşi Peri Trace Bu cazibe, Lwita Adası'nın büzülmesinde yer almaktadır. Yeşil bir masal. Houfu Körfezi İnsansız Köy, başlangıçta 1950'lerin yerel bölgesindeki en zengin köydü. Daha sonra, kalkınma ihtiyaçları nedeniyle, tüm köy taşındı ve bu güzel yeşil dünyayı terk etti. Yeşil dikimin ahlaksız büyüdüğü zamandı. Dağlar yeşil olduğunda, portre ve peyzaj gişe rekorları kıran için çok uygundur. Doğal bölgedeki tehlikeli evlerin girilmesi önerilmez.

Tabii ki, buradaki en iyi portre çekim sahnesi, herkesin doğru sahne kıyafetleriyle çekim yapması için önerilir. Moda gişe rekorları kıranlar ve antik stil burada etkiyi oynayabilir. Giyim Renk Tavsiyesi: Yeşil, mavi.

03-kırmızı Doğu Çin Adası'ndaki Doğu Çin Adaları'nın doğusu Efsaneye göre Dongya Juefang, Doğu Çin Denizi'ndeki ilk güneş ışığı ışını. Hava ile karşılaştığınızda, güneşin doğuşunu izlemek için Wolfberry Adası'ndaki Doğu Uçurum Duvarı'na gitmek için erken kalkmalısınız. Oradaki yönetici saat 4: 30'da kalkacak. Gün doğumu zamanına önceden bakın, cep telefonları, SLR ve diğer cihazları getirin ve arka ışık portre manzarasını alın. Bu gezinin havası nedeniyle güneş doğumu vurulmadı. Ancak, üç yıl önce (2017) çekim yapan cep telefonu ekranı bir ek olarak eklendi:

Güneşli günlerin birkaç fotoğrafını daha ekleyin:

04-sarı Shengsi yemeklerinin rengi Adada deniz ürünleri yemeye dikkat etmelisiniz. İyi bir şef bulmak, deniz ürünlerinin tadını çok iyi pişirmek için en önemlisidir.

05 renkli Wuyu köyünün rengi Doğu Çin Deniz Beş Balıkçı Köyü, büyük ve küçük binalarla kaplı birçok renkli duvar resimlerine sahiptir.

06- Bazı tidbitler

07 seyahat rehberi Coğrafi Konum: Zhoushan'ın kuzey kesiminde yer alan Shengsi, 400'den fazla büyük ve küçük adadan oluşuyor. Bu sefer Seyir, Shengsi adası ve Wolfberry Adası (dört resif). Wolfberry Island, Zuo Island Wolfberry Kasabası ve Laoshan kasabası Right Island'a ayrılmıştır. Çizgi: Shengsi için iki rota var, biri Zhoushan'dan, diğeri Şangay'dan. Devar: Rota 1: Zhoushan Sanjiang Pier-shengsi Ben Adası-Wolfberry Adası Rota 2: Shanghai-Shenjiawan-Shengsi Ben Island-Wolfberry Adası (araba ve gemi bileti) bir hafta önceden bilet satın alması önerilir. Tekne bileti rezervasyon yolu: Kamu hesabına dikkat edin [Shengsi Yolcu Terminali]. Dönüş: Şangay'a Şangay'a doğrudan bir gemi bileti var. Evrensel aile içi sahibinin doğrudan satın almasına izin verilmesi önerilir. Bilet Satın Alın: Taobao, CTRIP, Flying Pig gibi uygulamalardan satın alınabilir. Gemi biletleri genel hesabından satın alınabilir [shengsi yolcu terminali]. Adadaki ulaşım ve biletler doğrudan aile içi sahibiyle iletişime geçebilir. Bazı hevesli patronlar bunu tek bir tıklamada düzenleyecektir ~ ada ulaşım: taksi: ada taksileri çoğunlukla uygundur Ancak daha pahalı, 20'den itibaren, birden fazla insanla seyahat etmek daha maliyetli olacaktır. İhtiyacınız olduğunda Pick -up ile iletişime geçebilmeniz için master'ın çağrısını bırakabilirsiniz, bu da bir çözümdür. Pil Arabalar: Yaklaşık 150/gün, 80/yarım günlük otobüs: Nispeten az, sadece ana bölümler ve cazibe merkezleri, her 15-30 dakikada bir. Cazibe Maddeleri Önerisi: Wuyu Köyü, Houfu Körfezi İnsansız Köy, Deniz Çiftliği, Lingyin Zen Tapınağı, Yeni Karayolu, Sol Banka Otoyolu, South Long Road Plajı, Datang Plajı ve East Cliff. Konaklama: Shengsi Adası ve Wolfberry Adası'nda birçok konaklama var. Denize güvenmeyi seçmeniz önerilir. Aynı zamanda geceleri uykuya dalmak da harika bir deneyimdir. Wolfberry Adası'nın kralın plajına yakın seçim yapılması önerilir. Yeme ve içme ile ilgili olarak: Bazı sermayeler de çok zengin deniz ürünleri yemekleri sağlayacaktır. Ayrıca deniz ürünleri yemek için sahil tezgahlarına gitmeyi de seçebilirsiniz. Tadı da oldukça iyi. -- Son -

Wolfberry Adası | Drone Airlines Airlines Island Seyahat Kayıtları
önceki
Uzun zaman oldu, Shengsi eksik | Efsanede gizemli Doğu Çin Denizi İnsansız Köy, Yeşil Vahşi Peri İzlerinin Sezonu Tekrar Göründü
Sonraki
Uzun zaman oldu, Shengsi eksik | Sıradan insanların merceğinin altında Shengsi, bu kadar iyi olacak mı?
Uzun zaman oldu, Shengsi Bayan | Ada'yı strateji olmadan oynayabilir misin? Yangshan Adası: Yapabilirim!
Uzun zaman oldu, Shengsi eksik | Dr. Zhang Wenhong, Wolfberry'nin yüksek dereceli siyah malzemelerinin yeneceğini söyledi!
Uzun zaman oldu, Shengsi Bayan | "Hayvan Ormanı" adası gerçekten orada olabilir, burada!
Uzun zaman oldu, shengsi özledim | bir ada, bir deniz denizi, bu shengsi
Uzun zaman oldu, Shengsi eksik | Shengsi doğusundan başlayarak, bu denize aşık oldum
Uzun zaman oldu, Shengsi eksik | Düşünebileceğim en romantik şey Shengsi'ye gitmek
Uzun zaman oldu, Shengsi eksik | Shengsihai ilk kez tanıştığımda
Kaipan Chikan antik kasabası etrafında ip
Zarif Diaolou+pastoral manzara = açık boyama gibi
Nanzhao Eyalet-Weishan İlçesinin Doğum Yeri
Bahar Festivali sırasında Çiçek ve Bird Adası sınırsızdır. Gün batımını görmek, evde kalmak, deniz ürünleri yemek, söylediğiniz fiyat,
To Top